Titulinis
Naujienos
Lietuvos ieties metikui – kvietimas į „Deimantinę“ lygą
16/08/2019

Lietuvos ieties metikui – kvietimas į „Deimantinę“ lygą

Prestižinėse „Deimantinės“ lygos varžybose, kuriose dalyvauja geriausi pasaulio lengvaatlečiai, jėgas pirmąkart išbandys ir lietuvis Edis Matusevičius. Ieties metikas sulaukė pakvietimo į rugpjūčio 18-ąją vyksiantį etapą Birmingeme (Didžioji Britanija).

Šią vasarą E. Matusevičius Lietuvos čempionate Palangoje įrankį švystelėjo net 89 m 17 cm. Tai naujas mūsų šalies rekordas ir trečias rezultatas planetoje šį sezoną.

„Kvietimas į „Deimantinę“ lygą nustebino. Vadybininkė jau seniau pasakė, kad nekviečia manęs, atsiuntė laišką, o dabar paskambino ir pasakė, kad esu laukiamas. Nustebau ir, žinoma, iškart sutikome dalyvauti, – džiaugėsi E.Matusevičius. – Maniau, jog šį sezoną tikrai pakvies, gal ne taip vėlai, o anksčiau. Bet geriau vėliau nei niekada, tuo labai džiaugiuosi.“

Lietuvos sportininkui teks varžytis su itin pajėgiais oponentais. Tarp jų bus ir geriausio šio sezono rezultato autorius estas Magnusas Kirtas (90 m 61 cm), vokietis Andreasas Hofmannas. Jis šį sezoną ietį yra numetęs 89 m 65 cm.

Net šešių E. Matusevičiaus varžovų asmeniniai rekordai yra geresni nei mūsiškio, tačiau lietuvis žada mesti jiems rimtą iššūkį.

Mūsų šalies ieties metikas taip pat buvo pakviestas į JAV ir Europos rinktinių mačą, kuris vyks Minske rugsėjo 9-10 dienomis.

Praėjusį sekmadienį lietuvis triumfavo Europos komandinio čempionato pirmos lygos varžybose, ietį numetęs 82 m 35 cm bei artimiausią varžovą aplenkęs beveik penkiais metrais. Nors savęs planetos ieties metikų elitui E.Matusevičius dar nepriskiria, Norvegijoje užfiksuotas rezultatas jo netenkina.

Kvietimas į „Deimantinės“ lygos etapą pakeitė lengvaatlečio planus – sportininkas neišvyko į treniruočių stovyklą Palangoje. Po varžybų Birmingeme jis rugsėjo pirmąją varžysis Berlyne (Vokietija) vyksiančiose IAAF „Challenge“ varžybose.

„Rugsėjo viduryje dar bus treniruočių stovykla Turkijoje, o iš ten skrisime tiesiai į Dohą, pasaulio čempionatą. Sezonas labai ilgas, gal šiek tiek ir jaučiuosi pavargęs, bet toje stovykloje tikrai atsigausiu, nes varžybų nebebus“, – tikino E.Matusevičius.

Pasaulio lengvosios atletikos čempionatas rugsėjo 27-spalio 6 dienomis bus surengtas Katare. Šiuo metu kelialapius į planetos pirmenybes jau turi 11 Lietuvos lengvaatlečių.

„Deimantinės“ lygos varžybas iš Birmingemo tiesiogiai žiūrėkite sekmadienį nuo 16.00 val. per vaizdo transliacijų internetu platformą tvplaypremium.lt  ir „TVPlay Sports+“ kanalu. Ieties metikų varžybos prasidės 16.35 val.

Atgal
1 / 3

Sėkmingai išsiųsta

Ačiū! Su jumis susisieksime darbo dienomis per 3 val.

Sklandžiam svetainės naudojimui, Jūsų naršymo gerinimui ir rinkodarai svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su Home3 slapukų politika. Informacija, kaip atsisakyti slapukų yra čia.