logo
logo
Titulinis
Programa
TV3 Film
K, 10.06
Pn, 11.06
Š, 12.06
S, 13.06
P, 14.06
A, 15.06
Vakar
Šiandien
Rytoj
Š, 19.06
S, 20.06
P, 21.06
A, 22.06
T, 23.06
K, 24.06
01:10
Mažulė, verta milijonų
Komedija , Siaubo , Filmai, JAV, 2019. Metai, 16+
Emerson Graham's nights as a cab driver are filled with annoyances and inconveniences, but until tonight, never attacks and disappearances. After picking up a mysterious passenger her evening goes from working a job to performing a quest as they must race against the clock to defeat a force of evil. The meter is running.
03:10
Kelio pabaiga
Karinis , Filmai, Didžioji Britanija, 2017. Metai, 18+
Filme, ekspertų ir įvairių artefaktų pagalba, stengiamasi senovės istoriją perteikti ne tik informatyviai, bet ir linksmai!
06:00
Paskutinės Kalėdos
Komedija , Drama , Melodrama , Filmai, JAV, 2019. Metai, 16+
Kate is a young woman subscribed to bad decisions. Working as an elf in a year round Christmas store is not good for the wannabe singer. However, she meets Tom there. Her life takes a new turn. For Kate, it seems too good to be true.
08:00
Isvalymas: rinkimu metai
Komedija , Filmai, JAV, 2016. Metai, 18+
Following the events of The Purge: Anarchy Leo, Barnes (Frank Grillo) is now working as the head of security for Senator and Presidential hopeful Charlie Roan (Elizabeth Mitchell). Roan is running on a ticket based on cancelling the Purge, based on her own horrific experiences during the event. While on the campaign trail they are caught on the streets during the annual ritual where they are pursued after the clause that protects government officials is repealed. Will they be able to survive the carnage in Capitol Hill?
10:00
Geri berniukai
Nuotykių , Komedija , Filmai, JAV, 2019. Metai, 16+
Šeštokai Maksas (akt. Jacob Tremblay), Toras (akt. Brady Noon) ir Lukas (akt. Keith L. Williams) planuoja kelionę į kiečiausią jų gyvenimo vakarėlį. Siekiant išvengti viešo pažeminimo derėtų kaip reikiant pasiruošti, tad tikslas numeris vienas – išmokti bučiuotis ir pagaliau susipažinti su suaugusiųjų dalykėliais – juk jie jau nebe vaikai, o tikri šeštokai! Pasikinkę Makso tėčio (akt. Will Forte) droną vaikiai imasi šnipinėti paauglių porą, turinčią suteikti jiems informacijos apie suaugusiųjų pasaulį, tačiau čia reikalai pasisuka ne pagal planą… Šlovingiausia diena Makso, Toro ir Luko gyvenimuose turėjusi virsti šiandiena komplikuojasi, virsdama bandymais grąžinti netyčia pavogtus narkotikus, pataisyti sulaužytą droną, pabėgti nuo policijos ir spėti viską užglaistyti iki kol tėvai sugrįš namo! Užduotis ne iš lengvųjų? O kas sakė, kad būti šeštoku – lengva?
12:00
Ar gali išsaugoti paslaptį?
Melodrama , Filmai, JAV, 2019. Metai, 16+
Manydama, jog netrukus žus, Ema išduoda slapčiausias savo paslaptis kartu skrendančiam nepažįstamajam. Bent jau ji galvojo, kad jis nepažįstamas...
14:00
Elkanas ir Magelanas: Pirmoji kelionė aplink pasaulį
Animacinis , Filmai, Ispanija, 2019. Metai, 7+
Pirmoji kelionė aplink pasaulį prasidėjo vadovaujant Ferdinandui Magelanui ir ją užbaigė Juanas Sebastiánas Elcano. 1519 m. Rugsėjo 20 d. iš Sevilijos išplaukė penki laivai. Audros, badas, gentys... Po trejų metų tik vienas sugrįžo. Neįtikėtinas nuotykis aplink planetą, kurios apvalumas galutinai įrodytas.
15:30
Šuniškas pokštas
Visai šeimai , Filmai, Kanada, JAV, Kaimanų salos, 2019. Metai, 7+
A pampered dog named Trouble must learn to live in the real world, while trying to escape from his former owner's greedy children.
17:00
Po vedybų
Drama , Filmai, JAV, 2019. Metai, PG-13
Barto Freundlicho filmo herojė Izabelė paskyrė gyvenimą našlaičių namams, kurie atsidūrė ties bankroto riba. Ji sužino, kad padėti gali turtinga amerikietė. Moterys susitinka Niujorke, bet viskas keičiasi, kai Izabelė atsitiktinai pamato Teresos vyrą. Ji dar nežino, kad kažkas pradėjo žaidimą svetimais likimais...
19:00
Deadpulas
Veiksmo , Nuotykių , Komedija , Filmai, 1. Sezonas, 1. Epizodas, JAV, 2016. Metai, N-14
Buvęs specialiųjų pajėgų agentas Veidas Vilsonas (akt. Ryanas Reynoldsas) sužinojo baisią žinią – jo organizmą baigia sunaikinti vėžys. Tačiau vyras sulaukia pasiūlymo iš slaptos organizacijos – Veidas bus paverstas superherojumi ir gaus antrą gyvenimą. Veidas prašo, kad tik viskas pavyktų sėkmingai ir kad po operacijos jis gautų gražų superherojaus kostiumą – svarbu ne žalią ir ne animuotą. Didysis nuotykis prasideda! Suaktyvintos superherojaus galios išgydo vėžį, bet Veidas lieka nusėtas randų... Susigalvojęs Deadpoolo slapyvardį jis tampa blogiuku, ieškančiu savo "gydytojų", kad galėtų atgauti normalią išvaizdą. Nenorėdamas niekam rodyti savo randų jis apsigyvena su akla pagyvenusia moterimi ir kiekviename žingsnyje kibirkščiuoja aštriu humoro jausmu. Tai tikrai netipinis superherojus! Tik ar pavyks jam rasti eksperimento organizatorius ir susigrąžinti grožį? Veidas taip pat svajoja susitikti Vanesą – moterį, kuriai pasipiršo, bet sužinojęs apie ligą tyliai paliko. Už vaidmenį šiame filme aktorius Ryanas Reynoldsas buvo nominuotas "Auksiniam gaubliui". Filmas šiuose apdovanojimuose pretendavo ir į prizą geriausio muziklo / komedijos kategorijoje. "Deadpool" per premjerinį savaitgalį pasiekė daug finansinių rekordų. Iš viso uždirbęs beveik 800 milijonų dolerių jis tapo pelningiausiu "Iksmenų" filmu ir pelningiausiu tik suaugusiems skirtu filmu.
21:00
Laukiniai
Kriminalinis , Drama , Trileris , Filmai, JAV, 2012. Metai, 16+
Filmo siužetas remiasi rašyto Dono Winslowo bestselerio, patekusio į "The New York Times" sudarytą geriausių 2010-ųjų knygų dešimtuką, motyvais. Kriminalinio trilerio įvykių centre atsiduria du jauni milijonieriai Benas (akt. Aaron Johnson) ir Čonas (akt. Taylor Kitsch). Vienas jų – talentingas verslininkas ir perspektyvus botanikas, kitas – skolų išmušinėjimo ir kovos su konkurentais meistras. O konkurentų jų versle daugybė. Juk vyrukai – aukščiausios kokybės "žolės" augintojai visoje Kalifornijos pakrantėje! Ir dar jie myli vieną ir tą pačią merginą – šviesiaplaukę O (akt. Blake Lively)
23:10
Kontrabanda
Veiksmo , Kriminalinis , Drama , Filmai, JAV, Prancūzija, 2012. Metai, 16+
Action thriller, starring Mark Wahlberg, Kate Beckinsale and Giovanni Ribisi. A retired smuggler is forced to revert to his bad old ways after his brother-in-law falls foul of a vicious drug lord. With the lives of his family hanging in the balance, the smuggler must bring together his old gang and move contraband by ship from Panama to New Orleans.
1 / 3
gallery img
close
next

Sėkmingai išsiųsta

Ačiū! Su jumis susisieksime darbo dienomis per 3 val.

close