logo
logo
Titulinis
Programa
TV1000 Ruskoje Kino
A, 13.04
T, 14.04
K, 15.04
Pn, 16.04
Š, 17.04
S, 18.04
Vakar
Šiandien
Rytoj
K, 22.04
Pn, 23.04
Š, 24.04
S, 25.04
P, 26.04
A, 27.04
00:40
Lavrovos metodas . Призрак, 2-я часть
Detektyvas , Serialai, 1. Sezonas, 12. Epizodas, 2011. Metai
Geriausia operatyvininkė Jekaterina Lavrova staiga paliko skyrių. Dabar ji – kriminalinės policijos konsultantė, dėstytoja. Būdama aštraus proto, vyriškos logikos, Jekaterina dirba pagal savo metodą.
01:30
Naktinė pamaina
Komedija , Filmai, 2018. Metai
Paprastas darbininkas netikėtai praranda darbą gamykloje ir iš nevilties eina dirbti striptizo šokėju. Bet slėpti naują profesiją nuo žmonos sunkiau, nei manė.
03:05
Be manęs
Detektyvas , Melodrama , Filmai, Rusija, 2018. Metai
Vieno žmogaus prašymu į kelionę leidosi dvi visiškai skirtingos merginos. Jis yra vienintelis dalykas, kuris jas sieja, ir jis mirė. Bet iš jo atėjo žinia su prašymu įvykdyti vieną pažadą.
04:35
Urfinas Džiusas ir jo mediniai kareiviai
Nuotykių , Animacinis , Visai šeimai , Filmai, Rusija, 2017. Metai
Svajonė tapti Stebuklų šalies valdovu įkvėpė piktąjį Urfiną Džiusą sukurti visą armiją medinių kareivių. Smaragdo miesto gelbėjimas yra Elės ir jos draugų rankose.
06:10
Trys didvyriai prie tolimųjų pakrančių
Animacinis , Filmai, Rusija, 2012. Metai
Klastingoji Baba Jaga išsiunčia nenugalimus didvyrius Aliošą Popovičių, Dobrinią Nikitičių ir Ilją Muromecą į salą už septynių jūrų. Ten jie susitiks su vietiniais ir baisiuoju Gomumojum. O kol garsieji kovotojai toli, į Kijevo karalystę grįš pirklys Kolivanas, ir sudaręs sandėrį su Jaga, mėgins nuversti carą. Į pagalbą vadovui ateina giminaičiai ir įvairūs herojai, vadovaujami dvaro arklio prašmatniu Julijaus Cezario vardu. Ar jiems pavyks nugalėti apgavikus ir išlaikyti teisėtą valdovą soste?
07:20
Tamsus pasaulis: pusiausvyra
Fantastinis , Nuotykių , Filmai, Rusija, 2013. Metai
1 serija. Iš Tamsiojo pasaulio į žmonių pasaulį įsisuka Šešėliai. Kiekvieną dieną jie vagia tavo meilę, tavo jėgas, tavo emocijas. Žmogaus energija – jų maistas. Jie nemirtingi. Jie apsimeta žmonėmis. Jie – Šešėliai, jų lopšys – Tamsusis pasaulis, susijęs su mūsų pasauliu per Portalą. Žmonėms nieko negresia, kol yra Pusiausvyra ir kol esame mes, jos sergėtojai – Patikėtiniai. Iš išvaizdos patys paprasčiausi vaikinai ir merginos, mes jaučiam Šešėlį iš tolo ir žinom, kaip sugrąžinti jį atgal į tamsą
08:55
Sielos vedlys
Siaubo , Filmai, Rusija, 2018. Metai, N-14
Pagrindinė herojė Katia turi mistinių galių: ji mato vaiduoklius. Kai dingsta jos dvynė sesuo, mergina pati viena leidžiasi jos ieškoti. Policijoje tvirtinama, kad sesuo išvis neegzistuoja, kad ji tik Katios vaizduotės vaisius. Tačiau ieškodama sesers Katia suvokia, kad mieste siaučia serijinis maniakas, ir sesuo – viena iš jo aukų. Dar yra viltis ją išgelbėti, tačiau niūriame, pilname paslapčių mieste negalima pasitikėti niekuo, net pačia savimi...
10:20
Tankai
Nuotykių , Istorinis , Karinis , Filmai, Rusija, 2018. Metai
Tankų gamyklos inžinierius su bandytojų komanda turi nugabenti du Т-34 prototipus iš Charkovo į Maskvą, kad juos apžiūrėtų Stalinas. Nepaisydami kliūčių ir pavojingų nuotykių jie privalo ten nuvykti.
11:50
Sargybiniai
Veiksmo , Nuotykių , Fantastinis , Mokslinė fantastika, Filmai, Rusija, 2017. Metai
Prieš galutinai užgesdama Saulė padidėjo iki neįtikėtino dydžio ir išdegino visą Žemę, paversdama ją dykuma. Liko nedaug išgyvenusiųjų, tarp jų ir grupelė jaunų žmonių, kurie iškeliavo į kalnus.
13:20
Gravitacija
Mokslinė fantastika, Filmai, Rusija, 2017. Metai
Virš Maskvos numuštas neatpažintas objektas yra nežemiškos kilmės. Didžioji Čertanovo rajono dalis apsupta. Speciali Gynybos ministerijos komisija bando bendrauti su vadinamaisiais svečiais.
15:15
Trys didvyriai: ėjimas žirgu
Animacinis , Nuotykių , Komedija , Filmai, Rusija, 2014. Metai
Dvaro arklys, pulko vadas didingu vardu – Gajus Julijus Cezaris savo nelaimei išgirsta bajorų kalbas apie sąmokslą prieš kunigaikštį. Ką daryti? Apsaugoti kunigaikštį nėra kam, nes didvyriai toli, kariauja prieš kitą blogiuką, slibinas atostogauja, o kariuomenė pratybose. Bet jei sąmokslininkai grasina valdovui – arklys Julijus tikrai neliks nuošalyje! Jis pasiryžęs išgelbėti visą pasaulį, na jei neišgelbėti, tai bent pabandyti. Svarbiausia, kad tik šis gelbėjimo planas nevirstų pasauline katastrofa! Arklio Julijaus strategijose netrūks linksmų situacijų ir įspūdingų nuotykių
16:25
Vaikinas iš mūsų kapinių
Komedija , Trileris , Filmai, Rusija, 2015. Metai, N-14
Kad grąžintų skolą, jis pasirengęs dirbti net kapinėse, bet per pirmą naktinį budėjimą ateina paslaptingų svečių. Ką daryti – pabėgti ar susitvarkyti?
17:50
Visockis. Dėkui, kad gyvas
Drama , Biografinis , Filmai, Rusija, 2011. Metai
Aštraus siužeto dramoje pagal realius įvykius pasakojama apie penkias legendinio kino ir teatro aktoriaus ir poeto Vladimiro Visockio gyvenimo dienas.
20:00
Užtemimas
Nuotykių , Fantastinis , Filmai, Rusija, 2016. Metai
Dėl atsitiktinumo, vos netapusio tragedija, vaikinas susitinka su mergina, kurią akimirksniu įsimyli. Nuo to laiko jis tampa pėstininku dviejų galingų burtininkų kovoje.
21:20
Tik ne jie
Komedija , Filmai, Rusija, 2017. Metai
Draugų kompanija prabunda po eilinio vakarėlio bauginančiu pavadinimu "Pasaulio pabaiga". Jų nuostabai pasaulio pabaiga išties artėja – meteoritas juda lik žemės.
22:55
Kalašnikovas
Biografinis , Istorinis , Filmai, Rusija, 2020. Metai
Nuo pat pirmųjų dienų fronte jaunas karys Michailas Kalašnikovas pajuto ugningą karo alsavimą. Sužeistas supranta, kad nebegalės grįžti į mūšį, tačiau randa kitą būdą padėti Tėvynei.
1 / 3
gallery img
close
next

Sėkmingai išsiųsta

Ačiū! Su jumis susisieksime darbo dienomis per 3 val.

close