logo
logo
Titulinis
Programa
LNK
S, 22.11
P, 23.11
A, 24.11
T, 25.11
K, 26.11
Pn, 27.11
Vakar
Šiandien
Rytoj
A, 01.12
T, 02.12
K, 03.12
Pn, 04.12
Š, 05.12
S, 06.12
00:55
Kapų plėšikė Lara Kroft
Veiksmo , Nuotykių , Fantastinis , Filmai, JAV, 2018. Metai, N-7
Lara Kroft (akt. Alicia Vikander), užsispyrusi dingusio nuotykių ieškotojo duktė, sužino apie atokią salą, kurioje paskutinį kart buvo jos tėvas. Mergina stengiasi bet kokia kaina atskleisti ją slegiančią paslaptį. Ji įsitikina, kad tėvo dingimas tikrai nebuvo nelaimingas atsitikimas. Režisierius – norvegas Roaras Utgaugas. Originalus pavadinimas "Tomb Raider".
06:10
Stivenas Visata
Veiksmo , Animacinis , Komedija , Vaikams, Serialai, 20. Epizodas, 2017. Metai
Kas išgelbės Visatą? Tarpgalaktiniai kariai? O gal keistoka trijulė? Dvi neatpažintos būtybės ir vienas išskirtinis jaunuolis suburia komanda ir leidžiasi į pavojingus kosminius nuotykius.
06:25
Stivenas Visata
Veiksmo , Animacinis , Komedija , Vaikams, Serialai, 21. Epizodas, 2017. Metai
Kas išgelbės Visatą? Tarpgalaktiniai kariai? O gal keistoka trijulė? Dvi neatpažintos būtybės ir vienas išskirtinis jaunuolis suburia komanda ir leidžiasi į pavojingus kosminius nuotykius.
06:40
Stivenas Visata
Veiksmo , Animacinis , Komedija , Vaikams, Serialai, 22. Epizodas, 2017. Metai
Kas išgelbės Visatą? Tarpgalaktiniai kariai? O gal keistoka trijulė? Dvi neatpažintos būtybės ir vienas išskirtinis jaunuolis suburia komanda ir leidžiasi į pavojingus kosminius nuotykius.
06:55
Nepaprastas Gumuliuko gyvenimas
Nuotykių , Animacinis , Komedija , Vaikams, Serialai, 42. Epizodas, 2011. Metai
Animacinis serialas, apie dvylikos metų mėlyno katino Gumuliuko ir jo geriausio draugo – auksinės žuvelės Darvino gyvenimą. Jie su kitais keistais padarais lanko vidurinę mokyklą išradingame Elmoro mieste.
07:20
Ogis ir tarakonai
Animacinis , Serialai, 74. Epizodas, 2015. Metai
Prancūzų animacinis serialas apie mėlyną katiną Ogį, kuris mėgsta skaniai pavalgyti. Tačiau jis turi priešų – nenaudėlius tarakonus, kurie nuolat jam nori pakenkti. Šie mažyliai pridaro daug vargo katinėliui.
07:30
Ogis ir tarakonai
Animacinis , Serialai, 75. Epizodas, 2015. Metai
Prancūzų animacinis serialas apie mėlyną katiną Ogį, kuris mėgsta skaniai pavalgyti. Tačiau jis turi priešų – nenaudėlius tarakonus, kurie nuolat jam nori pakenkti. Šie mažyliai pridaro daug vargo katinėliui.
07:40
Padūkėlių lenktynės
Animacinis , Vaikams, 9. Epizodas, 2017. Metai
Prisisegam saugos diržus ir lekiam! Nuotykiai už kiekvieno posūkio, intrigos ir neįtikėtinos transporto priemonės! Visi 11 ekipažų siekia vieno tikslo – pelnyti kiečiausio Amerikos vairuotojo titulą bet kokia kaina, bet kokiais būdais ir bet kokiais manevrais! Bet iki pergalės – labai ilgas ir dar labiau vingiuotas kelias.
08:10
Tomo ir Džerio pasakos
Animacinis , Serialai, 4. Epizodas, JAV, 2007. Metai
Nenutrukstamos dvieju šmaikšciu personažu – katino Tomo ir peliuko Džerio lenktynes tapo animaciniu filmuku klasikos šedevru. Šie linksmi ir pašele herojai niekuomet nepavargs kresti šunybiu, taciau ištikus bedai jie visuomet atskubes i pagalba vienas kitam.
08:40
Šaunusis Skūbis-Dū
Nuotykių , Animacinis , Komedija , Visai šeimai , Vaikams, Serialai, 12. Epizodas, 2018. Metai
Linksmoji gauja draugų po mokyklos šoka į "Paslapties mašiną" ir lekia į vasaros kelionę! Bet netrukus juos užtinka grėsmingos pabaisos, kurioms visai nerūpi smagios kompanijos atostogos.
09:05
Lukas Skruzdėliukas
Animacinis , Nuotykių , Komedija , Filmai, JAV, 2006. Metai
Fantastiška nuotykių komedija visai šeimai. Tai pirmasis "Warner Bros" animacinis filmas 3D formatu. Lukas Niklis – nerangus, drovus dešimtmetis berniukas, neturintis draugų. Savo pyktį ir nusivylimą Lukas išlieja namo kieme kankindamas bejėges skruzdėles. Skruzdėlių Išminčius sukuria slaptą gėrimą, kurio paragavęs, Lukas susitraukia iki skruzdėlės dydžio. Padedamas geraširdės skruzdėlės Hovos, Lukas turi išmokti būti skruzdėle. O gal berniukui pavyks atgauti savo įprastinį dydį?
10:50
Nelydimi nepilnamečiai
Nuotykių , Komedija , Visai šeimai , Filmai, JAV, 2006. Metai
Kalėdinė istorija visai šeimai, kurią režisavo komedijų kūrėjas Paulas Feigas. Dėl pūgos tarptautiniame Huverio oro uoste atšaukiami visi skrydžiai, o keleiviai įstringa. Daugumai tai – bloga žinia. Tačiau vaikams, kurie keliauja be palydos, tai – bilietas į nuotykį! Penki oro uoste įstrigę paaugliai pamiršta savo nesutarimus, laužo vadovybės taisykles ir stengiasi pradžiuginti mažą mergaitę. Kokį pažadą jaunuoliai davė mažajai Katerinai? Originalus pavadinimas "Nelydimi nepilnamečiai".
12:40
Čarlis ir šokolado fabrikas
Nuotykių , Komedija , Visai šeimai , Filmai, JAV, Australija, 2005. Metai
Neturtingos šeimos berniukas Čarlis svajoja apie šokolado fabriką, apie kurį jam pasakoja senelis. Šio fabriko šeimininkas Vilis Vonka surengia loteriją – savo šokoladuose paslepia 5 auksinius bilietus ir tiems 5 vaikams, kurie juos ras, surengs ekskursiją po fabriką bei vienam iš jų įteiks dovaną. Čarliui pasiseka rasti laimingą bilietą. Kokia laukia dovana ir kaip pasielgs Čarlis? Jaukus ir šiltas filmas apie šeimos meilę ir svajones pagal Roaldo Dahlio knygą. Ypatingas režisieriaus Timo Burtono stilius ir nepakartojama Johnny Deppo meistrystė.
15:00
Indiana Džounsas ir dingusios Sandoros skrynios ieškotojai
Veiksmo , Nuotykių , Filmai, JAV, 1981. Metai, N-7
Kino vunderkindo Steveno Spielbergo ir jo bičiulio, žymiojo "Žvaigždžių karų" tėvo George'o Lucaso filmas apie ikoniškiausią visų laikų archeologą ir nuotykių ieškotoją Indianą Džounsą (akt. Harrisonas Fordas). JAV vyriausybė pasamdo archeologą, kad šis surastų kažkur džiunglėse tarp antikinių statinių paslėptą dingusią Sandoros skrynią. Keliautojas ryžtasi sudėtingai ekspedicijai po Nepalą, Kairą ir kitas egzotiškas šalis. Tačiau svarbiausios žmonijos istorijoje relikvijos ieško ir Adolfo Hitlerio kariai bei karininkai, kurie tampa didžiausiu Indianos Džounso galvos skausmu. Originalus pavadinimas "Raiders of the Lost Ark".
17:20
Teleloto
TV žaidimas
Lietuviška loterija, kiekvieną sekmadienį žaidėjus pasitinkanti su įdomiais studijos žaidimais, vertingais prizas ir gera nuotaika. O pagrindinis loterijos prizas – visada pinigų pilnas Aukso puodas, kurį laimi žaidėjas, laiku užpildęs visą savo bilieto lentelę. Vedėjai – Džiugas Siaurusaitis ir Lina Rastokaitė, Deivis ir Renata Norvilai, Skaiva Jasevičiūtė ir Jonas Radzevičius.
18:30
Žinios
Žinios
Išsamios, patikimos ir profesionalios žinios: Lietuvos įvykiai ir užsienio naujienos, karščiausi reportažai ir tiesioginiai reporterių jungimaisi iš įvykio vietų. Vedėjai – Lina Kairytė, Gintaras Deksnys ir Rolandas Vilkončius.
19:20
Sportas
Žinios, Sportas
Lietuvos ir pasaulio sporto naujienos. Laidos vedėjai – Asta Žukaitė-Nalivaikienė ir Aurimas Tamulionis
19:27
Orai
Žinios
Tiksli orų prognozė Lietuvoje ir pasaulyje. Vedėja – Karolina Liukaitytė
19:30
Kaukės
Miuziklas , Pramogos, Muzika
Labiausiai įslaptintame šou dalyvauja 12 kostiumais ir kaukėmis prisidengusių garsenybių, kurių tapatybės slepiamos. Kaukėti dalyviai varžosi dainuodami gerai žinomas dainas ir tikėdamiesi tapti geriausiu dainininku. Dalyvio tapatybė atskleidžiama tik jam iškritus iš šou, kiekvieno žaidimo pabaigoje, po žiūrovų ir teisėjų balsavimo. Šou vedėjas – mylimiausias aktorius Giedrius Savickas.
22:00
Žalioji zona
Veiksmo , Drama , Trileris , Filmai, JAV, Prancūzija, Didžioji Britanija, Ispanija, 2010. Metai, N14
2003 m. JAV okupuoja Bagdadą. Rojaus Milerio vadovaujamas burys Irako dykumoje ieško masinio naikinimo ginklų. Jų užduotis – keliauti po pavojingas zonas, kur gali buti paslėptos mirtį nešančios cheminės medžiagos. Netikėtai išaiškėja didžiulis sąmokslas ir užduoties tikslas pasikeičia. Režisierius – Paulas Greengrassas, vaidina Mattas Damonas. Originalus pavadinimas "Green Zone".
1 / 3
gallery img
close
next

Sėkmingai išsiųsta

Ačiū! Su jumis susisieksime darbo dienomis per 3 val.

close