logo
logo
Titulinis
Programa
LRT Plius
Š, 28.11
S, 29.11
P, 30.11
A, 01.12
T, 02.12
K, 03.12
Vakar
Šiandien
Rytoj
P, 07.12
A, 08.12
T, 09.12
K, 10.12
Pn, 11.12
Š, 12.12
00:15
DW naujienos rusų kalba
Žinios, 1317. Epizodas
DW naujienų laida rusų kalba.
00:30
Dabar pasaulyje
Dokumentika , Žinios, 2009. Epizodas
Objektyvus žvilgsnis į įvykius posovietinėje erdvėje – naujame "Laisvės radijo" ir "Amerikos balso" televiziniame projekte "Dabar pasaulyje".
00:55
Klaipėdos pilies džiazo festivalis 2019
Miuziklas , Koncertas, Muzika, 8. Epizodas
01:50
Gauguinas Taityje. Prarastasis rojus
Kultūra, 2019. Metai
03:15
Nutikimas "Nilo Hiltono" viešbutyje
Kriminalinis , Drama , Filmai, Švedija, Vokietija, Danija, Marokas, Prancūzija, 2017. Metai, 14
05:05
Nacionalinė ekspedicija "Dniepru per Ukrainą"
Istorinis , Kelionės, 4. Sezonas, 27. Epizodas
Naujajame LRT sezone – naujas "Nacionalinės ekspedicijos" iššūkis. Šiandien po "Panoramos" LRT TELEVIZIJA pradeda rodyti kelionės Dniepru per Ukrainą dienoraštį. Profesorius Alfredas Bumblauskas, gamtininkas Selemonas Paltanavičius, žurnalistė Edita Mildažytė ir dar trylika keliautojų Ukrainoje praleido tris savaites. Ieškodami su Lietuvos istorija susijusių vietų, gražiausių gamtos kampelių ir pažindami dabartinį ukrainiečių gyvenimą jie Dniepru nuplaukė tūkstantį kilometrų, antra tiek nuvažiavo automobiliais. Iš viso LRT parodys 28 laidas apie keliautojų nuotykius Ukrainoje. Pirmojoje ciklo dalyje – iš Vilniaus išvažiavęs "Nacionalinės ekspedicijos" karavanas pakeliui į Ukrainą stabtelėjo Liubline. Dėl 1569 m. unijos šio miesto vardas gerai žinomas istorija besidomintiems žmonėms, tačiau istorikai savo bendražygius pirmiausiai vedė į pilies koplyčią, kurią Jogaila užsakė papuošti bizantinėmis freskomis. Rytietiškos ir lotyniškos krikščionybės sandrauga – išskirtinis Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės bruožas. Liubline "Nacionalinė ekspedicija" susitiko pirmuosius ukrainiečius. Jie tarnauja Konstantino Ostrogiškio vardo bendroje Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos karinėje brigadoje. Apžiūrinėdamas karinį dalinį netikėtų gamtinių temų surado S. Paltanavičius.
06:00
Lietuvos Respublikos himnas
Žinios, 1. Epizodas
Lietuvos Respublikos himnas.
06:02
Auksinis protas
TV žaidimas, 7. Sezonas, 9. Epizodas
Lietuvoje dar neregėto masto intelektinis žaidimas, kurio nugalėtojas laimi ne tik "Auksinio proto" titulą ir karūną, bet ir puikų pagrindinį prizą – nepamirštamą kelionę. Šis žiūrimiausias televizijos žaidimas – tai kokybiška intelektualus, smalsuolius ir įvairiausių visuomenės sluoksnių atstovus vienijanti pramoga. Žaidimo forma suteikia galimybę susirungti ne tik miestų, bet ir regionų auksiniams protams. Azartas ir intriga bei netikėčiausių žinių bagažas lydi kiekviename žaidime nuo pat pradžių iki galo. Stulbinama klausimų ir rungčių įvairovė į žaidimą įtraukia ne tik dalyvius, bet ir televizijos žiūrovus, trečiadienių vakarais prie televizorių ekranų suburia šeimas – tėvus, vaikus ir senelius! "Auksinis protas" – tai nepakartojama intelektuali kova!
08:00
Nepaprastas žmonių ir gyvūnų ryšys
Apie gamtą , Dokumentika, 2. Sezonas, 2. Epizodas
Vokietija. Meilė dėmėtiesiems žirgams.
08:30
Smalsumo genas
Pramogos, Mokslas, 2. Sezonas, 14. Epizodas
Mokslo žurnalas.
09:00
Į sveikatą!
Pramogos, Sveikata, 3. Sezonas, 14. Epizodas
Energingai ir pozityviai, sveikai ir su judesiu. Nauja laida "Į sveikatą!" – apie mus, mūsų aplinką ir įpročius gyventi kokybiškiau – sportuoti, maitintis sveikiau ir, svarbiausia, mąstyti sąmoningiau. Ir tam nereikia daug pastangų, pradžiai užtenka noro. Visa kita palikite sporto treneriui Alanui Dzeranovui. Apsiginklavęs burokais, humoru ir gera energija Alanas jus kvies mankštintis net neišėjus iš namų! Su žinomais žmonėmis ir savo srities specialistais jis gvildens sveikos gyvensenos temas, lankys Lietuvos bendruomenes, kuriose žmones jungia bendras bruožas – noras gyventi sveikiau ir aktyviau.
09:30
Ekologiška
Aplinka, 1. Sezonas, 14. Epizodas
Programa ekologine tema.
10:00
Čia kinas
Kultūra, 1. Sezonas, 28. Epizodas
Kino žurnalas.
10:30
Pasivaikščiojimai
Kultūra, Dokumentika, 1. Sezonas, 2. Epizodas
11:00
Kas geresnio, kaimyne?
Kultūra, Kasdienybė, 1. Sezonas, 14. Epizodas
Kultūros publicistikos programa lenkų kalba.
11:30
Kultūrų kryžkelė. Vilniaus sąsiuvinis
Kasdienybė, 25. Sezonas, 14. Epizodas
Laida baltarusių kalba, skirta Lietuvos baltarusiams. Laidoje – apie istorines asmenybes, kurios Lietuvoje paliko savo kultūrinės veiklos pėdsakus. Įdomių žmonių portretai, šių dienų baltarusių gyvenimas ir kultūriniais renginiai.
12:00
Kultūrų kryžkelė. Trembita
Kasdienybė, 28. Sezonas, 14. Epizodas
Laida ukrainiečių kalba. Ukrainoje nuo senų laikų muzikinis instrumentas trembita kviesdavo žmones į liaudies forumą. Jis pranešdavo apie svarbius visai visuomenei įvykius. Trembita tapo naujienų ir susivienijimo simboliu.Tą patį šiandien bando daryti ir laida „Trembita“.
12:30
Kultūrų kryžkelė. Rusų gatvė
Kasdienybė, 21. Sezonas, 14. Epizodas
Lietuvių ir rusų ryšiai praeityje ir šiandien. Vienintelė kultūros publicistinė laida rusų kalba Lietuvos eteryje. "Rusų gatvė" yra tarptautinio televizijos ir radijo laidų rusų kalba festivalio Prahoje Grand-prix laimėtoja.Tik čia galima sužinoti visą informaciją apie rusų bendruomenės gyvenimą, arčiau susipažinti su įdomiais tėvynainiais. Laidos vizitinė kortelė – siužetai apie bendrą lietuvių ir rusų praeitį. Remiantis archyviniais dokumentais ir senais laikraščiais, pasakojama apie unikalius likimus, politines ir meilės intrigas, žymių rusų veikėjų pėdsakus Lietuvoje.
13:00
Išpažinimai
Religija, 1. Sezonas, 14. Epizodas
Programa apie dvasinius ieškojimus.
13:30
Mūšio laukas
Kasdienybė, 2. Sezonas, 14. Epizodas
Programa apie informacinės erdvės procesus.
14:30
Vasaros festivaliai
Miuziklas , Koncertas, 1. Epizodas
Dalyvauja Andrius Mamontovas, Ieva Narkutė, Monika Liu, Alina Orlova, Jazzu, Donatas Montvydas, "G&G Sindikatas", Edmundas Kučinskas, Andrius Kaniava, "Antikvariniai Kašpirovskio dantys"
16:00
Kelias į namus
Kultūra, 5. Sezonas, 5. Epizodas
Tai kelionė su žymiu Lietuvos žmogumi į jo tėviškę arba į kitą, ypač brangią jo gyvenime Lietuvos vietą. Vienos dienos kelionė į gimtąjį kraštą su prisiminimais ir susitikimai su gyvenančiais ir kuriančiais ten kraštiečiais galėtų būti ne tik geografinė kelionė, bet kelias į patį save, savo gyvenimo pasirinkimų patikrinimas. Laidos herojus tarsi kviečiamas atsakyti sau pačiam į klausimą, kokios aplinkybės, įvykiai lėmė dabar jau visiems gerai žinomą gyvenimo kelią.
16:30
Tėčio reikalai
Pramogos, 2. Sezonas, 14. Epizodas
Programa tėvams.
17:00
Veranda
Kultūra, 2. Sezonas, 14. Epizodas
Programa apie aplinkos estetiką.
17:30
Skambantys pasauliai su Nomeda Kazlaus
Kultūra, Pokalbių šou, 6. Sezonas, 14. Epizodas
Operos solistė Nomeda Kazlaus autorinėje laidoje kalbina ryškiausias kultūros ir meno asmenybes ir iš užsienio, ir iš Lietuvos. 8 kalbas įvaldęs Lietuvos sopranas užsieniečius kalbina jų gimtąja ar jiems patogia kalba. N. Kazlaus įsitikinusi, kad pokalbiui tai suteikia laisvės ir komforto. "Nuo paauglystės mane domina ir žavi sėkmingų žmonių biografijos. Iš jų pati semiuosi informacijos ir įkvėpimo", – atskleidžia viena garsiausių Lietuvos operos solisčių. – "Skambančiuose pasauliuose" mano pašnekovai dažnai bus susiję su manimi kūrybiškai."
18:30
Prisimenant Diegą Maradoną. 1986 m. FIFA pasaulio futbolo čempionato filmas
1. Epizodas
20:00
Čia kinas
Kultūra, 1. Sezonas, 29. Epizodas
Kino žurnalas.
20:30
Panorama
Žinios, 720. Epizodas
Svarbiausios naujienos iš Lietuvos ir pasaulio – ne tik iš sostinių, bet ir atokiausių kampelių, informacija tiesiogiai iš įvykių epicentro, argumentų kaktomuša, interviu su dienos herojais tiesioginiame eteryje.
20:52
Sportas. Orai
Žinios, Sportas, Orai, 715. Epizodas
21:00
Riešutų duona
Drama , Komedija , Filmai, 1. Epizodas, Lietuva, 1977. Metai
Mažyčiame Lietuvos provincijos miestelyje apie kokius 1950-uosius gyveno dvi kaimynų šeimos: Šatai ir Kaminskai. Didelės santarvės tarp jų ir šiaip nebuvo, bet kai mažojo Andriaus Šato senelis pardavė Kaminskams karvę, o ši ėmė ir tuoj pat pastipo, santūrūs santykiai virto tikra tarpusavio kova.
14:00
Euromaxx
Pramogos, Serialai, 271. Epizodas
"Euromaxx" – tai vokiečių televizijos "Deutsche Welle" ir LRT bendros gamybos Europos kultūros ir gyvenimo būdo žurnalas. Dinamiškuose reportažuose – meno, kultūros renginiai, mokslo atradimai, mada, muzika, kulinarinis paveldas, gražiausių Europos miestų architektūra, įdomūs žmonės ir jų istorijos, skirtingų tautų gyvenimo būdo ypatybės. DW televizija šią laidą kuria jau septynerius metus. Ji transliuojama įvairiose pasaulio šalyse aštuoniomis kalbomis, o per LRT KULTŪRĄ matysite ir lietuviškąjį "Euromaxx" variantą, kurį ves žurnalistė ir informacinių laidų vedėja Ugnė Galadauskaitė. "Euromaxx" yra pelnęs tarptautinį pripažinimą: "Hotbird TV" apdovanojimą, aukščiausius Niujorko festivalio ir "Worldfest" Hjustone prizus, apdovanotas "WorldMediaFEest" Hamburge. Apdovanojimais įvertinta ir laidos studija bei jos grafinis apipavidalinimas.
22:10
Grupės "Skamp" 20-mečio koncertas
Miuziklas , Muzika, Koncertas, 1. Epizodas
1 / 3
gallery img
close
next

Sėkmingai išsiųsta

Ačiū! Su jumis susisieksime darbo dienomis per 3 val.

close