logo
logo
Titulinis
Programa
TV3 HD
S, 05.07
P, 06.07
A, 07.07
T, 08.07
K, 09.07
Pn, 10.07
Vakar
Šiandien
Rytoj
A, 14.07
T, 15.07
K, 16.07
Pn, 17.07
Š, 18.07
S, 19.07
00:35
Slaptas mamos gyvenimas
Drama , Trileris , Filmai, JAV, 2016. Metai, N-14
Ana Harding – našlė auginanti du paauglius. Pinigų šeimai vis labiau trūksta, o dar vyresnysis Kailas įsipainioja į lošimus ir prisidaro didelių skolų. Moteris pasirenka labai netikėtą sprendimą, kaip išlaikyti šeimą ir ištraukti sūnų iš skolų. Dukra Denisė ima įtarti, kad neseniai įvykusius banko apiplėšimus įvykdė jos mama. Mergina imasi savo tyrimo ir pasiruošusi ištraukti mamą iš nešvarių reikalų. Bet ar iki tol mama nebus suimta? Ar Anai taip paprastai pavyks atsiriboti nuo nusikaltėlių, kuriems ji dirba, užsakymų?
02:10
Titanas
Mokslinė fantastika, Trileris , Filmai, Ispanija, JAV, 2018. Metai, N-14
Patyręs kareivis Rikas (aktorius Samas Worthingtonas) atvyksta į slaptą britų karinę bazę. Jis turi dalyvauti moksliniame eksperimente, kurio tikslas – pasitelkus genetinę inžineriją sukurti naują žmonių rasę. Po neišvengiamos ekologinės katastrofos Žemės planetoje jie galėtų apsigyventi naujame pasaulyje, palydove Titanas. Tačiau mokslininkų planas sukurti superžmogų patiria neregėto masto nesėkmę.
03:50
Oskaras
Komedija , Kriminalinis , Filmai, JAV, 1991. Metai, N-7
Silvestras Stalonė vaidina gangsterį Andželą, kuris mirštančiam tėvui pažada daugiau nebevogti, nebežudyti ir nebeapgaudinėti… Tėvas miršta, o Andželas, nieko neišmanantis apie verslą, stengiasi dorais būdais užsidirbti pragyvenimui. Tačiau jam niekaip nesiseka: policija įtaria, kad jis kažką rezga, kiti mafijos bosai juo visai netiki, o jo buhalteris užsimano vesti Andželo dukterį…
06:30
Kempiniukas Plačiakelnis
Animacinis , Serialai, Vaikams, 1. Sezonas, 76. Epizodas, JAV, 2007. Metai, N-7
Vienoje šiltoje jūroje, Bikinio atolo dugne, stovi namelis iš... ananaso. Jame gyvena vienas populiariausių animacinių personažų, apdovanotas ”Vaikų pasirinkimo” prizu - kempiniukas Bobas. Jo geriausi draugai - krabas ir jūros žvaigždė. Ši trijulė kaskart patiria vis juokingesnių ir vis keistesnių nuotykių, tad gyvenimas jūros dugne visada kuo įdomiausias...
07:00
Bakuganas. Kovos planeta
Animacinis , Vaikams , Vaikams, 1. Sezonas, 36. Epizodas, Kanada, Japonija, 2019. Metai, N-7
07:30
Ilgo plauko istorija
Animacinis , Nuotykių , Vaikams, Serialai, 2. Sezonas, 12. Epizodas, JAV, 2017. Metai
Įkvėpta filmo „Ilgo plauko istorija“ sėkmės, „Disney“ kompanija pristato animacinį serialą, kuriame – nauji šauniosios Auksaplaukės nuotykiai. Išlaisvinta iš bokšto ir susitikusi tikruosius savo tėvus – karalių Frederiką ir karalienę Arianą – ji pratinasi prie naujo gyvenimo rūmuose. Drauge su savo vaikinu Eugenijum ir ištikimaisiais draugais chameleonu Paskaliu bei žirgu Maksimu ir naująja tarnaite Kasandra Auksaplaukė patirs daugybę nuotykių ir išbandymų, kuriuos įveiks pasinaudodama magiška savo gražiųjų plaukų jėga.
08:00
Galingasis 6
Animacinis , Serialai, 1. Sezonas, 3. Epizodas, JAV, 2017. Metai, N-7
San Fransokyo (išgalvotas San Francisko ir Tokijaus mišinys) mieste gyvenantis keturiolikmetis Hiro – jaunas, tačiau itin gabus šiuolaikinių technologjų genijus. Vieną dieną į jo rankas pakliūva… tikrų tikriausias pripučiamas robotas Beimaksas. Juokingai mielas pripučiamas padaras yra vyresniojo Hiro brolio kūrinys. Beje, šis robotas – kitoks. Beimakso krūtinėje plaka mylinti ir užjaučianti širdis. Na ir kas kad ją vis reikia pakrauti elektros ernergija. Hiro ir Beimaksas tampa puikiais bičiuliais. Ir jie būtų gyvenę ilgai ir laimingai, niekuo nesirūpindami… Tačiau miestą užgriūva paslaptingo nusikaltėlio piktadarystės.
08:30
Kitsy
Vaikams , Vaikams, 1. Sezonas, 4. Epizodas, Lietuva, 2020. Metai
Kitsy – tai laida vaikams, kurie nori daugiau sužinoti apie pasaulį, išmokti įvairių dalykų ir visa tai daryti linksmai pramogaudami. O nuobodžiauti jiems nebus kada – tuo pasirūpins energingoji Kitsy. Ji ne tik lengvai ir suprantamai padės vaikams išsiaiškinti įdomiausius dalykus ir sužinoti atsakymus į rūpimus klausimus, bet ir mokys anglų kalbos, maisto gaminimo, o taip pat – sporto pagrindų. Be to, laidoje vaikai pamatys įvairių eksperimentų.
09:00
Ūkio šefas
Pramogos, 2. Sezonas, 3. Epizodas, Lietuva, 2020. Metai
Vylius Blauzdavičius – geriausiai žinomas kaip BBQ meistras, keliauja po įvairius ūkius, kalbina ūkininkus apie jų auginamą produkciją, kartu gamina patiekalus.
10:00
Pasaulis pagal moteris
Pokalbių šou, 8. Sezonas, 45. Epizodas, Lietuva, 2019. Metai
Tai veiklių, gyvenimo džiaugsmu trykštančių, stilingų, intelektualių, savo šeimą mylinčių moterų laida. Joje pasakojama, kaip moterys gyvena, kaip priima svarbiausius sprendimus, ką jos veikia namie, gatvėje, teatre, klube, vaikų darželyje, turguje, mados pasaulyje, mokykloje ar pas kaimynę už sienos. Laidos vedėja Kristina Rimienė tiki, kad moterys gali pakeisti pasaulį. Kad jų išmintis, švelnumas, drąsa nugali daugybę kliūčių. Joms itin svarbios ir kitų moterų patirtys, kurias būtinai atskleis laidoje.
11:00
Žalioji byla
1. Sezonas, 2. Epizodas, Lietuva, 2020. Metai
„Žalioji byla“ – žurnalistinis tyrimas apie realiai vykdomus nusikaltimus prieš gamtą. Laida atskleis skandalingus taršos faktus, nelegalias statybas saugomose teritorijose, nusikalstamas schemas, brakonierių nuodėmes ir daugelį kitų pasibaisėtinų istorijų.
11:30
Aldabra
Visai šeimai , Filmai, Čekijos Respublika, 2015. Metai
Dokumentinis filmas nukels į nuostabią vietą – Aldabrą. Tai koralinis atolas (žema sala, kurios viduryje yra lagūna) Indijos vandenyne, Seišelių salyne. Žmonės šioje saloje negyvena, užtat gyvūnija labai įvairi. Aldabroje yra didžiausia pasaulyje gigantiškųjų vėžlių kolonija. Taip pat savo lizdus čia suka įvairiausi paukščiai, į krantą išlipa egzotiniai jūros gyvūnai. Dėl savo unikalumo koralinė sala 1982 metais buvo įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Visi salos gyventojai sugyvena puikiai, lygiai taip pat kaip prieš penkis tūkstančius metų, kai sala susiformavo. Laidos kūrėjai į gyvūnus kviečia pažvelgti nauju kampu – įgarsina juos kaip žmones, tad kiekvienas judesys įgauna visai kitą prasmę.
13:00
„Michelin“ žvaigždutės. Virtuvės istorijos
Dokumentika , Filmai, Danija, 2017. Metai
Dauguma beveik kas dieną fotografuoja maistą, kurį valgo. Tai – neatsiejama maisto kultūros dalis. Dokumentinė juosta kviečia pažvelgti už uždarų maisto kultūros durų – kaip maistą kuria ir ką išgyvena geriausi iš geriausių, įvertinti „Michelin“ žvaigždėmis.
14:50
Kelionė po koledžus
Nuotykių , Komedija , Drama , Filmai, JAV, 2008. Metai, N-7
Mergina renkasi koledžą, tačiau policininku dirbantis tėtušis nėra nusiteikęs be savo budrios akies palikti dukrytės...
16:25
Havajai 5.0
Drama , Kriminalinis , Veiksmo , Serialai, 6. Sezonas, 16. Epizodas, JAV, 2015. Metai, N-7
Egzotiškieji Havajai slepia ne tik linksmybes, bet ir nusikaltimus. Narplioti juos, pačius įvairiausius – nuo pagrobimų iki terorizmo – paskirta mažai Havajų policijos grupei, kuriai vadovauja leitenantas Styvas Makgaretas, buvęs laivyno pareigūnas.
17:25
Tai – mes
Komedija , Drama , Serialai, 1. Sezonas, 14. Epizodas, 2016. Metai, N-7
Džeko žmona Rebeka laukėsi trynukų. Mažylių gimimas atnešė džiugius, bet kartu ir skausmingus išgyvenimus. Nors vienas iš mažylių neišgyveno, namo jie grįžo vis tik su trimis vaikais, nes netikėtai nusprendė įsivaikinti prie gaisrinės paliktą ką tik gimusį berniuką. Ypatinga gimimo diena sujungė trijų vaikų likimus... Didžiajam trejetui užaugus, nors ir būnant toli vienas nuo kito, jų ryšys tik stiprėja. Tai šeimos istorija, kurioje kiekvienas ras dalelę savęs.
18:30
TV3 žinios
Žinios, 194. Epizodas, 2020. Metai
TV3 žinios – tai dinamiška, kiekvienam svarbi, objektyviai ir suprantamai pateikta informacija.
19:22
TV3 sportas
Žinios, Sportas, 1. Epizodas, 2020. Metai
19:27
TV3 orai
Žinios, 194. Epizodas, 2020. Metai
19:30
Persis Džeksonas ir Olimpo dievai: žaibo vagis
Nuotykių , Visai šeimai , Fantastinis , Filmai, Kanada, JAV, 2010. Metai, N-7
Nenuorama Persis Džeksonas turi nemalonumų mokykloje, tačiau čia menkiausia jo bėda. Į Persio gyvenimą iš istorijos vadovėlio atkeliavo graikų dievai. Persis sužino, kad jo tėvas – jūrų dievas Poseidonas. Tai reiškia, kad pats Persis – pusdievis. Olimpo dievai nesutaria tarpusavyje. Kyla grėsmė, kad kils karas, sunaikinsiantis visą pasaulį.
21:55
Non-Stop
Veiksmo , Mistinis , Trileris , Filmai, Prancūzija, JAV, Kanada, 2014. Metai, N-14
Transatlantinio skrydžio iš Niujorko į Londoną metu JAV oro pajėgų maršalas Bilas Marksas gauna seriją šifruotų tekstinių pranešimų, reikalaujančių, kad jis nurodytų vyriausybei į slaptą banko sąskaitą pervesti 150 milijonų dolerių. Kol pinigai nebus pervesti, kas 20 minučių bus nužudytas vienas skrydžio keleivis. Tačiau tai, pasirodo, tik pradžia. Netrukus ant kojų sukeltos specialiosios tarnybos išsiaiškina, kad banko sąskaita atidaryta būtent Bilo Markso vardu, o lėktuve aptinkama bomba. Visi įkalčiai nedviprasmiškai rodo į oro maršalo pusę. Supratęs, kad jo garbės žodžiu niekas nepatikės, savo nekaltumą Bilas nusprendžia įrodyti veiksmais.
1 / 3
gallery img
close
next

Sėkmingai išsiųsta

Ačiū! Su jumis susisieksime darbo dienomis per 3 val.

close