logo
logo
Titulinis
Naujienos
Lietuvos motokrosininkui – išbandymai Indonezijoje
05/07/2019

Lietuvos motokrosininkui – išbandymai Indonezijoje

Pasaulio motokroso čempionato MXGP dalyviai iš Europos kelsis į Aziją. 11-asis ir 12-asis etapai liepos 7 ir 14 dienomis vyks Indonezijoje.  Planetos pirmenybėse solidžiai važiuoja Lietuvos atstovas Arminas Jasikonis.

Tiesioginė 11-ojo etapo transliacija sekmadienį per vaizdo transliaciją internetu platformą tvplaypremium.lt ir „TVPlay Sports+” kanalą – 9.00-10.00 val. (pirmosios lenktynės) ir 12.00-13.00 val. (antrosios lenktynės).

Mūsų šalies motokrosininkas, atstovaujantis „Husqvarna“ komandai, galingiausių motociklų klasėje užima šeštąją vietą. Jis yra surinkęs 249 taškus. A. Jasikonis praėjusiame etape Vokietijoje finišo liniją kirto 12-tas ir 7-tas.

Dar neseniai 21 metų anykštėnas buvo penktas, tačiau jo situaciją pablogino startas Latvijoje, kai pirmosiose lenktynėse dėl motociklo gedimo jis nebaigė varžybų ir negavo nė taško.

Bendroje įskaitoje toliau tvirtai pirmauja slovėnas Timas Gajseras iš „Honda“ komandos (441 taškas). Jis Vokietijoje neturėjo sau lygių abejose lenktynėse. Antrojoje pozicijoje lieka KTM ekipos atstovas italas Tony Cairoli (358) nepaisant to, kad dėl traumos jis Vokietijoje nestartavo.

Toliau trys motokrosininkai žengia koja kojon. Trečiąją vietą užima šveicaras Jeremy Seeweras iš „Yamaha“ (289). Po 288 taškus sukaupė jo komandos draugas ir tautietis Arnaud Tonusas bei prancūzas Gautier Paulinas, irgi ginantis „Yamaha“ garbę. A. Jasikonis 7-ojoje pozicijoje besirikiuojantį belgą Jeremy Van Horebeeką lenkia 24 taškais.

Kiekviename etape motociklininkai kovoja dvejose lenktynėse. Jų rezultatai sumuojami. Pirmieji 20 sportininkų gauna įskaitinių taškų. Bent vieną tašką turi 39 dalyviai. Iš viso registruoti 75 sportininkai.

Komandų įskaitoje pirmauja „Honda“ (450). Toliau žengia KTM (426), „Yamaha“ (398), „Husqvaena“ (298), „Kawasaki“ (288) ekipos.

Iš viso pasaulio čempionate bus surengta 18 etapų. Varžybos baigsis rugsėjo 15 dieną Kinijos mieste Šanchajuje.

Atgal
1 / 3
gallery img
close
next

Sėkmingai išsiųsta

Ačiū! Su jumis susisieksime darbo dienomis per 3 val.

close