logo
logo
Titulinis
Programa
LRT Lituanica
S, 22.11
P, 23.11
A, 24.11
T, 25.11
K, 26.11
Pn, 27.11
Vakar
Šiandien
Rytoj
A, 01.12
T, 02.12
K, 03.12
Pn, 04.12
Š, 05.12
S, 06.12
00:25
Mūšio laukas
Žinios, Kasdienybė, 2. Sezonas, 12. Epizodas
Programa apie informacinės erdvės procesus.
00:50
Išpažinimai
Religija, 1. Sezonas, 12. Epizodas
Programa apie dvasinius ieškojimus.
01:15
Smalsumo genas
Pramogos, Mokslas, 2. Sezonas, 12. Epizodas
01:40
Kultūringai su Nomeda
Kultūra, Pokalbių šou, 3. Sezonas, 11. Epizodas
Į TV eterį sugrįžtanti menininkė Nomeda Marčėnaitė imasi ambicingo iššūkio – įrodyti, kad kultūros lauko problemos yra įdomios ir aktualios plačiajai visuomenei.
02:35
Stilius
Kasdienybė, 25. Sezonas, 12. Epizodas
„Stilius“ – tai kokybės ženklas, pozityvi žinia, tai laikas atsipalaiduoti ir pamiršti rūpesčius. Mes žvelgiame giliau ir toliau. Tobuli, bet paprasti dalykai nepraslys pro mūsų akis.
03:30
Šok su žvaigžde
Miuziklas , Pramogos, 2. Sezonas, 9. Epizodas
05:30
Panorama
Žinios, 90. Epizodas
Svarbiausios naujienos iš Lietuvos ir pasaulio – ne tik iš sostinių, bet ir atokiausių kampelių, informacija tiesiogiai iš įvykių epicentro, argumentų kaktomuša, interviu su dienos herojais tiesioginiame eteryje.
05:52
Sportas. Orai
Sportas, 90. Epizodas
06:00
Lietuvos Respublikos himnas
Žinios, 1. Epizodas
Lietuvos Respublikos himnas.
06:02
Nacionalinė ekspedicija. Gediminaičių Europa
Istorinis , Pramogos, 6. Sezonas, 8. Epizodas
07:00
Šventadienio mintys
Religija, 28. Sezonas, 13. Epizodas
Tai žvilgsnis į katalikų bažnyčios vietą šiuolaikiniame pasaulyje, atsigręžimas į šiuolaikinio žmogaus tikėjimo patirtį, religinio gyvenimo aktualijos bei krikščioniška kultūra.
07:30
Klausimėlis.lt
Pramogos, 19. Sezonas, 13. Epizodas
Laida Klausimėlis.lt – į konkretų klausimą – gausybė atsakymų...
08:00
Gyventi kaime gera
Verslas, Kasdienybė, 1. Sezonas, 13. Epizodas
Tai raginimas veikti kartu, kurti, kad didėtume, stiprėtume, siekdami bendro tikslo – skatinti Lietuvos žemės ūkio augimą, garsinti Lietuvos vardą. Tai skatinimas rinktis efektyviausias bendradarbiavimo formas žemės ūkyje, didinti veiklos konkurencingumą. Tai projektas, skirtas viešinti gaunamą Europos Sąjungos (toliau – ES) paramą kaimo plėtrai ir jos gerąją patirtį Lietuvoje. TV laidos padės efektyviau įgyvendinti Programą, stiprinti jos poveikį Lietuvoje. Darbštūs žmonės parodys, kad gyventi kaime iš tiesų gera. Savalaikė, išsami informacija ir pateikiama geroji patirtis paskatins kurtis kaime, vystyti verslus, gauti paramą savo verslo plėtojimui. Laidos vedėjas Domas Burkauskas papasakos sėkmingiausias istorijas iš įvairiausių Lietuvos kaimo vietovių.
08:30
Ryto suktinis su Zita Kelmickaite
Pramogos, 12. Sezonas, 13. Epizodas
Laidos kūrėjai prižada aplankyti tuos Lietuvos žmones, kurie nedejuoja, kuria, dainuoja, šoka, įdomiai pasakoja, o svarbiausia, nori gyventi savame krašte, puoselėti savo giminės, miestelių ir kaimelių tradicijas. Mums visada bus svarbūs tie, kas kuria savo ir kitų gyvenimą.
09:00
Pasivaikščiojimai
Kultūra, Dokumentika, 1. Sezonas, 1. Epizodas
09:30
Ekologiška
Aplinka, 1. Sezonas, 13. Epizodas
10:00
Gustavo enciklopedija
Vaikams , Vaikams, 22. Sezonas, 13. Epizodas
Pažintinė-pramoginė laida visai šeimai. Ved. Audrius Rakauskas.
10:30
Lietuvos tūkstantmečio vaikai
Vaikams , Vaikams, 13. Sezonas, 13. Epizodas
Po sėkmingo aštuntokų starto gabiausių Lietuvos vaikų konkursas kviečia į atrankas šeštųjų ir dešimtųjų klasių mokinius. Šios anketos padės atrinkti vaikus, labiausiai vertus varžytis dėl garbingo Tūkstantmečio vaiko vardo. Spalio pabaigoje pasirodys anketos ir kitų klasių mokiniams. Apie tai bus pranešta išplatinant pranešimus mokykloms bei transliuojant anonsus per Lietuvos televiziją. Anketa yra visapusiška – reikia užpildyti bendro pobūdžio informaciją apie save, atsakyti į keletą atvirų klausimų, o taip pat išspręsti testą. Vienas svarbiausių atrankos kriterijų – praėjusių metų metinio trimestro pažymių vidurkis, kitas svarbus kriterijus – dalyvavimas įvairiose olimpiadose, konkursuose, bei įvairūs kiti pasiekimai ir laimėjimai.
11:30
Gamina vaikai
Kulinarija, 1. Sezonas, 13. Epizodas
12:00
LMŽ. Lietuvos mokyklų žaidynės
Vaikams , TV žaidimas, Sportas, 1. Sezonas, 8. Epizodas
12:25
Mūsų miesteliai
Istorinis , Dokumentika, 32. Sezonas, 236. Epizodas
Videofilmų ciklas tiems, kurie myli savo gimtąją žemę ir nori ją pažinti. Tai sustabdytos mūsų istorijos saulėlydžio akimirkos, kupinos tylaus grožio, kilnių žmonių, gatvelių jaukumo, piliakalnių paslaptingumo, gamtovaizdžių ilgesio – tepažadina mus branginti tai, ką dar turime.
13:20
Skambantys pasauliai su Nomeda Kazlaus
Kultūra, Pokalbių šou, 6. Sezonas, 13. Epizodas
Operos solistė Nomeda Kazlaus autorinėje laidoje kalbina ryškiausias kultūros ir meno asmenybes ir iš užsienio, ir iš Lietuvos. 8 kalbas įvaldęs Lietuvos sopranas užsieniečius kalbina jų gimtąja ar jiems patogia kalba. N. Kazlaus įsitikinusi, kad pokalbiui tai suteikia laisvės ir komforto. "Nuo paauglystės mane domina ir žavi sėkmingų žmonių biografijos. Iš jų pati semiuosi informacijos ir įkvėpimo", – atskleidžia viena garsiausių Lietuvos operos solisčių. – "Skambančiuose pasauliuose" mano pašnekovai dažnai bus susiję su manimi kūrybiškai."
14:15
Auksinis protas
TV žaidimas, 7. Sezonas, 13. Epizodas
Lietuvoje dar neregėto masto intelektinis žaidimas, kurio nugalėtojas laimi ne tik "Auksinio proto" titulą ir karūną, bet ir puikų pagrindinį prizą – nepamirštamą kelionę. Šis žiūrimiausias televizijos žaidimas – tai kokybiška intelektualus, smalsuolius ir įvairiausių visuomenės sluoksnių atstovus vienijanti pramoga. Žaidimo forma suteikia galimybę susirungti ne tik miestų, bet ir regionų auksiniams protams. Azartas ir intriga bei netikėčiausių žinių bagažas lydi kiekviename žaidime nuo pat pradžių iki galo. Stulbinama klausimų ir rungčių įvairovė į žaidimą įtraukia ne tik dalyvius, bet ir televizijos žiūrovus, trečiadienių vakarais prie televizorių ekranų suburia šeimas – tėvus, vaikus ir senelius! "Auksinis protas" – tai nepakartojama intelektuali kova!
15:30
Žinios. Orai
Žinios, 26. Epizodas
Operatyvi informacija apie svarbiausius įvykius ir procesus.
15:45
Istorijos detektyvai
Istorinis , Istorinis, 8. Sezonas, 12. Epizodas, 2013. Metai
Atsakymų į senovės mįsles bus ieškoma ne tik Lietuvoje ar Vilniuje. Filmuota medžiaga bus iš Lenkijos, Latvijos. Istorines minkles padės įminti patys geriausi Lietuvos istorikai, archeologai, mitologai, kalbininkai.
16:30
Bloga mergaitė
Drama , Serialai, 1. Sezonas, 82. Epizodas
(su garsiniu vaizdavimu).
17:00
Piniginės reikalai
Pramogos, 1. Sezonas, 13. Epizodas
17:30
Žinios. Orai
Žinios, 91. Epizodas
Operatyvi informacija apie svarbiausius įvykius ir procesus.
18:00
Duokim garo!
Miuziklas , Muzika, 20. Sezonas, 11. Epizodas
Laidos tikslas – parodyti stipriausias ir kūrybingiausias Lietuvos kapelas, dainininkus ir muzikantus, lavinti žiūrovo požiūrį į etninės kultūros reiškinius šiandien.
19:30
Savaitė
Žinios, 11. Epizodas
Analitinė laida Savaitė išskiria aktualiausias naujienas, pabrėžia tendencijas, procesus, svarbius Lietuvos visuomenei.
20:30
Panorama
Žinios, 91. Epizodas
Svarbiausios naujienos iš Lietuvos ir pasaulio – ne tik iš sostinių, bet ir atokiausių kampelių, informacija tiesiogiai iš įvykių epicentro, argumentų kaktomuša, interviu su dienos herojais tiesioginiame eteryje.
20:52
Sportas. Orai
Sportas, 91. Epizodas
21:00
Savaitė su "Dviračio žiniomis"
Pramogos, Žinios, 4. Sezonas, 22. Epizodas
Pasak laidos prodiuserio H. Mackevičiaus, Lietuvoje tikru politiku galima vadintis dviem atvejais: arba kažkaip atsitiktinai, netyčia ar per klaidą tampi ministru, arba kai "Dviračio žiniose" atsiranda tavo antrininkas. Beje, antrasis variantas yra daug ilgaamžiškesnis. Tačiau ir daug sunkiau pasiekiamas. H. Mackevičius: "Laida "Dviračio žinios" yra itin plataus profilio. Ji domisi ne tik tuo, kas vyksta Seime, prezidentūroje ar prie Lietuvos geležinkelių. Parodijų ir pašmaikštavimų neišvengs ir šou verslas, sporto pasaulis, poezijos festivaliai bei skulptorių bienalės Lukiškių aikštėje. Kitaip sakant, "Dviračio žinių" laidoje bus visko. Nebus tik patyčių, nes šitoje srityje neįveikiami yra kai kurių politikų įrašai Facebooko paskyrose.
21:30
Langas į valdžią
Politika, 2. Sezonas, 5. Epizodas
22:00
Purpurinis rūkas
Drama , Filmai, 1. Epizodas, Lietuva, 2019. Metai, N-14
23:50
Naktis Manhatane
Miuziklas , Koncertas, 1. Epizodas
Česlovas Gabalis ir instrumentinis ansamblis "Vilniaus divertismentas".
1 / 3
gallery img
close
next

Sėkmingai išsiųsta

Ačiū! Su jumis susisieksime darbo dienomis per 3 val.

close