logo
logo
Titulinis
Naujienos
„TVPlay Home“ atnaujina kanalų sąrašą
31/05/2019

„TVPlay Home“ atnaujina kanalų sąrašą

Nuo šių metų liepos 1 dienos „TVPlay Home“ atnaujina klientams siūlomų kanalų sąrašą. Jį papildys žiūrovų visame pasaulyje pamėgtas JAV televizijos kanalas FOX, kuris pakeis iki šiol rodytą „Nat Geo Wild“ kanalą. FOX kanalo eteryje rodomi tokie garsūs serialai kaip ką tik paskutinį sezoną užbaigę „Sostų karai“ (angl.”Game of Thrones”) ar legendiniai „Simpsonai“.

1986 m. transliacijas pradėjęs FOX – vienas populiariausių TV kanalų pasaulyje. Puikaus pramoginio kanalo reputaciją jis užsitarnavo paslaptingaisiais „X failais“, ekscentriškuoju „Daktaru Hausu“ (angl.“House“), įtemptais „Kalėjimo bėgliais“ (angl.“Prison Break“), šmaikščiuoju „Vedęs ir turi vaikų“. Taip pat didelio populiarumo sulaukė televizijos laidos „American Idol“, „Pragaro virtuvė“ su skandalinguoju šefu Gordonu Ramsay ir daugelis kitų.

Šią vasarą FOX pristatys ne vieną įdomią premjerą, į eterį taip pat grįš žiūrovų simpatijas jau pelnę ankstesniais metais startavę serialai: mokslinės fantastikos perliukas „Legionas“ (angl.”Legion“), šnipų trileris „Slaptoji valdžia“ (angl.“Deep State“) ir kt. Kino mėgėjai taip pat nekantrauja pamatyti kaip mažajam ekranui bus adaptuotas didelės sėkmės sulaukęs filmas „Ką mes veikiame šešėliuose“ (angl.“What We Do in the Shadows“) – komiškas žvilgsnis į keturių vampyrų gyvenimą.

FOX galės matyti bet kurį „TVPlay Home“ paslaugų planą pasirinkę žiūrovai, išskyrus bazinius („Mini“ ir „Start“). Kanalo turinys bus prieinamas anglų ir rusų kalbomis su lietuviškais subtitrais. Tiesioginiame eteryje parodytą FOX turinį bus galima TV archyve net 7 dienas.

Nedideli pakeitimai numatomi ir kitų „TVPlay Home“ kanalų sąraše. Mažo žiūrovų susidomėjimo sulaukusio „eSports“ nuo liepos 1 d. neliks TV kanalų sąraše. Įdomiausių sporto įvykių ir renginių transliacijas toliau kviečiame žiūrėti per „TVPlay Sports HD“ ir „TVPlay Sports+“.

Norime nudžiuginti visus pagrindinių paslaugų planų žiūrovus, kurie galės mėgautis populiariuoju „National Geographic HD“. Jame daugiausia dėmesio skiriama dokumentiniams filmams, pažintiniams serialams bei laidoms.

Atgal
1 / 3
gallery img
close
next

Sėkmingai išsiųsta

Ačiū! Su jumis susisieksime darbo dienomis per 3 val.

close