logo
logo
Titulinis
Programa
LRT
S, 22.11
P, 23.11
A, 24.11
T, 25.11
K, 26.11
Pn, 27.11
Vakar
Šiandien
Rytoj
A, 01.12
T, 02.12
K, 03.12
Pn, 04.12
Š, 05.12
S, 06.12
00:35
Septintasis sūnus
Veiksmo , Nuotykių , Fantastinis , Filmai, JAV, Kanada, Kinija, 2014. Metai, 14
Stebuklų laikais, kai vyravo legendos ir magija, vienintelis mistinio ordino kareivis keliavo ieškoti išpranašauto herojaus, gimusio su neįtikėtinomis galiomis – paskutiniojo Septintojo Sūnaus. Išplėštas iš savo ramaus ūkio pagalbininko gyvenimo, jaunas, į herojų nepanašus vaikinas pasileidžia į ryžtingą nuotykį su savo mūšio užgrūdintu vadovu, kad nugalėtų tamsiąją karalienę ir antgamtiškų galių turinčią jos kariauną, kurią pasiuntė prieš jų karalystę
02:15
Lėktuvas, kuris išgelbės vandenynus
Dokumentika , Apie gamtą , Mokslas, JAV, 2020. Metai
03:10
Piniginės reikalai
Pramogos, 1. Sezonas, 12. Epizodas
03:35
Frenki Dreik paslaptys
Drama , Kriminalinis , Mistinis , Serialai, 1. Sezonas, 7. Epizodas, 2017. Metai, 7
04:16
Frenki Dreik paslaptys
Drama , Kriminalinis , Mistinis , Serialai, 1. Sezonas, 8. Epizodas, 2017. Metai, 7
05:00
Ponių rojus
Melodrama , Serialai, 3. Sezonas, 27. Epizodas, 2016. Metai
Subtiliausių jausmų kupinas draminis serialas, kuriame netrūks aistros, intrigų ir meilės. "Ponių rojus" yra itališka, populiaraus prancūzų rašytojo E. Zolos romano "Moterų laimė" versija.
06:00
Lietuvos Respublikos himnas
Žinios, 1. Epizodas
Lietuvos Respublikos himnas.
06:02
Nacionalinė ekspedicija. Gediminaičių Europa
Istorinis , Pramogos, 6. Sezonas, 8. Epizodas
07:00
Šventadienio mintys
Religija, 28. Sezonas, 13. Epizodas
Tai žvilgsnis į katalikų bažnyčios vietą šiuolaikiniame pasaulyje, atsigręžimas į šiuolaikinio žmogaus tikėjimo patirtį, religinio gyvenimo aktualijos bei krikščioniška kultūra.
07:30
Klausimėlis.lt
Pramogos, 19. Sezonas, 13. Epizodas
Mokslinė laida iš Lietuvos gatvių ir skersgatvių. Čia sužinosite, kad Širakas – tai prietaisas arkliui pakasyti, kad Molotovas buvo barmenas ir išrado Molotovo kokteilį, o Žalgirio mūšyje kinai laimėjo prieš lietuvius.
08:00
Gyventi kaime gera
Verslas, Kasdienybė, 1. Sezonas, 13. Epizodas
Tai raginimas veikti kartu, kurti, kad didėtume, stiprėtume, siekdami bendro tikslo – skatinti Lietuvos žemės ūkio augimą, garsinti Lietuvos vardą. Tai skatinimas rinktis efektyviausias bendradarbiavimo formas žemės ūkyje, didinti veiklos konkurencingumą. Tai projektas, skirtas viešinti gaunamą Europos Sąjungos (toliau – ES) paramą kaimo plėtrai ir jos gerąją patirtį Lietuvoje. TV laidos padės efektyviau įgyvendinti Programą, stiprinti jos poveikį Lietuvoje. Darbštūs žmonės parodys, kad gyventi kaime iš tiesų gera. Savalaikė, išsami informacija ir pateikiama geroji patirtis paskatins kurtis kaime, vystyti verslus, gauti paramą savo verslo plėtojimui. Laidos vedėjas Domas Burkauskas papasakos sėkmingiausias istorijas iš įvairiausių Lietuvos kaimo vietovių.
08:30
Ryto suktinis su Zita Kelmickaite
Pramogos, 12. Sezonas, 13. Epizodas
Laidos kūrėjai prižada aplankyti tuos Lietuvos žmones, kurie nedejuoja, kuria, dainuoja, šoka, įdomiai pasakoja, o svarbiausia, nori gyventi savame krašte, puoselėti savo giminės, miestelių ir kaimelių tradicijas. Mums visada bus svarbūs tie, kas kuria savo ir kitų gyvenimą.
09:00
Brolių Grimų pasakos
Visai šeimai , Vaikams, 9. Epizodas, 2009. Metai
Kas paliečia kiekvieno žmogaus širdį, pradžiugina ją ir kartu moko, ugdo troškimą gyventi ir visomis gyvenimo aplinkybėmis išlikti žmogumi? Pasakos. Jose sukaupta tautos ir žmonijos per amžius ugdyta išmintis praverčia ir mažam, ir dideliam.
10:00
Gustavo enciklopedija
Vaikams , Vaikams, 22. Sezonas, 13. Epizodas
Pažintinė-pramoginė laida visai šeimai.
10:30
Lietuvos tūkstantmečio vaikai
Vaikams , Vaikams, 13. Sezonas, 13. Epizodas
Po sėkmingo aštuntokų starto gabiausių Lietuvos vaikų konkursas kviečia į atrankas šeštųjų ir dešimtųjų klasių mokinius. Šios anketos padės atrinkti vaikus, labiausiai vertus varžytis dėl garbingo Tūkstantmečio vaiko vardo. Spalio pabaigoje pasirodys anketos ir kitų klasių mokiniams. Apie tai bus pranešta išplatinant pranešimus mokykloms bei transliuojant anonsus per Lietuvos televiziją. Anketa yra visapusiška – reikia užpildyti bendro pobūdžio informaciją apie save, atsakyti į keletą atvirų klausimų, o taip pat išspręsti testą. Vienas svarbiausių atrankos kriterijų – praėjusių metų metinio trimestro pažymių vidurkis, kitas svarbus kriterijus – dalyvavimas įvairiose olimpiadose, konkursuose, bei įvairūs kiti pasiekimai ir laimėjimai.
11:30
Gamina vaikai
Kulinarija, 1. Sezonas, 13. Epizodas
12:00
LMŽ. Lietuvos mokyklų žaidynės
Vaikams , TV žaidimas, Sportas, 1. Sezonas, 8. Epizodas
Lietuvos mokyklų žaidynės laida apie masiškiausią sporto renginį Lietuvoje. Laidos dalyviai vaikai, o tai reiškia, kad viskas bus tikra: sporto emocijos, azartas, įtampa, pergalės džiaugsmas ir pralaimėjimo ašaros. Laidos tikslas parodyti sporto žavesį ir svarbą moksleivių gyvenime. Parodyti, kad sportas gali suteikti ne tik kasdienes emocijas, sveiką gyvenimą, bet ir nutiestis kelius į Pasaulinį pripažinimą. Laidos svečiai Olimpiniai čempionai ir dalyviai. Iškiliausi Lietuvos sportininkai papasakos ir savo pavyzdžiu parodys, kaip mažo vaiko svajonės gali tapti realybe. Mūsų sporto žvaigždės papasakos, kiek valios pastangų, darbo visa tai kainuoja, bet tuo pačiu koks geras jausmas rankose laikyti medalį.
12:30
Maistas: tiesa ar pramanas? . Aštrumo mėgėjai
Dokumentika , Kulinarija, Dokumentika, 2. Sezonas, 1. Epizodas, 2016. Metai
12:55
Kelionė per Čilę
Dokumentika, Kelionės, 3. Epizodas, 2017. Metai
13:50
Mis Marpl . "Bertramo" viešbutis
Detektyvas , Serialai, 3. Sezonas, 4. Epizodas, 2007. Metai
Be galo smalsi ir žavinga senučiukė Džein Marpl Agathos Christie kūriniuose atsirado 1930 m. ir akimirksniu užkariavo skaitytojų simpatijas. Pagyvenusi kaimo ledi sugeba išnarplioti painiausius nusikaltimus, kurių neįkanda net profesionalūs detektyvai. Mis Marpl atmintis sukaupusi neišsenkamus pavyzdžius iš savo kaimynų gyvenimo, tereikia surasti tinkamą analogiją ir ja pasinaudojus rasti nusikaltėlius.
15:30
Žinios. Orai
Žinios, 26. Epizodas
Operatyvi informacija apie svarbiausius įvykius ir procesus.
15:45
Istorijos detektyvai
Istorinis , Istorinis, 8. Sezonas, 12. Epizodas, 2013. Metai
Atsakymų į senovės mįsles bus ieškoma ne tik Lietuvoje ar Vilniuje. Filmuota medžiaga bus iš Lenkijos, Latvijos. Istorines minkles padės įminti patys geriausi Lietuvos istorikai, archeologai, mitologai, kalbininkai.
16:30
Bloga mergaitė
Drama , Serialai, 1. Sezonas, 82. Epizodas
17:00
Piniginės reikalai
Pramogos, 1. Sezonas, 13. Epizodas
17:30
Žinios. Orai
Žinios, 91. Epizodas
Operatyvi informacija apie svarbiausius įvykius ir procesus.
18:00
Duokim garo!
Miuziklas , Muzika, 20. Sezonas, 11. Epizodas
19:30
Savaitė
Žinios, 11. Epizodas
Analitinė laida „Savaitė“ išskiria aktualiausias naujienas, pabrėžia tendencijas, procesus, svarbius Lietuvos visuomenei.
20:30
Panorama
Žinios, 91. Epizodas
Svarbiausios naujienos iš Lietuvos ir pasaulio – ne tik iš sostinių, bet ir atokiausių kampelių, informacija tiesiogiai iš įvykių epicentro, argumentų kaktomuša, interviu su dienos herojais tiesioginiame eteryje.
20:52
Sportas. Orai
Žinios, Sportas, Orai, 91. Epizodas
21:00
Savaitė su "Dviračio žiniomis"
Pramogos, Žinios, 4. Sezonas, 22. Epizodas
Pasak laidos prodiuserio H. Mackevičiaus, Lietuvoje tikru politiku galima vadintis dviem atvejais: arba kažkaip atsitiktinai, netyčia ar per klaidą tampi ministru, arba kai "Dviračio žiniose" atsiranda tavo antrininkas. Beje, antrasis variantas yra daug ilgaamžiškesnis. Tačiau ir daug sunkiau pasiekiamas. H. Mackevičius: "Laida "Dviračio žinios" yra itin plataus profilio. Ji domisi ne tik tuo, kas vyksta Seime, prezidentūroje ar prie Lietuvos geležinkelių. Parodijų ir pašmaikštavimų neišvengs ir šou verslas, sporto pasaulis, poezijos festivaliai bei skulptorių bienalės Lukiškių aikštėje. Kitaip sakant, "Dviračio žinių" laidoje bus visko. Nebus tik patyčių, nes šitoje srityje neįveikiami yra kai kurių politikų įrašai Facebooko paskyrose.
21:30
Langas į valdžią
Politika, 2. Sezonas, 5. Epizodas
22:00
Purpurinis rūkas
Drama , Filmai, 1. Epizodas, Lietuva, 2019. Metai, N-14
23:50
Laisvės kaina
Drama , Istorinis , Serialai, 1. Epizodas, 2019. Metai
1 / 3
gallery img
close
next

Sėkmingai išsiųsta

Ačiū! Su jumis susisieksime darbo dienomis per 3 val.

close