logo
logo
Titulinis
Naujienos
TV3 Grupė tapo išskirtiniu UFC transliacijų partneriu Baltijos šalyse
08/05/2020

TV3 Grupė tapo išskirtiniu UFC transliacijų partneriu Baltijos šalyse

Šiandien TV3 Grupė ir stipriausia pasaulyje mišrių kovos menų (MMA) organizacija UFC sutarė dėl ilgalaikio bendradarbiavimo. Baltijos šalių sporto gerbėjai per TV3 Sport kanalą ir didžiausią vaizdo transliacijų platformą internetu – Go3, galės tiesiogiai stebėti visus UFC renginius. UFC sugrįžta jau gegužės 9 d. (naktį iš šeštadienio į sekmadienį), o pagrindinėje kovoje dėl laikinojo lengvo svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo susikaus Tony Ferguson ir Justin Gaethje.

Dėka plačiausios UFC sklaidos regione, žiūrovai galės mėgautis ne tik profesionaliu vietiniu komentavimu, bet ir virš 100 valandų tiesioginių transliacijų, kartu su įspūdingiausių akimirkų rinkiniais, apžvalgomis, anksčiau vykusiomis kovomis bei kitu išskirtiniu turiniu Baltijos šalims.

TV3 Grupė savo žiūrovams sudarys geriausias galimybes mėgautis geriausių UFC kovotojų – Jon Jones, Khabib Nurmagomedov, Conor McGregor, Henry Cejudo, Israel Adesanya, Tony Ferguson ir kitų, pasirodymais.

„TV3 Grupė platformų bendra aprėptis leis UFC turinį pateikti plačiai auditorijai visame Baltijos regione, o ar galėtų būti geresnis laikas pradėti bendrus darbus nei vienas labiausiai laukiamų metų įvykių. Džiaugiamės galėdami toliau plėsti UFC prekės ženklo sklaidą Europoje ir pasiūlyti savo gerbėjams tiesiogines transliacijas per TV3 Sport kanalą bei Go3 platformą.“ – teigia UFC Tarptautinių ryšių ir Turinio vyresnysis viceprezidentas David Shaw.

„Džiaugiamės užmezgę šią išskirtinę partnerystę su UFC ir tikimės, kad MMA gerbėjams Baltijos šalyse suteiksime unikalią žiūrėjimo patirtį. UFC tapo svarbiu prekės ženklu sporto pasaulyje, todėl puikiai dera mūsų strategijai – žiūrovams siūlant geriausius pasaulio sporto renginius. UFC ėmėsi visų būtiniausių saugumo priemonių ir yra pirmasis iš didžiausių sporto renginių sugrįžtantis į ekranus, o gerbėjai gali tikėtis išskirtinių ilgai lauktų emocijų bei įspūdžių.“ – sako TV3 Grupės Sporto padalinio vadovas Raimonds Zeps.

UFC sugrįžta jau šį savaitgalį, kai Džeksonvilyje, Floridoje, JAV, pagrindinėje dvikovoje išvysime reitingo lyderį Tony Ferguson ir ketvirtą vietą užimantį Justin Gaethje, besikaunančius dėl laikinojo lengvo svorio kategorijos čempiono diržo. Trečią vietą absoliučiame UFC reitinge užimantis Henry Cejudo gins svorio kategorijos iki 61 kg pasaulio čempiono diržą prieš ankstesnį daugkartinį šio titulo savininką Dominick Cruz. Transliacija prasidės nuo pagrindinių programos kovų naktį iš šeštadienio į sekmadienį 5 val. ryto. Lietuvos laiku.

Žiūrovai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje galės žiūrėti tiesiogiai „UFC 249“ turnyro pagrindinę dvikovą tarp Tony Ferguson ir Justin Gaethje išskirtinai tik per TV3 Sport kanalą ir Go3.lt platformą.

TV3 Grupė

TV3 Grupė yra didžiausia žiniasklaidos grupė Baltijos regione. Strateginius pokyčius TV3 Grupė pradėjo įgyvendinti po to, kai 2017 m. pabaigoje grupę įsigijo JAV investicijų bendrovė „Providence Equity Partners“, kuri Baltijos šalyse taip pat valdo mobiliojo ryšio operatorę „Bitė“. TV3 Grupė Lietuvoje: TV3, TV6 ir TV8 televizijos kanalai; interaktyvi palydovinė televizija Home3; naujos kartos vaizdo transliacijų internetu platforma Go3; plačiausią sporto šakų pasirinkimą siūlantys kanalai TV3 Sport ir TV3 Sport 2; populiariausių filmų kanalas TV3 Film; naujienų ir pramogų portalas tv3.lt; vaizdo portalas tv3play.lt; radijo stotis Power Hit Radio; skaitmeninės reklamos įmonė SmartAD.

UFC®

Ultimate Fighting Championship UFC® yra pirmaujanti pasaulyje mišrių kovos menų (angl. mixed martial arts; MMA) organizacija, turinti daugiau nei 318 mln. gerbėjų ir 102 mln. socialinės žiniasklaidos sekėjų. Organizacija kasmet rengia daugiau nei 40 tiesioginių renginių didžiausiose arenose visame pasaulyje, bei transliuoja beveik milijardui namų ūkių daugiau nei 175 šalyse. UFC sąraše yra geriausi pasaulio MMA sportininkai iš daugiau nei 65 valstybių. „UFC FIGHT PASS®“ yra viena iš pirmaujančių pasaulyje kovinio sporto internetinių transliacijų paslaugų. UFC  2016 m. įsigijo pasaulinė pramogų, sporto ir turinio kompanija „Endeavor“ kartu su strateginiais investuotojais „Silver Lake Partners“ ir KKR. UFC organizacija yra įsikūrusi Las Vegase, Nevados valstijoje, JAV. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite UFC.com ir sekite UFC Facebook.com/UFC, Twitter, Snapchat bei Instagram: @UFC.

Atgal
1 / 3
gallery img
close
next

Sėkmingai išsiųsta

Ačiū! Su jumis susisieksime darbo dienomis per 3 val.

close