logo
logo
Titulinis
Naujienos
„Sony“ kanalai keičia pavadinimą
31/03/2021

„Sony“ kanalai keičia pavadinimą

Nuo š.m. balandžio 1 d. „Sony Channel“ ir „Sony Turbo“ TV kanalus matysime kitokius. Pasikeitus kanalų savininkams, buvo nuspręsta atnaujinti vienus populiariausių kanalų, pakeisti ne tik pavadinimą, bet kartu atnaujinti rodomą turinį – „Sony Channel“ nuo šiol vadinsis „Duo 3“, o „Sony Turbo“ – „Duo 6“.

Kartu su atnaujinta išvaizda, bus gerinamas turinys, siekiant žiūrovams suteikti geriausias pramogas bei patirtį. Kaip ir anksčiau, „Duo 3“ rodys žinomus ir kritikų įvertintus kriminalinius veiksmo filmus bei serialus. Tuo tarpu „Duo 6“ keičia turinį ir nuo šiol jis bus pirmasis komedijos žanrui skirtas TV kanalas Baltijos šalyse.

Jei „Home3“ TV plane turėjote „Sony Channel“ ir „Sony Turbo“ kanalus, tuomet „Duo 3“ ir „Duo 6“ pasikeis automatiškai ir jums papildomų veiksmų atlikti nereikės.

Kanalų pozicijos „Home3“ TV kanalų sąraše nesikeičia – „Duo 3“ rasite 17 pozicijoje, o „Duo 6“ – 18. Šie kanalai bus transliuojami originalo kalba bei turės lietuvių, latvių, estų bei rusų kalbos subtitrus ir įgarsinimą.

Šiuos kanalus, kaip ir anskčiau, galėsite žiūrėti 7 dienas po transliacijos. „Sony Channel“ ir „Sony Turbo“ turinys TV archyve liks, kaip įprasta, 7 dienas, todėl galėsite peržiūrėti savo norimus filmus ar serialus.

Atgal
1 / 3
gallery img
close
next

Sėkmingai išsiųsta

Ačiū! Su jumis susisieksime darbo dienomis per 3 val.

close