logo
logo
Titulinis
Programa
TV8
S, 05.07
P, 06.07
A, 07.07
T, 08.07
K, 09.07
Pn, 10.07
Vakar
Šiandien
Rytoj
A, 14.07
T, 15.07
K, 16.07
Pn, 17.07
Š, 18.07
S, 19.07
00:40
Žmogžudystė Luberone
Detektyvas , Filmai, Prancūzija, 2018. Metai, N-7
Per muštynes nužudomas keturiasdešimtmetis medžiotojas Paskalis. Prokuroro pavaduotoja Elizabet imasi pirmojo tyrimo savo gyvenime. Jai talkina žandarmerijos kapitonas Šarlis ir pareigūnė Karolina. Visi kartu siekia išsiaiškinti, kas ir kodėl nužudė medžiotoją. Tirdami jo gyvenimo aplinkybes pareigūnai supras, kad nužudytasis buvo manipuliatorius ir viliotojas. Jo mirtis paskatins atverti ir senas šeimos istorijas, kur yra daug nutylėtų paslapčių...
02:25
Didžiosios Britanijos kepėjų kovos
Kulinarija, 6. Sezonas, 10. Epizodas, Didžioji Britanija, 2015. Metai
03:15
Sveikatos medis
Sveikata, 6. Sezonas, 6. Epizodas, Lietuva, 2019. Metai
Televizijos laida „Sveikatos medis“ – tarsi televizinis žurnalas, kurio tikslas – svarbios, naudingos, aktualios ir pačios naujausios medicininės, farmacinės ir sveikatingumo naujienos. Laidą sudaro 4 rubrikos – „Sveikatos naujienos“, „Ačiū, daktare“, „Vaistininkas pataria“ ir „Gyvenkime sveikai“ – tad kas savaitę laidoje bus apžvelgiamas platus temų spektras. Laidos pašnekovai bus ne tik mokslo daktarai, profesoriai ar ministrai, bet ir eiliniai praeiviai gatvėje. Laidos vedėja – daktarė, ilgametė sveikatos laidų vedėja ir kūrėja Irena Pivoriūnienė.
06:30
Tik tai, kas tikra
1. Sezonas, 8. Epizodas, Lietuva, 2020. Metai
07:00
Beibleidų spurtas
Animacinis , Vaikams, Serialai, 1. Sezonas, 29. Epizodas, 2016. Metai
Pradinės mokyklos moksleivis Voltas kraustosi iš proto dėl beibleidų. Jo geriausias draugas Šu yra vienas sėkmingiausių žaidėjų. Šu patenka į nacionalinį beibleidų turnyro finalą. Įkvėptas bičiulio sėkmės Voltas irgi svajoja patekti tarp geriausių. Ilgame kelyje į aukščiausią lygą reikia pradėti nuo mažų dalykų – pirmiausiai laimėti savo rajono turnyrą, kuriame netrūksta gabių priešininkų. Keliaujant link svajonės Voltas sutiks naujų draugų, ištobulins savo techniką ir net ims svajoji apie geriausio beibleidų žaidėjo pasaulyje titulą!
07:30
Monstrų viešbutis
Animacinis , Serialai, Vaikams, 1. Sezonas, 117. Epizodas, 2017. Metai
Drakulos paauglė dukra Mavis – naujoji "Monstrų viešbučio" valdytoja! Kol Drakula išvykęs, ji kartu su draugais skuba įgyventi pašėlusias idėjas viešbutyje. Tiesa, žaidimai šiek tiek surimtėja, kai į svečius atvyksta pikta ir griežta teta Lidija. Ji siekia viešbutyje įvesti griežtą tvarką, tačiau Mavis pašėlusi paauglė, kuri taip lengvai savo idėjų neatsisakys.
08:00
Kitsy
Vaikams , Vaikams, 1. Sezonas, 2. Epizodas, 2020. Metai
Kitsy – tai laida vaikams, kurie nori daugiau sužinoti apie pasaulį, išmokti įvairių dalykų ir visa tai daryti linksmai pramogaudami. O nuobodžiauti jiems nebus kada – tuo pasirūpins energingoji Kitsy. Ji ne tik lengvai ir suprantamai padės vaikams išsiaiškinti įdomiausius dalykus ir sužinoti atsakymus į rūpimus klausimus, bet ir mokys anglų kalbos, maisto gaminimo, o taip pat – sporto pagrindų. Be to, laidoje vaikai pamatys įvairių eksperimentų.
08:30
Karaliaus Babaro ir drambliuko Badu nuotykiai
Animacinis , Vaikams, 2. Sezonas, 16. Epizodas, Kanada, 2010. Metai
Nuotaikingame animaciniame seriale pasakojami Karaliaus Babaro ir jo aštuonerių metų anūko drambliuko Badu nuotykiai, kuriuose pilna daugybė paslapčių ir galvosūkių.
09:00
Franklinas ir draugai
Animacinis , Vaikams, 2. Sezonas, 2. Epizodas, 2011. Metai
Mažas vėžliukas Franklinas gyvena nedideliame miestelyje, lanko mokyklą ir žaisdamas su draugais atranda pasaulį. Mokytis jam padeda tėvai arba kiti suaugę. Franklinas labai mėgsta maudytis, mėgsta meną (ypač piešimą) ir pyragus. Vėžliukas bijo tamsos ir griaustinių, bet kai jie užeina, baimą padeda įveikti draugai – mėlynasis šunelis Semas ir mėlynoji antklodė. Franklinas susiduria su daug linksmų, bet savitus charakterius turinčių herojų: Meškinu, Lape, Triušiu, Bebru, Žąsimi, Sraige ir mažąja sesute Harieta. Kartu jie įveikia sunkumus ir patiria daug smagių nuotykių, iš Franklino ir jo draugų drąsių poelgių bei atradimų gali pasimokyti visi vaikai.
09:30
Mažųjų gyvūnėlių krautuvė. Gyvūnėlių pasaulis
Animacinis , Vaikams, 1. Sezonas, 103. Epizodas, 2018. Metai
Gyvūnėlių parduotuvėje gyvena įvairiausi padarėliai. Čia viskas įmanoma – gyvūnėliai draugauja ir bendrauja, važinėja riedučiais, skraido parasparniais. Kartu patiria ne vieną nuotykį ir daug smagių akimirkų.
09:45
Mažųjų gyvūnėlių krautuvė. Gyvūnėlių pasaulis
Animacinis , Vaikams, 1. Sezonas, 104. Epizodas, 2018. Metai
Gyvūnėlių parduotuvėje gyvena įvairiausi padarėliai. Čia viskas įmanoma – gyvūnėliai draugauja ir bendrauja, važinėja riedučiais, skraido parasparniais. Kartu patiria ne vieną nuotykį ir daug smagių akimirkų.
10:00
Sunkvežimių miestelis
Animacinis , Serialai, 1. Sezonas, 34. Epizodas, Kanada, 2014. Metai
Džekas yra linksmas sunkvežimiukas, kuriam smagiausia ką nors stumti, pervažiuoti ar į ką nors atsitrenkti – daryti viską, ką daro tikri sunkvežimiai. Jis turi draugus Maksą ir Deną, kurie mielai dalyvauja visuose patrakusiuose žaidimuose. Sunkvežimių miestelis, kuriame gyvena trijulė, puikiai pritaikytas jų pramogoms ir pamokoms, o sunkvežimių čia yra pačių originaliausių, su savitais pomėgiais ir charakteriais. Kiekvieną dieną kompanija susigalvoja vis naujų užduočių ir kliūčių ruožų, kuriuos ryžtasi įveikti. Su šia kompanija niekad nebūna nuobodu.
10:30
Sunkvežimių miestelis
Animacinis , Serialai, 1. Sezonas, 35. Epizodas, Kanada, 2014. Metai
Džekas yra linksmas sunkvežimiukas, kuriam smagiausia ką nors stumti, pervažiuoti ar į ką nors atsitrenkti – daryti viską, ką daro tikri sunkvežimiai. Jis turi draugus Maksą ir Deną, kurie mielai dalyvauja visuose patrakusiuose žaidimuose. Sunkvežimių miestelis, kuriame gyvena trijulė, puikiai pritaikytas jų pramogoms ir pamokoms, o sunkvežimių čia yra pačių originaliausių, su savitais pomėgiais ir charakteriais. Kiekvieną dieną kompanija susigalvoja vis naujų užduočių ir kliūčių ruožų, kuriuos ryžtasi įveikti. Su šia kompanija niekad nebūna nuobodu.
11:00
Meteoras ringe
Animacinis , Rusija, 1970. Metai
11:25
Šokanti liepsnelė
Animacinis , Serialai, 1979. Metai
11:35
Linksmoji karuselė
Animacinis , Vaikams, 8. Epizodas, Rusija
11:50
Boleko ir Lioleko nuotykiai
Animacinis , Vaikams , Vaikams, Serialai, 57. Epizodas, Lenkija, 1972. Metai
Lenkija, animacinis filmas
12:00
Išradėjas Rastis
Visai šeimai , Serialai, 2. Sezonas, 213. Epizodas, 2016. Metai
Berniukas Rastis - tikras išradėjas. Jo gebėjimai dažnai padeda ir draugams įvairiose situacijose.
12:30
Išradėjas Rastis
Visai šeimai , Serialai, 2. Sezonas, 214. Epizodas, 2016. Metai
Berniukas Rastis - tikras išradėjas. Jo gebėjimai dažnai padeda ir draugams įvairiose situacijose.
13:00
Blogoms merginoms – viskas
Komedija , Serialai, 1. Sezonas, 7. Epizodas, Lietuva, 2020. Metai, N-7
Serialas „Blogoms merginoms viskas“ pasakoja apie trijų moterų – Danguolės, Svajonės ir Vitos draugystę bei jų nuotykius. Kažkada jos prisiekė, kad padės viena kitai išspręsti visas problemas. O problemų jų gyvenime netrūksta – kiekviena moteris trokšta mylėti ir būti mylima, bet jų išrinktieji – toli gražu ne idealūs… Taigi, prisiekusi feministė Danguolė bando atverti savo draugėms akis ir parodyti jų vyrų trūkumus. Tai tampa netikėtų įvykių, kurie pakeis ir pačios Danguolės gyvenimą, pradžia. Kartais atrodo, kad iš susidariusios padėties neįmanoma rasti išeities, bet moteriškas solidarumas gali nuversti kalnus. Ypač, jei iškilusios bėdos sprendžiamos su humoru ir išradingai. Seriale vaidina visa puokštė įdomių aktorių. Pagrindinius vaidmenis atlieka Akvilė Vitkūnaitė, Ingrida Voverytė ir Agnė Šiaulytė. Taip pat – Mykolas Vildžiūnas, Mindaugas Capas, Emilis Pavilionis, Gytis Pintulis, Giedrius Arlauskas. Pasirodys ir kviestinės žvaigždės: Žilvinas Tratas, Ineta Stasiulytė, Andrius Bialobžeskis, Gintarė Latvėnaitė ir kiti.
13:30
Svajonių ūkis
Aplinka, Buitis, 5. Sezonas, 2. Epizodas, Lietuva, 2018. Metai
Projektas skirtas miesto ir kaimo žmonėms, turintiems žemės ir norintiems užsidirbti. Laidoje bus rodomos šiuolaikiškos, naujausios smulkaus ir vidutinio žemės ūkio vystymo technologijos, kurias sėkmingai pritaikyti padės patyrę konsultantai – praktikai. Daug dėmesio bus skiriama praktiniam idėjų įgyvendinimui. Ekspertai kartu su dalyviais skaičiuos ir aiškinsis, kokių rezultatų galima pasiekti per konkretų darbo laiką, kokios investicijos geriausios ir kokia grąža didžiausia. Šios laidos idėjos autorė, žurnalistė Aušra Tubienė, teigia, kad dirbdama su gerai žinomais Lietuvoje sodininkystės ir kitų sričių konsultantais suprato, kokios dideles finansinės perspektyvos slypi žemės ūkyje. Todėl naujosios laidos tikslas paskatinti visus iniciatyvius žmones imtis verslų ir parodyti tų verslų galimybes.
14:00
Svajonių sodai
Aplinka, Buitis, 13. Sezonas, 35. Epizodas, Lietuva, 2017. Metai
Laida apie sodininkystę aktuali kiekvienam, turinčiam sodą, daržą ar bent jau prieskonių vazonėlį namuose ant palangės. Laidos komanda kaskart pateikia naudingiausius patarimus apie sodą, daržą, želdinimą, augalų priežiūrą. Profesionaliausi sodininkystės ir želdynų specialistai konsultuoja ne tik laidos kūrėjus, bet ir herojus. Savo namų aplinką „Svajonių sodų“ komandai patiki ir šalies įžymybės.
15:00
Maisto kelias
Kulinarija, 3. Sezonas, 2. Epizodas, Lietuva, 2020. Metai
Kulinarinių kelionių laida „Maisto kelias“ kartu su žiūrovais leisis į skonių ir potyrių kupiną kelionę per visas dešimt Lietuvos apskričių. Kiekvienoje laidoje bus pristatoma vis kita Lietuvos apskritis, jos autentiškos lankytinos vietos, glaudžiai susijusios su kulinarija ir maisto pramone – nuo įvairiausiomis legendomis apipintų dvarų, pilių, malūnų bei išskirtinių restoranų iki seniausių maisto pramonės fabrikų ir gamyklų. Vedėjai ragaus pagal senąsias Lietuvos tradicijas pačių dvariškių gamintus patiekalus, pažins totoriškos virtuvės subtilybes, lietuviškos duonos kepimo procesą, mokysis kepti šakočius, atras netikėčiausius gero maisto restoranėlius bei aplankys daugybę kitų Lietuvos kulinarinių perlų. „Maisto kelias“ žiūrovus kvies atsikelti nuo sofos, susiruošti kelionei ir kartu su kompanija vykti į gražiausias šalies vietas, kur jų lauks ne tik įdomios istorijos ir pažinimas, bet ir skaniausi patiekalai. Šeštadienio rytais žiūrovus žadins trys gero maisto ekspertai – profesionali virtuvės šefė, kulinarinės laidos „Virtuvės istorijos“ laidos vedėja Ilona Juciūtė-Čibirkienė, legendinės grupės ŽAS narys, virtuvės guru Gidonas Šapiro-Bilas bei Lietuvoje jau 8 metus gyvenantis šefas Dilan Damplella Gamage iš Šri Lankos
16:00
Giada Italijoje
Serialai, Kelionės, 1. Sezonas, 11. Epizodas, JAV, 2015. Metai
Charizmatiška virtuvės šefė visuomet ieško įkvėpimo savo gimtinėje – Italijoje. Kulinarinėje laidoje Giada kviečia kartu keliauti į jos gimtuosius namus ir atrasti nuostabią Italijos virtuvę. Vartydama močiutės receptų knygą, gamindama draugams ar dėdės treniruojamai futbolo komandai,Giada žiūrovus supažindina su itališkai skoniais ir tradicijomis.
16:30
Džeimio Oliverio patiekalai per 15 minučių
Kulinarija, Serialai, 1. Sezonas, 11. Epizodas, Didžioji Britanija, 2012. Metai
Džeimis Oliveris imasi naujo iššūkio - pagaminti skanų ir sveiką patiekalą tik per 15 minučių. Organizuotumas, gudrūs laiko taupymo triukai, sveiki produktai – tai viskas, ko reikia trokštant staiga užuosti puikių aromatų savo virtuvėje.
17:00
Didžiosios Britanijos kepėjų kovos
Kulinarija, 7. Sezonas, 1. Epizodas, Didžioji Britanija, 2016. Metai
18:05
Meilės spynos
Melodrama , Filmai, JAV, 2017. Metai, N-7
Populiaraus meno žurnalo Niujorke savininkė Lindsė Vilson gavo labai gerą verslo pasiūlymą iš Trento Gryro, tarptautinės leidyklos vadovo. Jis nori nupirkti Lindsės leidžiamą žurnalą ir pristatyti jį platesnei auditorijai. Lindsė galėtų išlaikyti svarbiausius darbuotojus ir patarti jam dirbdama konsultante. Be viso šito Trentas siūlo moteriai ir savo širdį. Kad apgalvotų viską, ji nusprendžia skristi į Paryžių su savo aštuoniolikmete dukra Aleksa, kuri seka jos pėdomis – pradės semestro trukmės menų programą Sorbonos universitete. Merginą mokys mentorius, pas kurį prieš dvidešimt metų studijavo ir pati Lindsė. Susitikimas su Hugo įneš dar daugiau sumaišties į Lindsės gyvenimą. Ar ji pagaliau nuspręs, ką daryti su savo ateitimi?
20:00
Drambliukas turistas
Animacinis , Serialai, Rusija, 1992. Metai
20:10
Geltonas gandras
Animacinis , Vaikams, Rusija, 2001. Metai
20:25
Garvežiukas iš Ramunių stotelės
Animacinis , Serialai, 1967. Metai
20:35
Linksmoji karuselė
Animacinis , Vaikams, 9. Epizodas, Rusija
20:50
Boleko ir Lioleko nuotykiai
Animacinis , Vaikams , Vaikams, Serialai, 58. Epizodas, Lenkija, 1972. Metai
Lenkija, animacinis filmas
21:00
Vasara Pietų Prancūzijoje
Melodrama , Filmai, Vokietija, 2016. Metai, N-7
Šarlotė atvyksta į pietų Prancūziją, kur po mirties laidojimo namų verslą jai paliko dėdė. Tiesa, moteriai atiteko pusė verslo, nes kitą pusę paveldėjo ilgametis darbuotojas Andre. Ar dviem be galo skirtingoms asmenybėms pavyks susitarti, kaip dirbti toliau? Šarlotė nori laidojimo namus parduoti, o Andre – tęsti darbą toliau.
22:55
Midsomerio žmogžudystės
Drama , Kriminalinis , Serialai, 14. Sezonas, 1402. Epizodas, Didžioji Britanija, 2011. Metai, N-14
Midsomeris – mažas ir mielas miestelis, įsikūręs įspūdingo grožio Anglijos apylinkėse. Ramūs jo žmonės gyvena gražų gyvenimą savo jaukiuose kotedžuose. Bent jau taip galėtų pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tačiau... Miestelį gaubia tamsios paslaptys. Pagrobimai, žmogžudystės ir šantažas Midsomerio gyventojams jau tapo kasdienybė ir tik detektyvas Barnabis gali įveikti paslaptingų nusikaltimų pinkles.
1 / 3
gallery img
close
next

Sėkmingai išsiųsta

Ačiū! Su jumis susisieksime darbo dienomis per 3 val.

close