logo
logo
Titulinis
Programa
TV1000
T, 21.07
K, 22.07
Pn, 23.07
Š, 24.07
S, 25.07
P, 26.07
Vakar
Šiandien
Rytoj
Pn, 30.07
Š, 31.07
S, 01.08
P, 02.08
A, 03.08
T, 04.08
01:15
Traukinys į Jumą
Veiksmo , Kriminalinis , Drama , Vesternas , Filmai, JAV, 2007. Metai, 16+
Vienas prieš vieną. Du – prieš visus. Nenuspėjamo siužeto vesternas su talentingaja trijule Russell Crowe, Christian Bale, Ben Foster. 1800-ųjų Arizoną šiurpina garsusis įstatymų laužytojas Benas Veidas, kurio vadovaujama vagišių ir žudikų gauja grobia bankus ir perimą geležinkelio kontrolę. Kai nesugaunamasis nusikaltėlis patenka į klastingus spąstus, tai Pilietinio karo veteranas vienakojis Danas Evansas pasisiūlo jį nugabenti į traukinių stotį. Lygiai 3 val. 10 minučių numatytas specialus reisas, nugabensiantis negailestingąjį kaubojų į teismo posėdį. Kelionės metu du vyrai iš skirtingų pasaulių mėgina užsitarnauti vienas kito pagarbą, bet jų bendravimą apsunkina paskui jojanti Veido bičiulių gauja. Ją vedantis žiaurusis Čarlis Princas nežada sustoti, kol neišlaisvins savojo vado nuo poilsio kalėjime ir garantuotos mirties bausmės
08:20
Įsimintinas kelias
Drama , Melodrama , Filmai, JAV, 2002. Metai, 12+
Labiausiai išsiskiriančiam mokykloje, chuliganui ir mergaičių mylėtojui už rimtą nusižengimą paskiriama visuomeninių darbų bausmė. Jis turi dalyvauti mokyklos renginyje. Pats jis su vaidmeniu nesusidoros...
10:00
Hičas – meilės specialistas
Komedija , Melodrama , Filmai, JAV, 2005. Metai, 12+
Alekso Hičenso profesija nepaprasta: už gerą honorarą jis padės bet kuriam vaikinui apsukti galvą merginai, kurią tas įsimylėjęs. Toks metodas visada padėjo iki tol, kol jis pats neįsimylėjo.
11:55
Purvini šokiai
Drama , Filmai, JAV, 1987. Metai, 12+
Septyniolikmetė Beibi (akt. Jennifer Grey) su šeima atvyksta atostogų į prabangų viešbutį. Naivi ir miela mergina kaip mat susidraugauja su viešbučio personalu, vienas kurių – žavingas šokėjas Džonis (akt. Patrick Swayze). Bandydama padėti į keblią padėtį patekusiai vyruko šokių partnerei Peni (akt. Cynthia Rhodes), mergina tampa Džonio šokių mokine, o netrukus ir žengia ant parketo. Tačiau svaiginantys muzikos ritmai, vis labiau kaistanti atmosfera ir žavingas šokių mokytojas pakerta Beibi ir mergina leidžiasi suviliojama šokių ir pasiduoda meilei. Filme dominuoja fantastiški uždegantys šokiai, nostalgiją kelianti muzika ir... viskas! Tačiau, nepaisant siužeto silpnumo ir tam tikrų banalybių, filmas sukuria nuostabią atmosferą, kurios pakerėtas net ir kelmas pagalvotų, jog gali šokti. Aktoriai, vos pajutę pirmuosius muzikos akordus ir pradėję judėti "purvinų šokių" ritmais, spinduliuoja stiprią energetiką ir tiesiog degina filmo kadrus. Ne veltui kai kurie filmo kadrai ir jo garso takelis pateko į kino istoriją, o seksualūs filmo šokio judesiai iki šiol atkartojami ne viename filme
13:35
Nimės sala
Nuotykių , Komedija , Visai šeimai , Filmai, JAV, 2008. Metai, 12+
Kai tėvas dingsta per audrą, Nim lieka viena saloje. Sumani mergina rašo laišką savo draugui, apie kurį skaito internete paskelbtuose nuotykių romanuose.
15:10
Auklės dienoraščiai
Komedija , Drama , Melodrama , Filmai, JAV, 2007. Metai, 16+
Studentė, turtingoje niujorkiečių šeimoje dirbanti aukle, rizikuoja susipainioti tarp šeiminių savo darbdavių problemų ir pačios romantiškų santykių.
16:50
Saulėlydis
Drama , Fantastinis , Melodrama , Filmai, 1. Epizodas, JAV, 2008. Metai, 16+
Septyniolikmetė Bella persikrausto pas tėvą į ramų mažą miestelį. Naujoje mokykloje ji įsimyli vaikiną, vardu Edvardas, ir neįtaria, kad jis yra vampyras, kuriam iš paskos slenka mirtinas pavojus.
18:50
Vandens pasaulis
Veiksmo , Nuotykių , Filmai, JAV, 1995. Metai, 12+
Kevinas Kostneris vaidina Oskarui nominuotame filme apie tolimą ateitį. Žemėje dėl šiltnamio reiškinio ištirpo visi ledai, patvino upės, ežerai, jūros ir vandenynai. Prasidėjo pasaulinis tvanas. Vienišas keliautojas (akt. Kevinas Kostneris) atvyksta į miestą ant vandens, kur tikisi papildyti skurdžias geriamo vandens ir maisto atsargas. Tačiau gyvenvietę užpuola jūrų plėšikai. Keliautojas išgelbėja mergaitę ir jos mamą. Pasirodo, kad mergytė turi neįprastą tatuiruotę – žamėlapį, nurodantį kelią į išsvajotąją sausumą, kur pilna geriamo vandens, gyvūnų ir augalų… Visi trys išsirengia į rojų, tačiau jiems kelią pastoja plėšikai… Rež. Kevin Costner, Kevin Reynolds. Vaidina Kevin Costner, Chaim Girafi, Rick Aviles, Jeanne Tripplehorn
21:00
Ties riba į rytojų
Veiksmo , Nuotykių , Mokslinė fantastika, Filmai, JAV, Kanada, 2014. Metai, 12+
Majoras Viljamas Keidžas atsiduria karo su ateiviais viduryje, kurie turi galimybę iš naujo nustatyti laiką ir žinoti ateitį.
03:15
Sugrįžimas į Žydrąją pakrantę
Nuotykių , Drama , Melodrama , Filmai, JAV, 1991. Metai, 16+
XIX a. vidurys. Po vyro mirties, Sara, kartų su metų dukra Lili, grįžta iš Taičio į San Franciską. Tačiau laive įsisiautėjusi šiltinė dar labiau pakeičia Saros gyvenimą. Vienintelis būdas išsigelbėti – palikti mirtiną ligą nešantį laivą. Moteris su dukra ir dar vienu laive buvusiu vienišu berniuku įsodinama į gelbėjimo valtį ir paleidžiama į atvirą vandenyną. Vienintelis likimo pasiųstas šansas – negyvenama sala. Sara, kupina nepalaužiamo ryžto ir išradingumo,sugebėjo išgyventi ir įsikurti. Ji augino ir mokė vaikus, kol pneumonija pakirto ir jos gyvybę. Vaikai liko vieni su daugybe neatsakytų klausimų apie lyčių skirtumus, vyro ir moters tarpusavio santykius, meilės jausmą. Po daugelio metų atplaukęs laivas, sudrumsčia jų ramybę ir skausmingai keičia iki šiol turėtą pasaulio įsivaizdavimą
22:50
Penktasis elementas
Veiksmo , Nuotykių , Mokslinė fantastika, Filmai, Prancūzija, 1997. Metai, 16+
Ryškiame patrauklios ir tolimos ateities pasaulyje paprastas taksi vairuotojas tampa herojumi, nuo kurio priklausys žmonijos likimas.
04:55
Bibliotekininkas: likimo ieties paieškos
Komedija , Veiksmo , Nuotykių , Filmai, 1. Sezonas, 1. Epizodas, JAV, Vokietija, 2004. Metai, 16+
Poliglotas Flinas Karsenas, turintis 22 aukštojo mokslo diplomus, įsidarbina garsioje Niujorko viešojoje bibliotekoje. Tik išrinktieji žino, kad slaptuose kambariuose saugoma daug senovinių artefaktų ir neįkainojamų lobių, tarp kurių – Ekskaliburo kardas, Pandoros skrynia, garsiosios Monos Lizos originalas. Flinas turės tapti jų saugotoju. Netrukus Karsenas susidurs su grėsmingos Gyvatės Brolijos nariais, kurie pavogia iš bibliotekos slaptavietės Likimo ieties fragmentą, tikėdamiesi užvaldyti visą pasaulį. Ieškodami likusių ieties detalių Flinas ir jo žavioji kolegė Nikolė nukeliaus net į Pietų Amerikos džiungles. Jų laukia daugybė pavojingų ir kvapą gniaužiančių nuotykių.
06:30
Čikaga
Miuziklas , Filmai, JAV, Didžioji Britanija, 2002. Metai, 12+
Šeši "Oskarai"! Roxy Hart svajoja tapti vodevilio primadona, tačiau ji to pasiekia tik per teisiamųjų suolą ir padedama parsidavėlio advokato, gebančio viską pasaulyje sutvarkyti.
1 / 3
gallery img
close
next

Sėkmingai išsiųsta

Ačiū! Su jumis susisieksime darbo dienomis per 3 val.

close