logo
logo
Titulinis
Programa
TV1000 Ruskoje Kino
T, 21.07
K, 22.07
Pn, 23.07
Š, 24.07
S, 25.07
P, 26.07
Vakar
Šiandien
Rytoj
Pn, 30.07
Š, 31.07
S, 01.08
P, 02.08
A, 03.08
T, 04.08
00:10
Skifas
Veiksmo , Nuotykių , Drama , Fantastinis , Istorinis , Filmai, Rusija, 2017. Metai
Ištikimam valdovo Tmutakarano kariui suteikta garbė surasti tą, kuris pasikėsino į kunigaikščio gyvybę. Herojus leidžiasi į paieškas su belaisviu skifu, kuris taps jo vedliu.
01:50
Akla višta
Komedija , Kriminalinis , Trileris , Filmai, Rusija, 2005. Metai
Dešimtas XX a. dešimtmetis. Aviečių spalvos švarkai ir 600-ieji mersedesai – neatskiriama gyvenimo dalis. Daugelis problemų sprendžiama per "susitikimus". Visi filmo įvykiai sukasi apie lagaminą su heroinu. Pagrindinis nusikalstamo pasaulio autoritetas Michalyčius paveda dviems savo galvažudžiams Saimonui ir Sergejuibet kuria kaina atgauti tą lagaminą. Du jauni banditai tik vienu būdu gali paaiškinti, ko jiems reikia – šūviu į galvą
03:40
Abigailė
Nuotykių , Filmai, Rusija, 2019. Metai
Miestas, kuriame gyvena mergina, vardu Ebigeilė, uždarytas dėl pasaulinės paslaptingos ligos epidemijos. Valdžia išvaro visus užsikrėtusiuosius ir sveikus laiko nežinioje. Ebigeilė ieško savo tėvo.
05:50
Vienas kvėpavimas
Drama , Filmai, Rusija, 2020. Metai
Būdama 40 metų plaukimo trenerė supranta, kad visi jos pasiekimai jau seniai praėjo. Tačiau atostogaudama Turkijoje ji nedvejodama išgelbės žmogų iš jūros gelmių ir suvokia turinti laisvojo nardymo talentą.
07:30
Trys didvyriai. Tolimi kraštai
Animacinis , Filmai, Rusija, 2012. Metai
Klastingoji Baba Jaga išsiunčia nenugalimus didvyrius Aliošą Popovičių, Dobrinią Nikitičių ir Ilją Muromecą į salą už septynių jūrų. Ten jie susitiks su vietiniais ir baisiuoju Gomumojum. O kol garsieji kovotojai toli, į Kijevo karalystę grįš pirklys Kolivanas, ir sudaręs sandėrį su Jaga, mėgins nuversti carą. Į pagalbą vadovui ateina giminaičiai ir įvairūs herojai, vadovaujami dvaro arklio prašmatniu Julijaus Cezario vardu. Ar jiems pavyks nugalėti apgavikus ir išlaikyti teisėtą valdovą soste?
08:40
Trys didvyriai ir Egipto princesė
Animacinis , Filmai, Rusija, 2017. Metai
Pasirodžius nelauktam svečiui prieš Naujuosius metus iškyla grėsmė įprastiems įvykiams: metų laikų kaitai, šventėms, šalčiui ir saulei, lietui ir debesims. Tik trys didvyriai sugebės jam pasipriešinti.
09:50
Mama, neliūdėk-2
Komedija , Kriminalinis , Filmai, Rusija, 2005. Metai
Pajūrio mieste vyksta rinkimų kampanija, kova už valdžią įgauna pagreitį – palaikyti kandidatų atvyko net pramogų pasaulio žvaigždės. Viskas sekasi neblogai, kol į pasibuvimą neatvyksta Moriačiokas
11:35
Žmogus su ginklu
Karinis , Filmai, Rusija, 1939. Metai
1917 metai. Kareivis iš fronto keliauja pas draugą Leniną su savo pulko draugų laišku. Jie įsitikinę, kad jis atsakys į visus klausimus. Tuo metu į Petrogradą žengia generolo Krasnovo kariai.
13:05
Urfinas Džiusas ir jo mediniai kareiviai
Nuotykių , Animacinis , Visai šeimai , Filmai, 7. Epizodas, Rusija, 2016. Metai
Svajonė tapti Stebuklų šalies valdovu įkvėpė piktąjį Urfiną Džiusą sukurti visą armiją medinių kareivių. Smaragdo miesto gelbėjimas yra Elės ir jos draugų rankose.
14:35
Vienas kvėpavimas
Drama , Filmai, Rusija, 2020. Metai
Būdama 40 metų plaukimo trenerė supranta, kad visi jos pasiekimai jau seniai praėjo. Tačiau atostogaudama Turkijoje ji nedvejodama išgelbės žmogų iš jūros gelmių ir suvokia turinti laisvojo nardymo talentą.
16:10
Jis – drakonas
Fantastinis , Filmai, Rusija, 2015. Metai
Graži pasaka apie meilę. Ji – princesė, kurią pagrobė per vestuvių ceremoniją. Jis – gražus jaunuolis, kuris ją išgelbsti nuo vienatvės saloje, kur ji įkalinta.
17:55
Tarasas Bulba
Veiksmo , Drama , Filmai, Ukraina, Lenkija, 2009. Metai
"Zaporožės Sečės" įvykiai, nukeliantys į sunkų kazokų istorijos laikotarpį, kai zaporožiečiai sukilo kovoti su Abiejų Tautų Respublika.
20:00
Šokiruojanti gražuolė
Komedija , Filmai, Rusija, 2020. Metai
Paprasta vyriško charakterio mergina, mušta infantilaus vyro, kartą, išvydusi savyje tikrą grožį, pradeda naują gyvenimą. Palieka vyrą, darbą ir daro viską, apie ką bijojo net svajoti.
21:40
Donbasas. Ukraina
Karinis , Filmai, Rusija, 2018. Metai
Jaunas Ukrainos kariuomenės karys patenka į apšaudymą Donecko pakraštyje. Kontūzytą vaikiną pasiima milicijos kareivis ir atveža į rūsį, kur, tikėdamiesi būti išgelbėti, susirinko skirtingi žmonės.
23:10
Šaltasis tango
Drama , Filmai, Rusija, 2017. Metai
Jis išvengė mirties tik per stebuklą. Dabar jo tikslas – grįžti į gimtuosius namus, kur gyvena ta, kurią jis myli labiau už gyvenimą – jo dukra iš teisėtos santuokos.
1 / 3
gallery img
close
next

Sėkmingai išsiųsta

Ačiū! Su jumis susisieksime darbo dienomis per 3 val.

close