logo
logo
Titulinis
Naujienos
Šiandien pradedamas rodyti serialas „Mano meilė karantinas“
08/06/2020

Šiandien pradedamas rodyti serialas „Mano meilė karantinas“

Šiandien, nuo 17 val. Lietuvos žiūrovai galės pamatyti pirmąją didžiausios vaizdo transliacijų internetu platformos Baltijos šalyse Go3 originalaus turinio serialo „Mano meilė karantinas“ seriją. Šis serialas apie tai, ką mes visi išgyvenome ir patyrėme, bet istorija pateikta per stiprią režisieriaus Emilio Vėlyvio humoro prizmę, tad  tikrai privers nusišypsoti daugelį.

Kiekvieną pirmadienio vakarą platformos Go3 žiūrovai išvys po naują nuotykių komedijos seriją. Viso jų bus 10. Vėliau šis serialas bus išverstas ir į latvių, estų bei rusų kalbas.

Komiškame nuotykių seriale, aktualiame bet kokio amžiaus žiūrovams, pagrindinius vaidmenis atliks puikiai pažįstami kino bei teatro aktoriai: Audrius Bružas, Andrius Žiurauskas, Rimantė Valiukaitė. Be to išvysime ir kviestinius svečius – Mindaugą Papinigį, Donatą Šimukauską, Sakalą Uždavinį, Aldoną Vilutytę ir kt.

Pasak režisieriaus E.Vėlyvio, didžiausias serialo „Mano meilė karantinas“ scenaristas ir kūrėjas buvo pats virusas, karantinas.

Andrius Žiurauskas, kuris seriale atliko vieną pagrindinių –  Aliaus vaidmenį: „Galiu garantuoti, kad šis, kaip ir kiti Vėlyvio filmai, bus įdomus – greitas montažas, aštrūs dialogai, taiklus žodynas, aktualios ir atpažįstamos temos. Viskas, ką žinote apie Vėlyvį – tikrai bus!”

Aktorius Audrius Bružas, suvaidinęs Zigmą tikina, kad tokio serialo dar nebuvo Lietuvoje, o ir kiekvienas žiūrovas galės atpažinti pažįstamą, artimą, kaimyną ar net patį save.

Keletas įdomių faktų iš filmavimo aikštelės (įpusėjus serialo kūrybai):

  • 500 – Bružas padarė prisitraukimų;
  • 50 – aktorius A. Žiurauskas sunaudojo guminių pirštinių;
  • 30 – tiek sunaudota nėštumo testų;
  • 20 – litrų išgerta šventinto vandens;
  • 3 – puodeliai raminamosios žolelių arbatos režisieriui per dieną;
  • 1 – M.K.Čiurlionio knyga;
  • 1 – butas Lazdynuose. A. Žiurauskas nuo gimimo iki pilnametystės gyveno Kaune prie parduotuvės Papartis“. Dabartinė „IKI“ parduotuvė Lazdynuose, prie kurios yra personažo Aliaus butas irgi anksčiau vadinosi „Papartis“.
  • 1 – troleibusas ir greitosios pagalbos automobilis.

Go3 platformos turinys pasiekiamas internete adresu www.go3.lt ir per programėles, veikiančias „Android“ ir „iOS“ operacines sistemas turinčiuose išmaniuosiuose įrenginiuose – telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose. Platformos vaizdo turinį galima žiūrėti ir dideliuose ekranuose – 2016 m. ir naujesniuose „Samsung“ (su Tizen įranga) ir „LG“ (su WebOS3+) televizoriuose bei kituose įrenginiuose su įdiegta  Android TV programine įranga arba su specialiu „Chromecast“ priedėliu.

Atgal
1 / 3
gallery img
close
next

Sėkmingai išsiųsta

Ačiū! Su jumis susisieksime darbo dienomis per 3 val.

close