logo
logo
Titulinis
Informacija dėl karantino

Svarbi informacija dėl karantino paskelbimo

Reaguodami į Vyriausybės nutarimą dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo Nr. 207, Home3 ėmėsi įvairių priemonių, kad apsaugotume savo darbuotojus, partnerius, klientus bei visuomenę.

Klientų aptarnavimo centrai

Siekiant apsaugoti savo darbuotojus bei klientus, nuo kovo 16 d. Klientų aptarnavimo centrai yra uždaryti. Jie bus atidaryti, kai šalyje bus atšauktas karantinas.

Home3 partneriai montuotojai

Atsižvelgiant į susiklosčiusią situaciją Lietuvoje, Home3 partneriai montuotojai, teikiantys Home3 Klientams techninę pagalbą, imasi visų įmanomų priemonių, kad apsaugotų ne tik save, bet ir mūsų Klientus nuo keliamo viruso pavojaus. Šiuo laikotarpiu techninę pagalbą montuotojai teikia nekontaktuodami su Klientais, o visos techninės konsultacijos vykdomos per atstumą.

Prisiimdami pilną atsakomybę ir laikydamiesi visų saugos reikalavimų, montuotojai ir toliau teikia savo paslaugas, todėl prašome visų mūsų Klientų supratimo ir jei Jūs ar kartu su Jumis gyvenantys asmenys neseniai grįžo iš užsienio ir Jums dar nesibaigė 14 d. izoliacinis periodas arba jaučiate įtartinus, virusui būdingus, sveikatos sutrikimo požymius, prašome nekviesti montuotojų, nes tokiu būdu Jūs ne tik rizikuojate jų bei visuomenės sveikata, bet galite sulaukti ir griežtos LR teisės aktuose numatytos atsakomybės.

Bendraukime

Mūsų Skambučių centro vadybininkai dirba namuose, todėl Jūsų prašome supratimo ir jei turite neskubių klausimų, bendraukime per:

Jei norite tapti Home3 Klientu – užpildykite formą mūsų puslapyje ir mes Jums pateiksime geriausią pasiūlymą.

Saugokime vieni kitus!

Array ( [0] => 2 )
1 / 3
gallery img
close
next

Sėkmingai išsiųsta

Ačiū! Su jumis susisieksime darbo dienomis per 3 val.

close