logo
logo
Titulinis
Programa
LNK
S, 05.07
P, 06.07
A, 07.07
T, 08.07
K, 09.07
Pn, 10.07
Vakar
Šiandien
Rytoj
A, 14.07
T, 15.07
K, 16.07
Pn, 17.07
Š, 18.07
S, 19.07
00:25
Dešrelių balius
Animacinis , Nuotykių , Komedija , Filmai, JAV, 2016. Metai, S
Dešrelė Frenkas nutaria išsiaiškinti tiesą apie savo egzistavimą. Suaugusiems skirta animacinė komedija, prikimšta nešvankių, nekorektiškų ir įžeidžių juokelių.
01:55
Teisingumo angelas. Pipirmėtė
Veiksmo , Kriminalinis , Drama , Filmai, Honkongas, JAV, 2018. Metai, N14
06:50
Stivenas Visata
Animacinis , Serialai, 2013. Metai
Animacinis serialas apie jauną berniuką, kuris perima mamos vietą brangakmenių komandoje. Jis ne tik turi išmokti valdyti savo galias, bet ir ginti pasaulį nuo blogio.
07:35
Nepaprastas Gumuliuko gyvenimas
Nuotykių , Animacinis , Komedija , Vaikams, Serialai, 2. Epizodas, 2011. Metai
Animacinis serialas, apie dvylikos metų mėlyno katino Gumuliuko ir jo geriausio draugo – auksinės žuvelės Darvino gyvenimą. Jie su kitais keistais padarais lanko vidurinę mokyklą išradingame Elmoro mieste.
08:00
Ogis ir tarakonai
Animacinis , Serialai, 73. Epizodas, 2015. Metai
Prancūzų animacinis serialas apie mėlyną katiną Ogį, kuris mėgsta skaniai pavalgyti. Tačiau jis turi priešų – nenaudėlius tarakonus, kurie nuolat jam nori pakenkti. Šie mažyliai pridaro daug vargo katinėliui.
08:10
Ogis ir tarakonai
Animacinis , Serialai, 74. Epizodas, 2015. Metai
Prancūzų animacinis serialas apie mėlyną katiną Ogį, kuris mėgsta skaniai pavalgyti. Tačiau jis turi priešų – nenaudėlius tarakonus, kurie nuolat jam nori pakenkti. Šie mažyliai pridaro daug vargo katinėliui.
08:20
Berniukas Blogiukas
Animacinis , Serialai, 5. Epizodas, 2018. Metai
08:45
Linksmieji Tomas ir Džeris
Nuotykių , Animacinis , Komedija , Visai šeimai , Vaikams, Serialai, 16. Epizodas, 2018. Metai
Nenutrūkstamos dviejų šmaikščių personažų – katino Tomo ir peliuko Džerio lenktynės tapo animacinių filmukų klasikos šedevru. Šie linksmi ir pašėlę herojai niekuomet nepavargs krėsti šunybių, tačiau ištikus bėdai jie visuomet atskubės į pagalbą vienas kitam.
09:10
Nuotykių metas
Nuotykių , Animacinis , Vaikams , Vaikams, Serialai, 12. Epizodas, 2010. Metai
09:35
Tinginių miestelis
Nuotykių , Vaikams , Komedija , Visai šeimai , Vaikams, Serialai, 53. Epizodas, 2004. Metai
Islandijos muzikinis animacinis serialas, kuriame vaidina gyvi aktoriai ir lėlės. Rožinių plaukų mergaitė Stefani kartu su dėde persikelia į "Tinginių miestelį" ir bando tingius gyventojus įtikinti, kad fizinė veika yra labai naudinga.
10:00
Mano mama dinozaurė
Animacinis , Filmai, Pietų Korėja, 2012. Metai
Trys išdykę vaikai randa kiaušinio formos laiko mašiną ir, ją išbandę, atsiduria priešistoriniuose dinozaurų laikuose. Ten jie susiduria su visai nepavojinga ir labai motiniška dinozaure T-Rex. Keliautojai privalo išvilioti savo laiko mašiną iš gigantiškų dinozaurų, laikančių ją savo nuosavybe, ir kuo greičiau grįžti į pasiilgtą miestą.
11:45
Troškimų akmuo
Komedija , Visai šeimai , Fantastinis , Filmai, JAV, Jungtiniai Arabų Emyratai, 2009. Metai
Fantastinis nuotykių filmas. Vienuolikmetis Tou gyvena pono Bleko korporacijos "Juodoji dėžė" darbuotojų gyvenvietėje. Atokioje vietovėje visiems rūpi tik universalaus juodojo įrenginio tobulinimas. Tou lanko vietinę mokyklą, kur jis nuolat užgauliojamas ir laikomas keistuoliu. Berniukas turi tik vieną draugą klasėje – žuvytę, tad vienintelis jo noras – turėti draugų. Ar berniuko norui lemta išsipildyti?
13:35
Robotas ir Frenkas
Komedija , Kriminalinis , Drama , Filmai, JAV, 2012. Metai, N-7
Netolima ateitis. Frenkui, kuris daug laiko praleido kalėjime, atskirai gyvenantis sūnus padovanoja robotą. Iš pradžių Frenkas jaučia neapykantą tokiam kompanionui, kuris stebi kiekvieną jo žingsnį. Tačiau vėliau vyras pastebi, kad robotas gali būti naudingas ir paverčia jį savo niekšybių partneriu. Vaidina Peteris Sarsgaardas, Susan Sarandon ir kt.
15:25
Prieš pakratant kojas
Nuotykių , Komedija , Drama , Filmai, JAV, 2007. Metai, N-7
Režisieriaus Robo Reinerio herojai – senukai, kuriuos vaidina nuostabūs savo kartos aktoriai, "Oskarų" laimėtojai Jackas Nicholsonas ir Morganas Freemanas. Vienas iš jų – pats ligoninės savininkas, milijonierius Edvardas Koulas, kitas – kuklus juodaodis mechanikas Karteris Čamberis. Abu sužino beviltišką diagnozę ir tai, kad ligonių palatoje jie praleidžia paskutines gyvenimo dienas. Netrukus abu vyrukai išsiaiškina turintys po tokį patį norą: savo likusį laiką praleisti taip, kaip visą gyvenimą svajojo. Bendraminčiai pabėga iš ligoninės ir leidžiasi į nuotykių kupiną kelionę.
17:30
Teleloto
TV žaidimas
TV žaidimas. Vedėjai: Indrė Stonkuvienė ir Gintas Vaičikauskas, Ieva Stasiulevičiūtė ir Tadas Rimgaila
18:30
Žinios
Žinios
Karščiausios Lietuvos ir užsienio naujienos, tiesioginiai reportažai iš įvykio vietų. 18.30 val. žinias veda Eglė Šantaraitė ir Rolandas Vilkončius bei Lina Kairytė ir Aurelijus Bezekavičius. 21.30 val. žinias – Gintaras Deksnys.
19:20
Sportas
Žinios, Sportas
Lietuvos ir pasaulio sporto naujienos. Laidos vedėjai – Asta Žukaitė-Nalivaikienė ir Aurimas Tamulionis
19:27
Orai
Žinios
Tiksli orų prognozė Lietuvoje ir pasaulyje. Vedėja – Karolina Liukaitytė
19:30
Transformeriai. Nugalėtųjų kerštas
Veiksmo , Nuotykių , Mokslinė fantastika, Filmai, JAV, 2009. Metai, N-7
Transformeriai sugrižta tam, kad susikautų dar kartą! Atskleidžiama Transformerių atsiradimo paslaptis, tačiau Deseptikonai negali leisti, kad tai išaiškėtų. Juos graužia pagieža ir pyktis dėl pralaimejimo Autobotams, todėl jie nusprendžia grižti į Žemę. Prasideda žūtbūtinis mūšis! "Oskarui" nominuotas fantastinis veiksmo filmas su įspūdingais efektais, taikliu humoru ir triuškinančiomis veiksmo scenomis.
22:30
Legenda
Biografinis , Kriminalinis , Drama , Filmai, Prancūzija, JAV, 2015. Metai, N14
Dvyniai gangsteriai Ronaldas ir Redžinaldas Krejai i istorija pateko kaip vieni žiauriausiu Londono nusikalteliu, terorizavusiu miesta XX a. 7-aji dešimtmeti. Pagal tikrus ivykius sukurtoje režisieriaus Briano Helgelando juostoje abu dvynius suvaidino "pašeles Maksas" Tomas Hardy.
1 / 3
gallery img
close
next

Sėkmingai išsiųsta

Ačiū! Su jumis susisieksime darbo dienomis per 3 val.

close