logo
logo
Titulinis
Programa
TV1000 Action
Pn, 26.02
Š, 27.02
S, 28.02
P, 01.03
A, 02.03
T, 03.03
Vakar
Šiandien
Rytoj
S, 07.03
P, 08.03
A, 09.03
T, 10.03
K, 11.03
Pn, 12.03
00:50
Smagus pasivažinėjimas
Mistinis , Trileris , Filmai, JAV, 2001. Metai, 16+
Dviem broliams atrodė, kad pergudrauti ką nors trasoje naudojant seną radiją būs smagi pramoga kelionėje, tačiau nuotykis tapo nekontroliuojamas. Už neatsargumą jie gali susimokėti gyvybe.
02:25
Greitas ir negyvas
Veiksmo , Melodrama , Trileris , Filmai, Japonija, JAV, 1995. Metai, 16+
Sharon Stone vaidina į vakarų miestelį sugrįžusią, keršto siekiančią šaulę, kuri dalyvauja pavojingame šaudymo turnyre.
04:10
Legenda apie Heraklį
Veiksmo , Nuotykių , Fantastinis , Filmai, JAV, 2014. Metai, 12+
Antikinės Graikijos mitas apie legendinį Heraklį yra perduodamas iš kartos į kartą. Tūkstančius metų žavinti legenda, paversta filmu, vaizdingai perteiks mitologinius nuotykius ir kitokią didvyrio pusę. Heraklio istorija šiame filme bus papasakota per jo meilę Kretos princesei Hebei. Gavęs įsakymą nugabenti ją savo broliui, kuriam yra pažadėta, garbingas karys Heraklis turės rinktis – paklusti savo širdžiai ar aukštesniam tikslui, kuriam ir buvo pasiųstas į Žemę. Kovoje už savo žmones ir taiką Heraklis sužinos esąs Dzeuso sūnus, turintis neeilinių jėgų, praversiančių kovos lauke. Legenda apie meilę, tiesą ir pergales – tai "Legenda apie Heraklį"
05:50
Linija (prancūziškas kaimas) . The Engagement
Drama , Serialai, 1. Sezonas, 8. Epizodas, 2009. Metai
Per II pasaulinį karą pusė Prancūzijos buvo okupuota nacių. Šiame seriale pasakojama istorija apie Vilnevą, kaimą Prancūzijos kalnuose, kurį 1940 m. birželį pirmą okupavo vokiečių kariai.
06:35
Dešimt jardų
Komedija , Kriminalinis , Trileris , Filmai, JAV, 2004. Metai, 16+
Ozo žmoną Sintiją pagrobė mafijozai. Padėti gali tik buvęs kaimynas, samdomas žudikas Džimis, tačiau pastarajam dabar labiau patinka gaminti valgį ir tvarkyti kambarius, o vengrų mafija jam mažai terūpi. Gal Ozui gali padėti Džimio mergina, vis bandanti tapti puikia žudike? Tik gaila, kad visos jos aukos miršta ne nuo kulkos, kurią paleisti taip trokšta žudikė, o iškrenta pro langą arba nevykusiai nusileidžia lifto šachta... Nesibaigianti komiškų situacijų lavina, nuotykiai ir netikėtos situacijos įtrauks Jus į žudikų šeimynėlės asmeninių santykių ir kaimyno žmonos paieškų verpetą.
08:15
Du ginklai
Veiksmo , Komedija , Kriminalinis , Filmai, JAV, 2013. Metai, 16+
Kovos su narkotikais agentas ir jo kolega iš karinio jūrų laivyno žvalgybos nežino, kad dirba slaptai. Nepriklausomai vienas nuo kito, jie gauna vieną užduotį: apiplėšti mafijai priklausantį banką.
10:00
Linija (prancūziškas kaimas) . The Chill
Drama , Serialai, 1. Sezonas, 9. Epizodas, 2009. Metai
Per II pasaulinį karą pusė Prancūzijos buvo okupuota nacių. Šiame seriale pasakojama istorija apie Vilnevą, kaimą Prancūzijos kalnuose, kurį 1940 m. birželį pirmą okupavo vokiečių kariai.
10:50
Linija (prancūziškas kaimas) . Your Name Is A Little Jewish...
Drama , Serialai, 1. Sezonas, 10. Epizodas, 2008. Metai
Per II pasaulinį karą pusė Prancūzijos buvo okupuota nacių. Šiame seriale pasakojama istorija apie Vilnevą, kaimą Prancūzijos kalnuose, kurį 1940 m. birželį pirmą okupavo vokiečių kariai.
11:45
Reprodukcija
Drama , Mokslinė fantastika, Trileris , Filmai, Kinija, Puerto Rikas, JAV, 2018. Metai, 16+
Talentingas mokslininkas biologas, nagrinėjantis sąmonės perdavimo problemas, staiga praranda visą savo šeimą automobilio avarijoje. Jis nusprendžia pritaikyti savo žinias ir tyrimus, kad sugrąžintų juos į gyvenimą.
13:25
Kito gyvenime
Veiksmo , Mistinis , Mokslinė fantastika, Filmai, JAV, 2015. Metai, 16+
Verslo magnatas milijonierius Deimjenas Heilas (akt. Benas Kingsley) sukūrė tikrą imperiją, sakoma, kad jis sukūrė Niujorką. Netrukus viską turintis pagyvenęs vyras sužino sergąs vėžiu. Radęs atsitiktinę vizitinę kortelę, jis susisiekia su profesoriumi Olbraitu (akt. Matthew Goody). Šis papasakoja apie naują prieštaringą, bet, anot profesoriaus, labai veiksmingą medicinę procedūrą, kurios metu žmogaus sąmonė perkeliama į sveiką, dirbtinai išaugintą kūną. Mirštantis verslininkas susidomi tokia galimybe. Profesorius Olbraitas padeda inscenizuoti senuko mirtį ir jo sąmonę perkelia į jauno vyro (akt. Rayn Reynolds) kūną. Taip pat išrašo jam vaistų, padėsiančių išvengti haliucinacijų, kurios, kaip sako mokslininkas, tėra šalutinis radikalios procedūros poveikis. Patekęs į trisdešimtmečio kūną Deimjenas kasdien patiria daugybę atradimų ir vėl džiaugiasi jaunyste, tačiau netrukus ima reikštis keisti simptomai, pradeda lankyti baisios vizijos, o visa tiesa apie procedūrą žada būti netikėtai žiauri
15:20
Du ginklai
Veiksmo , Komedija , Kriminalinis , Filmai, JAV, 2013. Metai, 16+
Kovos su narkotikais agentas ir jo kolega iš karinio jūrų laivyno žvalgybos nežino, kad dirba slaptai. Nepriklausomai vienas nuo kito, jie gauna vieną užduotį: apiplėšti mafijai priklausantį banką.
17:05
Povandeninis horizontas
Veiksmo , Drama , Trileris , Filmai, Honkongas, JAV, 2016. Metai, 16+
Tikrais įvykiais pagrįsta naftos platformos darbininkų, kurie atsidūrė pačios baisiausios žmonių sukeltos 21-ojo amžiaus katastrofos epicentre, istorija.
18:50
Majamio policija
Veiksmo , Kriminalinis , Trileris , Filmai, JAV, Vokietija, Paragvajus, Urugvajus, 2006. Metai, 18+
Norėdami atpažinti už tris žmogžudystes atsakingą nusikaltėlių grupę, Rikardo Tubsas ir Trudis slapta perveža narkotikų krovinius į pietų Floridą. Su tiekėjais iš pietų Floridos dirbantis charizmatiškas Sonis Kroketas įsivelia į meilės ryšius su Izabela, rytietiško kraujo ginklų bei narkotikų prekiautojo žmona. Pavojingas seklių žaidimas pasiekia kraštutinę ribą, kai policininkas ir žaidėjas tampa vienu asmeniu
21:00
Desperado
Veiksmo , Trileris , Filmai, JAV, 1995. Metai, 16+
Jis – bevardis herojus, Mariačis, atėjęs, kad pasipriešintų armijai ginkluotų galvažudžių ir įvykdytų teisingumą žiauriam nusikalstamo pasaulio karaliui.
22:40
Vagišiai
Komedija , Kriminalinis , Trileris , Filmai, Didžioji Britanija, JAV, 2000. Metai, 16+
Iš Antverpeno juvelyro pavagiamas brangus deimantas. Tuo metu žinomas gangsteris įtraukia Turką (akt. Jasonas Stathamas) ir jo bendrininką Tomį į nelegalių bokso kovų pasaulį. Viskas labai susikomplikuoja, kai jie paperka Airijos čigoną ir boksininką Mikį (akt. Bradas Pittas) tyčia pralaimėti gangsterio suorganizuotą kovą. Ne ką mažiau žinomas rusų gangsteris Borisas "Ašmenys" paprašo žydų gangsterio Frenkio Keturpirščio (akt. Benicio del Toro) pastatyti lažybose dėl šios kovos. Šių įvykių metu į veiksmą įsitraukia visa puokštė įvairaus plauko veikėjų, tarp kurių yra ir Tonis (akt. Vinnie's Jonesas), nusamdytas surasti Frenkį Keturpirštį, kuris, atrodo, bus dingęs kartu su nesugaunamu deimantu
1 / 3
gallery img
close
next

Sėkmingai išsiųsta

Ačiū! Su jumis susisieksime darbo dienomis per 3 val.

close