logo
logo
Titulinis
Programa
Lietuvos ryto TV
S, 05.07
P, 06.07
A, 07.07
T, 08.07
K, 09.07
Pn, 10.07
Vakar
Šiandien
Rytoj
A, 14.07
T, 15.07
K, 16.07
Pn, 17.07
Š, 18.07
S, 19.07
00:00
Skonio reikalas
Kulinarija
Keliauti po pasaulį ir pažinti tolimus kraštus galima įvairiai – aplankant istorines vietas, muziejus ar tiesiog klajojant kur akys veda nežinomų miestų gatvėmis. Laida "Skonio reikalas" kviečia į kitokią, ypatingą kelionę, kurioje žiūrovai pamatys ne fasadinę, turistų dažniausiai matomą kitų valstybių ir miestų pusę. Šį kartą siūlome į nepažįstamą šalį pažvelgti per jos virtuvę.
00:30
Skonio reikalas
Kulinarija
Keliauti po pasaulį ir pažinti tolimus kraštus galima įvairiai – aplankant istorines vietas, muziejus ar tiesiog klajojant kur akys veda nežinomų miestų gatvėmis. Laida "Skonio reikalas" kviečia į kitokią, ypatingą kelionę, kurioje žiūrovai pamatys ne fasadinę, turistų dažniausiai matomą kitų valstybių ir miestų pusę. Šį kartą siūlome į nepažįstamą šalį pažvelgti per jos virtuvę.
01:00
Kelrodė žvaigždė
Drama , Komedija , Veiksmo , Serialai, 4. Sezonas, 8. Epizodas
02:00
Kelrodė žvaigždė
Drama , Komedija , Veiksmo , Serialai, 4. Sezonas, 9. Epizodas
02:50
Šerloko Holmso ir daktaro Vatsono nuotykiai . Baskervilių šuo
Detektyvas , Nuotykių , Serialai, 1. Epizodas
Aktoriai Vasilijus Livanovas ir Vitalijus Solominas, įkūnija legendinę seklių porą. Iš kart po šios Artūro Konan Doilio apsakymų ekranizacijos šie aktoriai tapo pirmo ryškumo žvaigždėmis. Nemirtinga pora ir geriausios humoro tradicijos legendinėje "Šerloko Holmso ir daktaro Vatsono" ekranizacijoje.
04:00
Merginos iš Ukrainos
Komedija , Serialai, 2. Sezonas, 5. Epizodas
Tai tarsi klasikinė pelenės istorija, tik laikai šie, o ir pelenė ne viena, o visos keturios! Serialo herojės paliko Ukrainą ieškodamos geresnio gyvenimo Lenkijoje. Kiekviena dėl skirtingų priežasčių nusprendė pradėti naują gyvenimą svetur. Svetlana – chemikė, kuri vieną dieną neapsikenčia alkoholiko vyro smurto, susikrauna lagaminą ir išvažiuoja į Lenkiją. Ji pradeda dirbti valytoja ir išsinuomoja butą, į kurį vėliau ir priima savo likimo seseris iš gimtines. Pas Svetlaną netrukus atsikrausto Polina – verslininkė, patyrusi vyro išdavystę ir modelių agentūros bankrotą, Ulijana – talentinga smuikininkė, ir Olija – naivi mergaitė, siekianti uždirbti pinigų savo tingiam sužadėtiniui, likusiam Ukrainoje. Kiekviena iš jų turi savo istoriją, savo svajones ir savo planą, kaip užkariauti Varšuvą. Emigrantės pradeda darbą!
04:40
Gyvenimas
Pramogos
Tai savaitinis gyvenimo būdo TV žurnalas, kuris jau dešimtmetį televizijos žiūrovams asocijuojasi su kokybiška žurnalistika, išskirtiniais pasakojimais ir aukščiausius standartus atitinkančia kokybe. "Gyvenimas" penkerius metus buvo viena žiūrimiausių LRT televizijos laidų, prieš tai tiek pat laiko (pavadinimu "Gyvenimas yra gražus") žiūrimiausiu laiku buvo transliuojamas TV3 eteryje, o šį sezoną jo kūrėjai sveikinsis su "Lietuvos ryto televizijos" žiūrovais. Laidoje savo gyvenimiška patirtimi bei įkvepiančiomis istorijomis ir toliau dalinsis ryškiausios Lietuvos bei užsienio asmenybės. Kūrėjai žiūrovus kvies leistis į įkvepiančias keliones po atokiausius pasaulio kampelius, patirti neužmirštamų nuotykių egzotiškiausiose šalyse. Istorijos čia – tikros, nuoširdžios, ypatingos. Nustebinusios, galbūt sukrėtusios ir tikrai privertusios kalbėti visą šalį. Laidoje bus prisimenamos ir legendinės šalies asmenybės, jų gyvenimai. Pasakojama, kaip susiklostė šių žmonių likimai.
05:20
Kitoks pokalbis su Edvardu Žičkumi
Pokalbių šou
Projekto vedėjas – žinomas, kolegų ir žiūrovų pagarbą pelnęs žurnalistas Edvardas Žičkus. Jo pašnekovais per du dešimtmečius trunkančią karjerą buvo tapusios tokios asmenybės, kaip prancūzų scenos ikona Patricia Kaas, legendinis "Playboy" imperijos įkūrėjas Hugh Hefneris, "Queen" įkūrėjas Brian May, grupių "Depeche Mode", "Pet Shop Boys", "Spice girls", "Black eyed peas" nariai, supermodelis Jerry Hall ir daugelis kitų visame pasaulyje garsių asmenybių. O ką jau kalbėti apie išskirtinius pokalbius su ryškiausiais mūsų šalies žmonėmis, tarp kurių ir prezidentė Dalia Grybauskaitė. Tai valandos trukmės interviu su išskirtine asmenybe, kuriai užduodami tiesūs, be užuolankų, kartais labai nepatogūs, bet daugeliui aktualūs klausimai, atsakymus į kuriuos visada norėjome išgirsti, bet niekada nedrįsome paklausti. Laidos herojais čia taps nuo krepšinininkų – iki verslo elito atstovų, ryškiausių scenos žvaigždžių – iki didžiausią įtaką visuomenės nuomonei darančių kunigų. Pokalbio metu vedėjas Edvardas Žičkus nevengs asmeniškumų, kartais su skanios provokacijos ar linksmų pokštų prieskoniu.
06:00
Gluchariovas
Kriminalinis , Detektyvas , Serialai, 3. Sezonas, 51. Epizodas
Pagrindiniai serialo veikėjai Gluchariovas ir Antošinas – paprasti eiliniai tyrėjai. Jų gyvenimas nesiskiria nuo kitų žmonių gyvenimų. Jiems taip pat toli iki superherojų, kaip ir iki generolų antpečių. Jų darbas sunkus, mažas atlyginimas ir didelės problemos asmeniniame gyvenime. Visą tai nesuteikia priežasčių optimistiniam požiūriui į gyvenimą, bet draugai Gluchariovas ir Antošinas tęsia savo darbą ir gina visuomenę nuo nusikaltėlių, pasitelkę humoro jausmą.
06:59
Programa
Žinios
07:00
Gluchariovas
Kriminalinis , Detektyvas , Serialai, 3. Sezonas, 52. Epizodas
Pagrindiniai serialo veikėjai Gluchariovas ir Antošinas – paprasti eiliniai tyrėjai. Jų gyvenimas nesiskiria nuo kitų žmonių gyvenimų. Jiems taip pat toli iki superherojų, kaip ir iki generolų antpečių. Jų darbas sunkus, mažas atlyginimas ir didelės problemos asmeniniame gyvenime. Visą tai nesuteikia priežasčių optimistiniam požiūriui į gyvenimą, bet draugai Gluchariovas ir Antošinas tęsia savo darbą ir gina visuomenę nuo nusikaltėlių, pasitelkę humoro jausmą.
08:00
Pagaliau savaitgalis
Pramogos
Tai pažintinė – pramoginė televizijos laida, kurios vedėja Goda Sabutytė Alijeva kvies žinomus žmones atrasti pačias gražiausias Lietuvos vietas, turiningai praleisti savaitgalį ir kartu patirti daug pozityvių emocijų.
08:30
Kaimo akademija
Kasdienybė, Kaimui
Laida suteikia galimybę kaime gyvenantiems ir dirbantiems žmonėms sužinoti ir išmokti to, ko reikia kasdieniame darbe ir gyvenime. Kaime atsiranda vis daugiau gerosios patirties, sėkmingai įgyvendintų projektų, rengiama daug mokymų verslumui kaime skatinti, aplinkosaugos problemoms spręsti ir kt. Nežiūrint to, daugeliui tenka pradėti nuo "a" ir ieškoti konsultantų ar kolegų pagalbos bei patarimų. Laidos kūrėjai siekia gerąją patirtį ir praktinius pavyzdžius pateikti plačiai TV žiūrovų auditorijai. Iš tų, kurie jau yra savo tikslų įgyvendinimo kelyje ir sėkmingai siekia jų, gali pasimokyti tik pradėję ūkininkauti, verslą ar neseniai į bendruomenes susibūrę ir dar neturintys patirties kaimo žmonės. Laidoje "Kaimo akademija" ypač svarbi vieta skiriama kaimo visuomenės švietimui, gerosios patirties sklaidai, skatinti iniciatyvą patiems kurti savo gyvenamąją aplinką ir gyvenimo kokybę.
09:00
Kryptys LT
Pramogos
Nauja pramoginio informacinio žanro laida, kurios temos – nuo verslo ir inovacijų iki sporto, kultūros bei pramogų. Drabužių dizainerė, dainininkė ir žinoma socialinių tinklų influencerė Goda Alijeva lankosi įvairiose Lietuvos įmonėse, architektūros ir kultūros objektuose, restoranų virtuvėse ar tiesiog pas įdomius žmones. Sekdama jų sėkmės istorijas įsimintiniausius susitikimo momentus Goda fiksuoja telefono kamera ir publikuoja savo Instagram paskyroje. Kiekviena istorija, kurią papasakosime, stebins ir žavės, plės akiratį ir atskleis, kokia turtinga žmonėmis ir pasiekimais yra mūsų šalis, tad laida neabejotinai įkvėps ir motyvuos žiūrovus sekti ar bent jau didžiuotis gerais pavyzdžiais. Kiekvienas laidos reportažas – tai nauja, netikėta, verta susižavėjimo, o kartais, tiesiog dar ir neatrasta kryptis. "Kryptys LT" – tai laida apie didelius atradimus mažoje šalyje.
09:30
4 kampai
Pramogos
Televizijos laida apie architektūrą ir interjerą. Laidos vedėja Eglė Kernagytė kiekvieną šeštadienio rytą ieškos atsakymų į klausimus, kurie rūpi daugeliui Lietuvos šeimų: kaip išsirinkti būstą bei kaip sukurti jaukų interjerą. Savo duris laidoje atvers žinomi žmonės, o specialistai dalins nemokamus patarimus.
10:00
Šiandien kimba
Aplinka
Kibo vakar? Kibs rytoj? O gal reikia žinoti geras vietas? Bobučių prietarai! Šiandien puikiausias oras, tinkamiausias metų laikas, idealiausias atmosferos slėgis, gaiviausias vėjas ir palankiausia mėnulio fazė, o svarbiausia – šiandien kimba! Įvairiausi ir naujausi žūklės būdai, klajonės po gerai žinomus ir naujai atrandamus Lietuvos ir užsienio vandens telkinius, tai kiekvieną kartą nauja patirtis, kuria du geri draugai ir žvejai Saulius ir Emilis pasidalins tiek su pradedačiais žvejais, tiek su žūklės asais.
11:00
Partizanų keliais
Dokumentika , Istorinis
Artėjant valstybės atkūrimo šimtmečiui, televizija "Lietuvos rytas" transliuos 6 laidų ciklą "Partizanų keliais". Kiekvienos laidos metu istorikas ir Lietuvoje žinomas žmogus leisis į žygį partizanų keliais. Lankysis žieminėse, kaimuose, ieškos dar gyvų liudininkų. Lankant partizanų buveines, laidos kūrėjai aplankys ir nykstančius kaimus, kurių Lietuvoje vis daugėja. Kai kuriuose kaimuosem iš 20-ies trobų, mokyklos, bažnyčios, karčiamos likę vos keletas namų, kuriuose vis dar gyvena senoliai, menantys partizanų istorijas. Visos partizanų buveinės, slaptavietės yra unikalios ir turi savo istoriją. Pristatant lankytiną vietą, remsimės istoriniais faktais apie ją: nuotraukos, spauda, išrašai, dokumentai ir liudininkų pasakojimai.
11:30
Krepšinio pasaulyje su Vidu Mačiuliu
Žinios, Sportas
Devyniasdešimtmečio Lietuvos krepšinio puslapiai: kokie mes buvom prieškario ir pokario laikais. Kodėl ir kaip gimė Lietuvos krepšinio lyga. Tapatus ir skirtingas mūsų oranžinio kamuolio sportas prieš 20 metų ir šiandien. Pasiekimai ir trūkumai. Pergalių ir pralaimėjimų kaina. Ar sprendžiamos krepšinio problemos. Geriausių Lietuvos trenerių, žaidėjų, teisėjų ir aistruolių pamąstymai. Žinomi ir dar nematyti archyviniai vaizdai. Viktorinos ir konkursai.
12:00
Kelrodė žvaigždė
Drama , Komedija , Veiksmo , Serialai, 5. Sezonas
13:00
Kelrodė žvaigždė
Drama , Komedija , Veiksmo , Serialai, 5. Sezonas, 1. Epizodas
14:00
Merginos iš Ukrainos
Komedija , Serialai, 2. Sezonas, 6. Epizodas
Tai tarsi klasikinė pelenės istorija, tik laikai šie, o ir pelenė ne viena, o visos keturios! Serialo herojės paliko Ukrainą ieškodamos geresnio gyvenimo Lenkijoje. Kiekviena dėl skirtingų priežasčių nusprendė pradėti naują gyvenimą svetur. Svetlana – chemikė, kuri vieną dieną neapsikenčia alkoholiko vyro smurto, susikrauna lagaminą ir išvažiuoja į Lenkiją. Ji pradeda dirbti valytoja ir išsinuomoja butą, į kurį vėliau ir priima savo likimo seseris iš gimtines. Pas Svetlaną netrukus atsikrausto Polina – verslininkė, patyrusi vyro išdavystę ir modelių agentūros bankrotą, Ulijana – talentinga smuikininkė, ir Olija – naivi mergaitė, siekianti uždirbti pinigų savo tingiam sužadėtiniui, likusiam Ukrainoje. Kiekviena iš jų turi savo istoriją, savo svajones ir savo planą, kaip užkariauti Varšuvą. Emigrantės pradeda darbą!
15:00
Laikykitės ten pokalbiai
Pokalbių šou
16:00
Žinios
Žinios
16:30
Kryptys LT
Pramogos
Nauja pramoginio informacinio žanro laida, kurios temos – nuo verslo ir inovacijų iki sporto, kultūros bei pramogų. Drabužių dizainerė, dainininkė ir žinoma socialinių tinklų influencerė Goda Alijeva lankosi įvairiose Lietuvos įmonėse, architektūros ir kultūros objektuose, restoranų virtuvėse ar tiesiog pas įdomius žmones. Sekdama jų sėkmės istorijas įsimintiniausius susitikimo momentus Goda fiksuoja telefono kamera ir publikuoja savo Instagram paskyroje. Kiekviena istorija, kurią papasakosime, stebins ir žavės, plės akiratį ir atskleis, kokia turtinga žmonėmis ir pasiekimais yra mūsų šalis, tad laida neabejotinai įkvėps ir motyvuos žiūrovus sekti ar bent jau didžiuotis gerais pavyzdžiais. Kiekvienas laidos reportažas – tai nauja, netikėta, verta susižavėjimo, o kartais, tiesiog dar ir neatrasta kryptis. "Kryptys LT" – tai laida apie didelius atradimus mažoje šalyje.
17:00
Dekonstrukcijos
Pokalbių šou
Šioje laidoje bus dekonstruojama Rusijoje, Lietuvoje, ar bet kur pasaulyje skleidžiama rusiška propaganda. Bus analizuojami jos tikslai, skleidimo būdai bei priemonės.
18:00
Žinios
Žinios
18:30
Šerloko Holmso ir daktaro Vatsono nuotykiai . Baskervilių šuo
Detektyvas , Nuotykių , Serialai, 1. Epizodas
Aktoriai Vasilijus Livanovas ir Vitalijus Solominas, įkūnija legendinę seklių porą. Iš kart po šios Artūro Konan Doilio apsakymų ekranizacijos šie aktoriai tapo pirmo ryškumo žvaigždėmis. Nemirtinga pora ir geriausios humoro tradicijos legendinėje "Šerloko Holmso ir daktaro Vatsono" ekranizacijoje.
20:00
Žinios
Žinios
20:30
Viešnia iš ateities
Drama , Fantastinis , Melodrama , Nuotykių , Trileris , Visai šeimai , Serialai, 2. Epizodas
Dvylikametis Maskvos moksleivis Kolia, 1984-ais išėjęs nupirkti kefyro, apleistame name užtinka laiko mašiną ir netikėtai nukeliauja į 2084-uosius. Patenka ten, kaip išėjęs – su uniforma, pionierišku kaklaraiščiu ir tuščiais kefyro buteliais permatomame sietelyje. Čia jis susipažįsta su daugybe įdomių veikėjų: Alisa – tikrai nepaprasta mergaitė, dinozauras Brontis, gyvenantis Maskvos kosmozoosode, Sirijos sistemos gyventojas Šuša, profesorius Kurakis, trumpam buvęs pačiu tikriausiu vaiduokliu, Šnekorius – fenomenalios atminties paukštis, galintis skraidyti kosminėje erdvėje, geologas Gromozeka, kurio mėgstamiausias gėrimas – valerijonas, Indikatorius – nemokantis kalbėti, tačiau keičiantis spalvą priklausomai nuo nuotaikos, kosmonautas Ploskovas ir dar daug daug kitų įvairių padarų ir keistų asmenybių.
22:00
Pinigų karta
Verslas, Dokumentika
22:30
Žinios
Žinios
23:00
Laikykitės ten pokalbiai
Pokalbių šou
1 / 3
gallery img
close
next

Sėkmingai išsiųsta

Ačiū! Su jumis susisieksime darbo dienomis per 3 val.

close