Titulinis
Naujienos
Lietuvos motokrosininkas lieka šeštojoje vietoje
23/08/2019

Lietuvos motokrosininkas lieka šeštojoje vietoje

Pasaulio motokroso čempionate MXGP lietuvis Arminas Jasikonis išsaugojo šeštąją poziciją. Šį sekmadienį Udevaloje (Švedija) vyks 16-asis varžybų etapas iš 18-os.

Mūsų šalies sportininkas, ginantis „Husqvarna“ komandos garbę, galingiausių motociklų klasėje lieka šeštas. Jo kraityje – 377 taškai. A. Jasikonis praėjusiame etape Imoloje (Italija) užėmė 7-tą ir 13-tą vietas.

Lietuvos motokrosininkas galėjo užimti aukštesnę vietą, bet griuvo kvalifikacijoje, kurioje liko tik 22-tas.

Lietuvis bendroje rikiuotėje aplenkė traumuotą italą Tony Cairoli (KTM; 355). Jis praleido jau šeštąjį etapą iš eilės.

Tiesa, mūsiškį už nugaros paliko Nyderlandų atstovas Glennas Goldenhoffas (KTM; 399). Jis Imoloje sensacingai triumfavo abejose lenktynėse. Tai geriausias olando rezultatas šį sezoną.

Mūsų kaimynas latvis Jonass Paulas iš 10-osios pozicijos šoktelėjo į 9-ąją (356). Jis kaip ir A. Jasikonis atstovauja „Husqvarna“ ekipai. Latvijos motokrosininkas praėjusiame etape pirmosiose lenktynėse buvo šeštas, o antrosiose penktas.

Bendroje įskaitoje dominuoja slovėnas Timas Gajseras („Honda“; 664 taškai). Smarkiai atitrūkęs nuo artimiausių persekiotojų jis jau užsitikrino pasaulio čempiono titulą.

Toliau rikiuojasi šveicaras Jeremy Seeweris („Yamaha“; 481), prancūzas Gautier Paulinas („Yamaha“; 440), šveicaras Arnaud Tonusas („Yamaha“; 419).

Komandų įskaitoje pirmauja „Honda“ (673), toliau žengia KTM (622), „Yamaha“ (620), „Husqvarna“ (453), „Kawasaki“ (328).

Pasaulio motokroso čempionatą galima žiūrėti tiesiogiai per vaizdo transliacijų internetu platformą tvplaypremium.lt ir „TVPlay Sports+” kanalą – 15.00-16.00 val. (pirmosios lenktynės) ir 18.00-19.00 val. (antrosios lenktynės).

Kiekviename etape motociklininkai kovoja dvejose lenktynėse. Jų rezultatai sumuojami. Pirmieji 20 sportininkų gauna įskaitinių taškų.

Atgal
1 / 3

Sėkmingai išsiųsta

Ačiū! Su jumis susisieksime darbo dienomis per 3 val.

Sklandžiam svetainės naudojimui, Jūsų naršymo gerinimui ir rinkodarai svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su Home3 slapukų politika. Informacija, kaip atsisakyti slapukų yra čia.