logo
logo
Titulinis
55″ LG NanoCell 4K televizorius

55″ LG NanoCell 4K išmanusis televizorius

Spalvas matykite švariai, mėgaudamiesi komfortu akims

LG televizoriai „NanoCell“ iš „Underwriters Laboratories“ (UL) yra gavę sertifikatą, patvirtinantį, kad jie nesukelia fotobiologinio LED pavojaus. Tai užtikrina, kad jūsų akys yra apsaugotos nuo skleidžiamos žalingos šviesos.

Atitinka tarptautinius standartus ir juos viršija

Fotobiologinio LED pavojaus nesukėlimo bandymas matuoja penkis standartus, tokius kaip skleidžiama mėlyna šviesa, aktininė ultravioletinė spinduliuotė, arti ultravioletinio spektro esanti spinduliuotė, infraraudonoji spinduliuotė ir terminis poveikis tinklainei. Tai – oficialūs tarptautiniai standartai, skirti matuoti žalingą LED poveikį žmogaus organizmui, kaip tai apibrėžia IEC2), „NanoCell“ televizoriai visus standartus atitinka ir viršija.

Dėl grynų spalvų jūsų namai tampa kino teatru

„NanoCell“ televizoriuje vaizdai yra itin tikroviški – tai lemia ryškios gyvos spalvos ir „Nano Black“ užtikrinamas intensyvesnis kontrastas. Be to, televizorius atkuria optimizuotą vaizdą ir garsą, todėl jis sukuria įtaigesnį tikroviškumo įspūdį. Dabar tikrame namų kino teatre su „NanoCell“ TV galite mėgautis beribėmis pramogomis.

Puikiai matomas kiekvienas judesys

Žiūrint sporto rungtynes labai trikdo liekamasis vaizdas (judesių suliejimas). Dabar dėl įdiegtos funkcijos „Motion Pro“ televizoriuje matysite kiekvieną žaidėjo greitą ir subtilų judesį – judesiai nebus suliejami. LG „NanoCell“ televizoriuje nebėra nei suliejimo, nei mirgėjimo.

Galingas svarbių rungtynių garsas

„NanoCell“ Tv suderina „2.0 ch“ garsą, kad būtų gautas sodresnis virtualus 4.0 garsas. Erdvinio garso efektas gaunamas prijungus du „Bluetooth“ garsiakalbius. Labiau panirkite į rungtynes ir pajuskite jų atmosferą.

 

SPECIFIKACIJA

Modelis: 55NANO793NE

Dydis be stovo (A x P x I mm):1244 x 726 x 87

Ekrano dydis (coliais): 55

Svoris be stovo (kg): 14,6 

Ekrano technologija: LED LCD 

Sąsaja: CI, USB, HDMI, LAN, RF

Energijos vartojimo efektyvumo klasė: A

15
.95
Eur/mėn.
Gauti pasiūlymą

Pasiūlymas galioja įsigyjant įrangą išsimokėtinai per 36 mėn. ir pasirašantiems 24 mėn. Home3 paslaugų sutartį su pasirinktu televizijos planu, kuriam taikomas mėnesio mokestis. Pasiūlymai suteikia nuolaidą nuo plano kainos be terminuotos sutarties. Atsisakius televizijos plano anksčiau nei baigsis 24 mėn. laikotarpis, nutrūks ir įrangos įsigijimo sutartis, todėl prašysime grąžinti ne tik faktiškai suteiktas nuolaidas, bet ir sumokėti visas likusias įmokas už įrangą iš karto. Kainos nurodytos su PVM. Pasiūlymo laikas ir įrenginių skaičius ribotas.

Gaukite asmeninį pasiūlymą!
Jūsų vardas
TelefonasGaukite asmeninį pasiūlymą!
Jūsų vardas
Telefonas1 / 3
gallery img
close
next

Sėkmingai išsiųsta

Ačiū! Su jumis susisieksime darbo dienomis per 3 val.

close