logo
logo
Titulinis
Naujienos
„TV3 Sport“ ir „Go3“ žiūrovams – visos geriausios Eurolygos ir Europos taurės rungtynės
01/07/2020

„TV3 Sport“ ir „Go3“ žiūrovams – visos geriausios Eurolygos ir Europos taurės rungtynės

Lietuvos žiūrovai ir toliau galės mėgautis geriausio Europos krepšinio – „Turkish Airlines EuroLeague“ ir „7DAYS EuroCup“ tiesioginėmis transliacijomis, nes TV3 Grupė ir „Euroleague Basketball” sutarė dėl ilgalaikio bendradarbiavimo ir užtikrins plačiausią sklaidą Baltijos šalyse artimiausius tris sezonus. „TV3 Sport“ kanalas ir didžiausia vaizdo transliacijų internetu platforma Baltijos šalyse Go3 kasmet tiesiogiai parodys daugiau nei 240 reguliaraus sezono rungtynių, visas atkrintamųjų kovas bei finalo ketverto mūšius.

Krepšinio gerbėjai galės mėgautis profesionaliu lietuvišku komentavimu kartu su įspūdingiausių akimirkų rinkiniais, apžvalgomis, interviu, archyvine vaizdo medžiaga bei internetui bei mobiliesiems įrenginiams pritaikytu turiniu. Ištikimiausiems sirgaliams bus sudarytos geriausios galimybės pamatyti ne tik visas Kauno „Žalgirio“ kovas Eurolygoje, bet ir kitose komandose žaidžiančių geriausių lietuvių žaidėjų bei trenerių pasirodymus – Artūro Gudaičio, Roko Giedraičio, Tado Sedekerskio, Rimo Kurtinaičio bei kt.

Europos taurės varžybose bus tiesiogiai transliuojamos ne tik visos Panevėžio „Lietkabelio“, bet ir kiekvieno etapo įdomiausios rungtynės.

„Mes esame labai patenkinti pratęsdami santykius su TV3 Grupe dar trims sezonams. TV3 Grupė suteikia vieną iš svarbiausių mums sklaidos galimybių Baltijos regione ir esu įsitikinęs, kad Lietuvos, Estijos bei Latvijos krepšinio gerbėjai švęs šią sutartį. Noriu padėkoti TV3 Grupei už nuolatinį palaikymą, o po itin komplikuoto sezono mes planuojame neįtikėtiną sugrįžimą abiejų turnyrų – „Turkish Airlines EuroLeague“ ir „7DAYS EuroCup“, nes mes visi tikrai nusipelnome mėgautis geriausiu krepšiniu Europoje.“ – teigia „Euroleague Basketball“ prezidentas ir generalinis direktorius Jordi Bertomeu.

„Džiaugiamės pratęsę mūsų partnerystę su Euroleague Basketball ir laukiame, kad suteiktume krepšinio sirgaliams geriausią žiūrėjimo patirtį visose platformose. Eurolygos ir Europos taurės varžybos yra ypatingai reikšmingos Lietuvos auditorijai dėl ilgalaikių krepšinio tradicijų. Tik mes išskirtinai rodysime daugiau negu 80 procentų rungtynių ir toliau būsime lyderiu sporto transliacijų Baltijos šalių regione.“ – sako Jan Wykrytowicz, TV3 Grupės „PayTV Baltics“ generalinis direktorius.

Ši ilgalaikė partnerystė užtikrina, kad „TV3 Sport“ ir „Go3“ ir toliau siūlys plačiausią elitinio sporto transliacijų pasirinkimą, o be Eurolygos ir Europos taurės žiūrovai galės tiesiogiai stebėti šiuos svarbiausius pasaulio sporto įvykius ir varžybas –  NBA, UEFA Čempionų ir Europos lygas, Anglijos „Premier“ lygą, KHL ledo ritulį, ATP tenisą, Moto GP, neseniai pridėto UFC kovas ir kt.

Apie „Euroleague Basketball“

„Euroleague Basketball“ (EB) yra pasaulinė sporto ir pramogų verslo lyderė, rengianti top Europos profesionalių krepšinio klubų varžybas pagal unikalų ir novatorišką organizacinį modelį. EB, valdoma ir administruojama sėkmingiausių ir istoriškiausių klubų pasaulyje, organizuoja dvi svarbiausias Europos vyrų krepšinio varžybas „Turkish Airlines EuroLeague“ ir „7DAYS EuroCup“, taip pat sporto varžybas jaunuoliams iki 18 metų – „Adidas Next Generation Tournament“.

Atgal
1 / 3
gallery img
close
next

Sėkmingai išsiųsta

Ačiū! Su jumis susisieksime darbo dienomis per 3 val.

close