logo
logo
Titulinis
Programa
LRT Lituanica
S, 05.07
P, 06.07
A, 07.07
T, 08.07
K, 09.07
Pn, 10.07
Vakar
Šiandien
Rytoj
A, 14.07
T, 15.07
K, 16.07
Pn, 17.07
Š, 18.07
S, 19.07
00:25
Muzikinis intarpas
Miuziklas , Koncertas, Muzika, 14. Epizodas
00:45
Koncertas "Opera po žvaigždėmis"
Miuziklas , Pramogos, Muzika, 1. Epizodas
02:20
Vakaras su Edita
Pramogos, 2. Sezonas, 7. Epizodas
Pokalbių šou "Vakaras su Edita" – tai iniciatyva įžvelgti pozityvų kontekstą. Šou, kuris moka džiaugtis ir skatinti teigiamas emocijas. Autoritetinga nuomonė, humoras, smagūs ir prasmingi žaidimai, vizualios priemonės, viktorinos, trumpi vaidybiniai intarpai, siužetai, gyva studijos žiūrovų reakcija – tai laidos vertę kuriančios dalys.
03:10
Stilius
Kasdienybė, 24. Sezonas, 23. Epizodas
„Stilius“ – tai kokybės ženklas, pozityvi žinia, tai laikas atsipalaiduoti ir pamiršti rūpesčius. Mes žvelgiame giliau ir toliau. Tobuli, bet paprasti dalykai nepraslys pro mūsų akis.
04:05
"Vakarėja" su Martynu Starkumi
Muzika, Pokalbių šou, 2. Sezonas, 3. Epizodas
05:30
Panorama
Žinios, 2167. Epizodas
Svarbiausios naujienos iš Lietuvos ir pasaulio – ne tik iš sostinių, bet ir atokiausių kampelių, informacija tiesiogiai iš įvykių epicentro, argumentų kaktomuša, interviu su dienos herojais tiesioginiame eteryje.
05:52
Sportas. Orai
Žinios, 847. Epizodas
06:00
Lietuvos Respublikos himnas
Žinios, 1. Epizodas
Lietuvos Respublikos himnas.
06:05
Beatos virtuvė
Kulinarija, 3. Sezonas, 6. Epizodas
Ilgiausiai TV eteryje gyvuojanti kulinarinė laida "Beatos virtuvė" šį rudenį LRT žiūrovus pasitiks su kone nacionaliniu projektu – laidos vedėja, žurnalistė, knygų autorė ir profesionali kulinarė Beata Nicholson pasišovė savo laidoje pristatyti skaniausius šalies tortus ir jų kepėjus. Dar vasarą socialiniuose tinkluose skelbusi atranką į slaptą projektą, Beata su savo komanda iš šimtų atsiųstų receptų atrinko pačius pačiausius, ypatingus ne tik savo skoniu, bet ir istorija. Daugelis šių tortų receptų iki šiol buvo laikomi paslaptyje ir perduodami iš lūpų į lūpas ateinančioms kartoms. Tačiau nuo šiol skaniausi Lietuvos tortai kartu su TV laida "Beatos virtuvė" atkeliaus į visų mūsų namus, o naujoji laidos rubrika "Mano firminis tortas" taps tikru iššūkiu LRT žiūrovams, nes tikrai norėsis daug ką išbandyt ir paragauti. Dar viena laidos naujovė – virtuvės patarimų rubrika "Šeimininkės užrašai", kurioje Beata parodys, kaip lengvai išspręsti visiems mums aktualius virtuvės klausimus. Neiškyla tešla? Plyšta lietiniai? O gal nebenorite verkti pjaustydami svogūną – jums šiuos virtuvės iššūkius padės įveikti Beata, pasidalindama profesionalų gudrybės. Žinoma, LRT žiūrovai ir toliau Beatos virtuvėje galės mėgautis įdomiais ir jaukiais pokalbiais su įdomiausiais Lietuvos žmonėmis, o pati Beata kiekvienoje laidoje bus paruošusi kulinarinių idėjų, kurios bus lengvai pritaikytos kiekvienų namų virtuvėje.
07:00
Šventadienio mintys
Religija, 27. Sezonas, 36. Epizodas
Tai žvilgsnis į katalikų bažnyčios vietą šiuolaikiniame pasaulyje, atsigręžimas į šiuolaikinio žmogaus tikėjimo patirtį, religinio gyvenimo aktualijos bei krikščioniška kultūra.
07:30
Klausimėlis.lt
Pramogos, 18. Sezonas, 6. Epizodas
Mokslinė laida iš Lietuvos gatvių ir skersgatvių. Čia sužinosite, kad Širakas – tai prietaisas arkliui pakasyti, kad Molotovas buvo barmenas ir išrado Molotovo kokteilį, o Žalgirio mūšyje kinai laimėjo prieš lietuvius.
08:00
Į sveikatą!
Pramogos, Sveikata, 2. Sezonas, 6. Epizodas
Energingai ir pozityviai, sveikai ir su judesiu. Nauja laida "Į sveikatą!" – apie mus, mūsų aplinką ir įpročius gyventi kokybiškiau – sportuoti, maitintis sveikiau ir, svarbiausia, mąstyti sąmoningiau. Ir tam nereikia daug pastangų, pradžiai užtenka noro. Visa kita palikite sporto treneriui Alanui Dzeranovui. Apsiginklavęs burokais, humoru ir gera energija Alanas jus kvies mankštintis net neišėjus iš namų! Su žinomais žmonėmis ir savo srities specialistais jis gvildens sveikos gyvensenos temas, lankys Lietuvos bendruomenes, kuriose žmones jungia bendras bruožas – noras gyventi sveikiau ir aktyviau.
08:30
Ryto suktinis su Zita Kelmickaite
Pramogos, 11. Sezonas, 26. Epizodas
Laidos kūrėjai prižada aplankyti tuos Lietuvos žmones, kurie nedejuoja, kuria, dainuoja, šoka, įdomiai pasakoja, o svarbiausia, nori gyventi savame krašte, puoselėti savo giminės, miestelių ir kaimelių tradicijas. Mums visada bus svarbūs tie, kas kuria savo ir kitų gyvenimą.
09:00
Visi kalba
Pokalbių šou, 28. Epizodas
09:55
Muzikinis intarpas
Miuziklas , Koncertas, Muzika, 14. Epizodas
10:15
Gustavo enciklopedija
Vaikams , Vaikams, 21. Sezonas, 6. Epizodas
Pažintinė-pramoginė laida visai šeimai. Ved. Audrius Rakauskas.
10:40
Lietuvos tūkstantmečio vaikai
Vaikams , Vaikams, 12. Sezonas, 6. Epizodas
Po sėkmingo aštuntokų starto gabiausių Lietuvos vaikų konkursas kviečia į atrankas šeštųjų ir dešimtųjų klasių mokinius. Šios anketos padės atrinkti vaikus, labiausiai vertus varžytis dėl garbingo Tūkstantmečio vaiko vardo. Spalio pabaigoje pasirodys anketos ir kitų klasių mokiniams. Apie tai bus pranešta išplatinant pranešimus mokykloms bei transliuojant anonsus per Lietuvos televiziją. Anketa yra visapusiška – reikia užpildyti bendro pobūdžio informaciją apie save, atsakyti į keletą atvirų klausimų, o taip pat išspręsti testą. Vienas svarbiausių atrankos kriterijų – praėjusių metų metinio trimestro pažymių vidurkis, kitas svarbus kriterijus – dalyvavimas įvairiose olimpiadose, konkursuose, bei įvairūs kiti pasiekimai ir laimėjimai.
11:30
Mūsų gyvūnai
Aplinka, Augintiniai, 5. Sezonas, 10. Epizodas
Laidos „Mūsų gyvūnai“ žiūrovai išvys aktualiausius reportažus iš tarptautinių šunų ir kačių parodų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, laidoje kaskart bus pristatoma vis nauja šunų ar kačių veislė, o jų augintiniams – suteikiami naudingi patarimai. Taip pat – įdomybės akvariumininkams ir egzotinių gyvūnų augintojams, gyvūnų dresūros ypatumai ir viešnagės garsių žmonių namuose.
12:00
Palaimintojo arkivyskupo Jurgio Matulaičio atlaidai
Religija, 1. Epizodas
Šv. Mišių tiesioginė transliacija iš Marijampolės arkangelo Mykolo bazilikos.
13:30
Dainuoju Lietuvą
Miuziklas , Koncertas, 20. Epizodas
14:10
Auksinis protas . Vasara
TV žaidimas, 5. Epizodas
Lietuvoje dar neregėto masto intelektinis žaidimas, kurio nugalėtojas laimi ne tik "Auksinio proto" titulą ir karūną, bet ir puikų pagrindinį prizą – nepamirštamą kelionę. Šis žiūrimiausias televizijos žaidimas – tai kokybiška intelektualus, smalsuolius ir įvairiausių visuomenės sluoksnių atstovus vienijanti pramoga. Žaidimo forma suteikia galimybę susirungti ne tik miestų, bet ir regionų auksiniams protams. Azartas ir intriga bei netikėčiausių žinių bagažas lydi kiekviename žaidime nuo pat pradžių iki galo. Stulbinama klausimų ir rungčių įvairovė į žaidimą įtraukia ne tik dalyvius, bet ir televizijos žiūrovus, trečiadienių vakarais prie televizorių ekranų suburia šeimas – tėvus, vaikus ir senelius! "Auksinis protas" – tai nepakartojama intelektuali kova!
15:30
Žinios. Orai
Žinios, 620. Epizodas
Operatyvi informacija apie svarbiausius įvykius ir procesus.
15:45
Istorijos detektyvai
Istorinis , Istorinis, 7. Sezonas, 21. Epizodas, 2013. Metai
Atsakymų į senovės mįsles bus ieškoma ne tik Lietuvoje ar Vilniuje. Filmuota medžiaga bus iš Lenkijos, Latvijos. Istorines minkles padės įminti patys geriausi Lietuvos istorikai, archeologai, mitologai, kalbininkai.
16:35
Lietuvos kolumbai
Istorinis , Dokumentika, Istorinis, 5. Epizodas
"Lietuvos Kolumbai" – tai filmuotas tęstinis laidų ciklas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Kiekvienos serijos tikslas – atskleisti Lietuvos ir pasaulio istorinius, kultūrinius, ekonominius, dvasinius ir kt. ryšius. Kiekviena dalis bus skirta Lietuvos ir konkrečios valstybės sankirtoms.
17:30
Žinios. Orai
Žinios, 839. Epizodas
Operatyvi informacija apie svarbiausius įvykius ir procesus.
18:00
Duokim garo!
Miuziklas , Muzika, 19. Sezonas, 28. Epizodas
Laidos tikslas – parodyti stipriausias ir kūrybingiausias Lietuvos kapelas, dainininkus ir muzikantus, lavinti žiūrovo požiūrį į etninės kultūros reiškinius šiandien.
19:30
Savaitė
Žinios, 35. Epizodas
Analitinė laida Savaitė išskiria aktualiausias naujienas, pabrėžia tendencijas, procesus, svarbius Lietuvos visuomenei.
20:30
Panorama
Žinios, 2168. Epizodas
Svarbiausios naujienos iš Lietuvos ir pasaulio – ne tik iš sostinių, bet ir atokiausių kampelių, informacija tiesiogiai iš įvykių epicentro, argumentų kaktomuša, interviu su dienos herojais tiesioginiame eteryje.
20:52
Sportas. Orai
Žinios, 848. Epizodas
21:00
Savaitė su "Dviračio žiniomis"
Pramogos, Žinios, 4. Sezonas, 2. Epizodas
Pasak laidos prodiuserio H. Mackevičiaus, Lietuvoje tikru politiku galima vadintis dviem atvejais: arba kažkaip atsitiktinai, netyčia ar per klaidą tampi ministru, arba kai "Dviračio žiniose" atsiranda tavo antrininkas. Beje, antrasis variantas yra daug ilgaamžiškesnis. Tačiau ir daug sunkiau pasiekiamas. H. Mackevičius: "Laida "Dviračio žinios" yra itin plataus profilio. Ji domisi ne tik tuo, kas vyksta Seime, prezidentūroje ar prie Lietuvos geležinkelių. Parodijų ir pašmaikštavimų neišvengs ir šou verslas, sporto pasaulis, poezijos festivaliai bei skulptorių bienalės Lukiškių aikštėje. Kitaip sakant, "Dviračio žinių" laidoje bus visko. Nebus tik patyčių, nes šitoje srityje neįveikiami yra kai kurių politikų įrašai Facebooko paskyrose.
21:30
Muzikinė pramoginė programa "Du balsai – viena širdis"
Pramogos, Muzika, 2. Sezonas, 10. Epizodas
23:40
Kauno "Hanza dienos 2019"
Miuziklas , Koncertas, Kultūra, 1. Epizodas
1 / 3
gallery img
close
next

Sėkmingai išsiųsta

Ačiū! Su jumis susisieksime darbo dienomis per 3 val.

close