Titulinis
Nuo šiol TVPlay Home naujas vardas Home3

Nuo šiol TVPlay Home su Jumis sveikinasi nauju vardu Home3! Dabar pasiūlysime dar daugiau pramogų ir įsimintinų akimirkų.

TV3 yra daugiau nei televizija, tai – įtakingiausias ir mėgstamiausias žiniasklaidos prekės ženklas Baltijos šalyse, todėl norime, kad Jūs mus suvoktumėte kaip didžiausią pramogų ir žinių vaizdo turinį kuriančią grupę.

Norime, kad ir visi mūsų prekės ženklai aiškiai asocijuotųsi su TV3, būtų atpažįstami kaip vienos TV3 Grupės šeimos nariai. Todėl visus prekės ženklus vienija modernus kokybės simbolis – 3.

Didžiausia skaitmeninė palydovinė televizija Baltijos šalyse dabar bus atpažįstama Home3  vardu.

Jūsų pamėgti TVPlay Sports ir TVPlay Sports+ kanalai nuo šiol vadinasi TV3 Sport ir TV3 Sport 2.  Leiskitės į karščiausias krepšinio, futbolo ir kitų sportų kovas kiekvieną dieną!

Populiariausių filmų kanalas TV1000 Premium pakeitė pavadinimą į TV3 Film. Čia Jūsų laukia naujausios, pasaulyje pripažintos ir kritikų išliaupsintos filmų premjeros. Mėgaukitės kino teatru savo namuose!

Užsisakykite televiziją dabar!
Jūsų vardas
Telefonas1 / 3

Sėkmingai išsiųsta

Ačiū! Su jumis susisieksime darbo dienomis per 3 val.

Sklandžiam svetainės naudojimui, Jūsų naršymo gerinimui ir rinkodarai svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su Home3 slapukų politika. Informacija, kaip atsisakyti slapukų yra čia.