logo
logo
Titulinis
50” Samsung 4K televizorius

50” Samsung 4K išmanusis televizorius

Pasiūlymas galioja užsisakant Home3 paslaugas 24 mėn. Televizorius išsimokėtinai 36 mėn.
Pasiūlymas taip pat galioja ir esamiems klientams.

 

Patirkite spalvas iš naujo

Kad filmų, serialų ir kito vaizdinio turinio peržiūra būtų nepamirštama, rūpinasi unikali „Crystal Display“ technologija. Ji garantuoja, kad „Samsung TU7092“ atkurs plačią spalvų paletę, o jos bus ryškios ir kontrastingos. Dėl to galėsite įžvelgti kiekvieną niuansą ir mėgautis neeiline patirtimi. Už išraiškingą vaizdą atsakinga ne tik pažangi ekrano matrica, bet ir galingas „Crystal Processor 4K“ lustas, skirtas vien tik pribloškiamo vaizdo atkūrimui.

Ypatingiems momentams – ypatinga raiška

Jūsų „Samsung TU7092“ kviečia pažvelgti į pasaulį iš naujo. Televizorius gali atkurti 4K raiškos vaizdą, kuris net keturis kartus detalesnis už FHD. Todėl žiūrėdami filmus ar serialus internetinėse turinio platformose, galėsite dar labiau pasinerti į veiksmą ir mėgautis. Juolab, kad ryškumo suteiks pažangi aukšto dinaminio diapazono (HDR) technologija, išryškinanti tai, kas svarbiausia.

Namų ofiso pažiba

Jei dirbate iš namų ir jums neužtenka nešiojamojo kompiuterio ekrano, ne bėda – pratęskite darbus erdviame „Samsung TU7092“ ekrane. Kompiuteryje regimą vaizdą bevieliu būdu galėsite transliuoti 55 colių įstrižainės ekrane, o jei naudojatės „Microsoft Office 365“ platforma, televizorius leis patogiai pasiekti ir darbo kompiuteryje išsaugotus dokumentus. Be to, išmanus televizorius leis bendrinti ekrano vaizdą ir su „AirPlay 2“, todėl transliuoti galėsite iš savo „iOS“ įrenginio.

Neatrastas žaidimų pasaulis

Šiuolaikinis televizorius – kur kas daugiau nei televizija ir įvairūs vaizdo įrašai. Jūsų „Samsung TU7092“ pasirengęs nepriekaištingai atkurti ir kompiuterinių žaidimų vaizdą, vos tik įjungsite savo konsolę. Specialus „Game Enhancer“ režimas leis pradėti žaisti akimirksniu, sumažins delsą ir padės tiksliau kontroliuoti žaidimą.

Dėmesys elegancijai

Svetainė, miegamasis, svečių kambarys – savo vietą „Samsung TU7092“ ras bet kurioje jūsų namų vietoje. Tai minimalistinio dizaino televizorius su vos pastebimais rėmais, derantis tiek su skirtingu interjeru, tiek su įvairiais vartotojų poreikiais. Jį galėsite pakabinti ant sienos arba pastatyti ant televizoriaus stalelio – pastaruoju atveju jums nemaišys laidai, nes juos slepia tam pritaikytos televizoriaus stovo kojelės.

 

SPECIFIKACIJA

Modelis: UE50TU7092UXXH

Dydis be stovo (A x P x I mm): 1115,8 x 643,7 x 59,5 

Svoris be stovo (kg): 11,4

Ekrano dydis (coliais): 50

Ekrano technologija: LED

Sąsaja: CI, USB (1), HDMI įvestis (2), LAN

Smart TV: Taip

Energijos vartojimo efektyvumo klasė: A

10
.75
Eur/mėn.
Gauti pasiūlymą

Pasiūlymas galioja įsigyjant įrangą išsimokėtinai per 36 mėn. ir pasirašantiems 24 mėn. Home3 paslaugų sutartį su pasirinktu televizijos planu, kuriam taikomas mėnesio mokestis. Pasiūlymai suteikia nuolaidą nuo plano kainos be terminuotos sutarties. Atsisakius televizijos plano anksčiau nei baigsis 24 mėn. laikotarpis, nutrūks ir įrangos įsigijimo sutartis, todėl prašysime grąžinti ne tik faktiškai suteiktas nuolaidas, bet ir sumokėti visas likusias įmokas už įrangą iš karto. Kainos nurodytos su PVM. Pasiūlymo laikas ir įrenginių skaičius ribotas.

Gaukite asmeninį pasiūlymą!
Jūsų vardas
TelefonasGaukite asmeninį pasiūlymą!
Jūsų vardas
Telefonas1 / 3
gallery img
close
next

Sėkmingai išsiųsta

Ačiū! Su jumis susisieksime darbo dienomis per 3 val.

close