logo
logo
Titulinis
Naujienos
CONCACAF čempionate – pusfinalio dvikovos
02/07/2019

CONCACAF čempionate – pusfinalio dvikovos

Artėja lemiamų kovų metas CONCACAF (Šiaurės, Centrinės Amerikos ir Karibų šalių) „Aukso taurės“ futbolo čempionate. Trečiadienį ir ketvirtadienį vyks pusfinalio dvikovos. Liepos 3-iąją jėgas išbandys Haičio ir Meksikos, o šio mėnesio 4 dieną santykius aiškinsis JAV ir Jamaikos rinktinės.

Pirmojo pusfinalio rungtynių tiesioginė transliacija per vaizdo transliacijų internetu platformą tvplaypremium.lt ir „TVPlay Sports“ kanalą prasidės 5.30 val., o antrųjų – 4.30 val. Finalas vyks liepos 8 dieną. Transliacijos pradžia – 3.55 val.

Ketvirtfinalyje meksikiečiai tik baudinių serijoje 5:4 palaužė Panamą. Pagrindinis mačo laikas ir pratęsimas baigėsi rezultatu 1:1. Haičio futbolininkai 3:2 įveikė Kanados komandą.

JAV ekipa 1:0 nugalėjo Kiurasao salos futbolininkus, o Jamaika 1:0 privertė pasiduoti Panamą.

Kovas čempionate pradėjo 16 rinktinių, suskirstytų į keturias grupes. Į ketvirtfinalį pateko po dvi stipriausias komandas.

A grupėje pirmąją vietą užėmė meksikiečiai, laimėję visus tris mačus. Antri buvo kanadiečiai, treti – Martinikos futbolininkai, o ketvirtojoje pozicijoje liko Kuba. B grupėje lygių sau neturėjo Haitis, šventęs visas tris pergales. Už šios šalies rinktinės išsirikiavo Kosta Rika, Bermudų salos ir Nikaragva.

C grupėje pajėgiausia buvo Jamaikos komanda. Ji aplenkė Kiurasao, Salvadoro ir Hondūro futbolininkus D. Grupėje pirmąją vietą užėmė JAV, antrąją – Panama, trečiąją – Gajana, ketvirtąją – Trinidadas ir Tobago.

Čempionės titulą gina JAV futbolininkai. Jie CONCACAF „Aukso taurę“ iš viso laimėjo šešis kartus. Pirmenybės vyksta kas dvejus metus. 2017-aisiais amerikiečiai finale 2:1 pranoko Jamaikos ekipą.

Daugiausia kartų – septynis – šiose varžybose triumfavo Meksikos futbolininkai. Iš pastarųjų penkių čempionatų jie stipriausi buvo trijuose.

Iš kitų rinktinių tik Kanada yra laimėjusi CONCACAF „Aukso taurę“. Šią pergalę kanadiečiai iškovojo 2000 metais.

Atgal
1 / 3
gallery img
close
next

Sėkmingai išsiųsta

Ačiū! Su jumis susisieksime darbo dienomis per 3 val.

close