logo
logo
Titulinis
Apie Home3

Home3: istorija kaip kine

Home3 – tai didžiausia skaitmeninė palydovinė televizija Baltijos šalyse. Mūsų komandą kasdien darbui uždega vienas bendras tikslas: pasiūlyti Jums vaizdo turinį, kuris įkvėptų, juokintų, graudintų, leistų sužinoti ką nors naujo ar pajusti kylantį adrenaliną. Dirbame tam, kad kiekvieną dieną galėtumėte žiūrėti geriausius filmus, įtraukiančius serialus, svarbiausius sporto įvykius ir įdomiausias laidas.

Lietuvoje mūsų istorija prasidėjo dar 2002 m. Tais pačiais metais, kai variklį pirmą kartą užkūrė TV laida „Aukščiausia pavara“ (Top Gear), kino mėgėjų širdis virpino „Pianistas“, linksmino „Mano storos graikiškos vestuvės“, o pasaulio vaikus užbūrė „Haris Poteris ir paslapčių kambarys“.

Per tą laiką mes augome taip sparčiai kaip žaliasis superherojus Halkas iš filmo „Iksmenai“. Greitai mumis patikėjo ir paslaugomis ėmė naudotis dešimtys tūkstančių žmonių Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Prie didelio būrio retransliuojamų kanalų pridėjome sporto aistruolių pamėgtą TV3 Sport, kinomanų vertinamą TV3 Film, geriausius draminius serialus rodantį „Epic Drama“ ir daugelį kitų.

Kaip ir legendinio serialo „Draugai“ personažai mes esame ne vieni, o didelės draugiškos UAB „Bitė Lietuva“ šeimos dalis.

Žemėlapis

1 / 3
gallery img
close
next

Sėkmingai išsiųsta

Ačiū! Su jumis susisieksime darbo dienomis per 3 val.

close