logo
logo
Titulinis
Programa
TV1000
A, 13.04
T, 14.04
K, 15.04
Pn, 16.04
Š, 17.04
S, 18.04
Vakar
Šiandien
Rytoj
K, 22.04
Pn, 23.04
Š, 24.04
S, 25.04
P, 26.04
A, 27.04
00:00
Pasilik
Drama , Mistinis , Trileris , Filmai, JAV, 2005. Metai
Pacientas psichiatrui pareiškia ketinantis nusižudyti, o gydytojas bando to išvengti. Jis praleidžia dieną su juo, tačiau greitai tamsios iliuzijos apima juos abu, priversdamos balansuoti ant ribos.
01:40
Belvilio policininkas
Komedija , Filmai, 1. Epizodas, Prancūzija, 2018. Metai
Maištininkas, triukšmadarys, ir vis dėlto policininkas, atvyksta į Majamį – tikrą rojų žemėje. Ten jis susitinka su dar labiau pakvaišusiu vietiniu policininku, ir jiedu tenykščiams nusikaltėliams surengs tikrą pragarą!
03:25
Taksi 2
Veiksmo , Komedija , Kriminalinis , Filmai, Prancūzija, 2000. Metai
Japonijos ambasadorius atvyksta į Marselį susipažinti su vietos policijos taikomomis priemonėmis kovoje su organizuotu nusikalstamumu. Nepaisant sustiprintos apsaugos, ambasadorių pagrobia nusikaltėlių grupuotė, siejama su Japonų jakudzomis. Pareigūnas Emiljenas pasiryžta išlaisvinti ambasadorių bei savo merginą Petrą, kuri taip pat buvo pagrobta užpuolimo metu. Emiljenas į pagalbą kviečiasi greičio fanatiką taksistą Danielį.
04:55
Bibliotekininkas: likimo ieties paieškos
Komedija , Veiksmo , Nuotykių , Filmai, 1. Sezonas, 1. Epizodas, JAV, Vokietija, 2004. Metai, 16+
Poliglotas Flinas Karsenas, turintis 22 aukštojo mokslo diplomus, įsidarbina garsioje Niujorko viešojoje bibliotekoje. Tik išrinktieji žino, kad slaptuose kambariuose saugoma daug senovinių artefaktų ir neįkainojamų lobių, tarp kurių – Ekskaliburo kardas, Pandoros skrynia, garsiosios Monos Lizos originalas. Flinas turės tapti jų saugotoju. Netrukus Karsenas susidurs su grėsmingos Gyvatės Brolijos nariais, kurie pavogia iš bibliotekos slaptavietės Likimo ieties fragmentą, tikėdamiesi užvaldyti visą pasaulį. Ieškodami likusių ieties detalių Flinas ir jo žavioji kolegė Nikolė nukeliaus net į Pietų Amerikos džiungles. Jų laukia daugybė pavojingų ir kvapą gniaužiančių nuotykių.
06:35
Mumija. Drakono imperatoriaus kapas
Veiksmo , Nuotykių , Fantastinis , Filmai, JAV, Vokietija, Kinija, 2008. Metai
Rytų Azijoje Aleksas Okonelis, mumijų nugalėtojų Riko ir Ivos Okonelių sūnus, prikelia drakono imperatoriaus mumiją, imperatorius buvo užburtas burtininkės ir amžinybę turėjo praleisti užmarštyje.
08:25
Mumijos sugrįžimas
Veiksmo , Nuotykių , Fantastinis , Siaubo , Trileris , Filmai, JAV, 2001. Metai, N-14
Imhotepo mumija išsiunčiama į Londono muziejų, kur ji vėl prisikelia ir pradeda skleisti siaubą ir naikinti.
10:30
Be stabdžių
Komedija , Filmai, Prancūzija, 2016. Metai
Šeima išsiruošia į ilgai lauktas atostogas. Tėtis Tomas nekantrauja pasivažinėti nauju automobiliu, kuriame – besilaukianti žmona Džiulija, uošvis Benas ir jau ūgtelėję vaikai. Norėdami išvengti kamščių į kelionę jie leidžiasi anksti ryte ir Tomas, naudodamasis mašinos privalumais, pasirenka stabilų 130 km/val. greitį, kuriuo visad rieda mašina. Deja, sistema užstringa ir greičio sumažinti neįmanoma, o už kelių valandų kelio – didžiulis kamštis, į kurį, jei nesuvaldys savo mašinos, ši šeimynėlė rėšis visu greičiu. Raudoną autobusiuką pastebi kelių patruliai ir bando juos prisivyti bei sustabdyti, bet greitis pasiekia 160 km/val. ir keliauninkams darosi visai nelinksma.
12:00
Išlikimas
Veiksmo , Kriminalinis , Trileris , Filmai, JAV, 2015. Metai
JAV valstybės departamento padėjėja vyksta į komandiruotę į Londoną, kad apsaugotų šalį nuo teroristų įsiveržimo, tačiau jau nuo pat pradžių viskas vyksta ne pagal planą.
13:35
Mumija. Drakono imperatoriaus kapas
Veiksmo , Nuotykių , Fantastinis , Filmai, JAV, Vokietija, Kinija, 2008. Metai
Rytų Azijoje Aleksas Okonelis, mumijų nugalėtojų Riko ir Ivos Okonelių sūnus, prikelia drakono imperatoriaus mumiją, imperatorius buvo užburtas burtininkės ir amžinybę turėjo praleisti užmarštyje.
15:20
Mumijos sugrįžimas
Veiksmo , Nuotykių , Fantastinis , Siaubo , Trileris , Filmai, JAV, 2001. Metai, N-14
Imhotepo mumija išsiunčiama į Londono muziejų, kur ji vėl prisikelia ir pradeda skleisti siaubą ir naikinti.
17:30
Purvini šokiai. Havanos naktys
Drama , Melodrama , Filmai, JAV, 2004. Metai
Jauna amerikietė su šeima persikelia iš Čikagos į Havaną. Ji nori stoti į rimtą kolegiją. Atsitiktinė pažintis su viešbučio padavėju įtraukia merginą į jausmingą Kubos muzikos pasaulį.
18:50
Ispangliška
Komedija , Drama , Melodrama , Filmai, 1. Epizodas, JAV, 2004. Metai
Oskaro laimėtojo rašytojo-režisieriaus Džeimso L. Brooks (Kaip bus, taip gerai) filme Ispangliška vaidina Paz Vega, kuri atlieka Floros vaidmenį. Flora yra meksikietė moteris, turinti 12-metę dukrą Kristiną. Ji įsidarbina namų prižiūrėtoja turtingoje, bet nerimastingoje šeimoje. Kai Clasky'iai išsinuomoja vasarnamį Malibu, Flora su Kristina yra priverstos apsigyventi jame, to pasekmės yra sąmojingai įžvalgi kultūrų ir vertybių kolizija, ir naujai atviras žvilgsnis į tokius gyvenimą keičiančius įsipareigojimus, kaip santuoka, vaikų auklėjimas ir atsidavimas šeimai
21:00
Čikaga
Komedija , Kriminalinis , Drama , Miuziklas , Filmai, Vokietija, JAV, 2002. Metai
Šeši "Oskarai"! Roxy Hart svajoja tapti vodevilio primadona, tačiau ji to pasiekia tik per teisiamųjų suolą ir padedama parsidavėlio advokato, gebančio viską pasaulyje sutvarkyti.
22:50
Frida
Biografinis , Drama , Melodrama , Filmai, JAV, Kanada, Meksika, 2002. Metai, 16+
Filmas pasakoja talentingos meksikietės dailininkės Fridos Kahlo gyvenimo istoriją. Jaunystėje Frida pateko į avariją. Norėdami palengvinti dukters skausmą ir vienatvę, tėvai nupirko jai tapybos reikmenis. Įgimta energija, aistra gyvenimui ir tapybai padėjo jai atsitiesti ir iškovoti pripažinimą. Jos tapybos darbai buvo įvertinti meno pasaulyje. Tačiau kur kas sunkiau jai sekėsi tvarkytis asmeninį gyvenimą, o ypač suvaldyti žavų vyrą Diegą Riverą, taip pat talentingą dailininką. Jis atėmė ne mažiau jėgų nei tapyba
1 / 3
gallery img
close
next

Sėkmingai išsiųsta

Ačiū! Su jumis susisieksime darbo dienomis per 3 val.

close