logo
logo
Titulinis
32” Xiaomi Mi 4A televizorius

Xiaomi 32” Mi LED 4A televizorius

Pasiūlymas galioja užsisakant Home3 paslaugas 24 mėn. Televizorius išsimokėtinai 36 mėn.
Pasiūlymas taip pat galioja ir esamiems klientams.

Burtai iš pirmo žvilgsnio

Kai aplink tiek daug vaizdinio turinio, norisi, kad jo kokybė būtų bekompromisė. Šio „Xiaomi“ televizoriaus ekranas atkuria detalų aukštos HD raiškos vaizdą. Jo kontrastą ir ryškumą užtikrins LED technologija, dėl kurios 81 cm įstrižainės ekrane atgims tiek nuotraukos, tiek serialai, tiek naujausi kompiuteriniai žaidimai.

Įgalinantis procesorius

Kad jūsų namuose apsigyventų įtraukiančios pramogos, nebeužtenka kineskopo ir elektros – šiuolaikinis televizorius neįsivaizduojamas ir be pažangios aparatinės įrangos. Už „Xiaomi Mi 4A“ ekrano matricos darbuojasi keturių branduolių „Amlogic“ procesorius ir „Mali“ vaizdo plokštė bei 1 GB operatyvinės atminties. O 8 GB televizoriaus atmintinėje galėsite laikyti mėgstamą muziką, įsikelti atostogų nuotraukas ar gimtadienio vaizdo įrašą.

Jūsų laisvalaikiui – programėlių gausa

Be patrauklaus turinio televizorius tėra baldas. Nepaisant išskirtinio „Xiaomi Mi 4A“ dizaino, juo pasieksite ir begalę pramogų. Jame veikianti „PatchWall OS“ operacinė sistema siūlo per 700 tūkst. valandų vaizdinio skirtingų platformų turinio, o patogia paieška filmų ar serialų galėsite iškart ieškoti visose iš jų. Kadangi šios operacinės sistemos pagrindą sudaro „Android TV“, lengvai pasieksite jai skirtas programėles, o televizorių balsu valsdysite su „Google Assistant“.

Dar daugiau pramogų – išorėje

Kad jūsų išmanusis televizorius suteiktų dar daugiau malonumo, o laisvalaikio pramogų spektras būtų platesnis, „Xiaomi Mi 4A“ rasite ne vieną papildomą jungtį išoriniams įrenginiams. HDMI jungtimis galėsite prijungti žaidimų ar asmeninį kompiuterį, o su dviem USB lizdais – bet kurį kitą įrenginį ar išorinę duomenų laikmeną. „Wi-Fi“ imtuvas užtikrins pastovų interneto ryšį be jokių laidų, o „Bluetooth“ sąsaja galėsite prie televizoriaus prijungti tiek išorinę garso kolonėlę, tiek klaviatūrą ar pelę.

Namų interjero dalis

Nors pagrindinė televizoriaus funkcija – užtikrinti smagų bei nerūpestingą laisvalaikį, jis taps ir neatsiejama jūsų namų interjero dalimi. Minimalistinis „Xiaomi Mi 4A“ tikrai ras vietą jūsų svetainėje ar kitame kambaryje – televizorius turi vos 14 mm kraštinę ir yra 8 cm storio. Jį galėsite montuoti prie sienos arba su specialiu stovu įkurdinti ant televizoriaus stalelio. Niekuo nenusileidžia ir „Xiaomi“ pultelio išvaizda: jis minimalistinis, lengvas ir turi vos dvylika būtiniausių mygtukų – kad pramogas pasiektumėte be klystkelių.

SPECIFIKACIJA

Modelis: LEDTV4S32

Dydis be stovo (A x P x I mm): 733 x 478 x 180

Ekrano dydis (coliais): 32

Svoris be stovo(kg): 3,94

Ekrano technologija: LED

Sąsaja: CI, USB, HDMI, LAN, RF

Energijos vartojimo efektyvumo klasė: A

Vos
5
.50
Eur/mėn.
Gauti pasiūlymą

Pasiūlymas galioja įsigyjant įrangą išsimokėtinai per 36 mėn. ir pasirašantiems 24 mėn. Home3 paslaugų sutartį su pasirinktu televizijos planu, kuriam taikomas mėnesio mokestis. Pasiūlymai suteikia nuolaidą nuo plano kainos be terminuotos sutarties. Atsisakius televizijos plano anksčiau nei baigsis 24 mėn. laikotarpis, nutrūks ir įrangos įsigijimo sutartis, todėl prašysime grąžinti ne tik faktiškai suteiktas nuolaidas, bet ir sumokėti visas likusias įmokas už įrangą iš karto. Kainos nurodytos su PVM. Pasiūlymo laikas ir įrenginių skaičius ribotas.

Gaukite asmeninį pasiūlymą!
Jūsų vardas
TelefonasGaukite asmeninį pasiūlymą!
Jūsų vardas
Telefonas1 / 3
gallery img
close
next

Sėkmingai išsiųsta

Ačiū! Su jumis susisieksime darbo dienomis per 3 val.

close