logo
logo
Titulinis
Naujienos
UFC debiutuojančiam Modestui Bukauskui – graiko iššūkis
15/07/2020

UFC debiutuojančiam Modestui Bukauskui – graiko iššūkis

To Lietuvos sporto istorijoje dar nebuvo! Lietuvis kovotojas Modestas Bukauskas šią savaitę debiutuos UFC – pajėgiausioje MMA (Mišrių kovos menų) organizacijoje pasaulyje.

Mūsų tautietis ankstų ketvirtadienio rytą Lietuvos laiku Jaso saloje (Jungtiniai Arabų Emyratai), geriau žinomoje „Kovų salos“ pavadinimu,  išbandys jėgas su graiku Andreasu Michailidžiu. Pastarajam ši dvikova taip pat bus debiutas UFC varžybose.

Šį neeilinį visai Lietuvai mūšį tiesiogiai rodys „TV3 Sport“ kanalas ir vaizdo transliacijų internetu platforma „Go3“. Transliacijos pradžia liepos 16 dieną 3.00 val.

Lietuvos ir Graikijos kovotojai grumsis pussunkio svorio (iki 93 kg) kategorijoje.

26 metų 191 cm ūgio M. Bukauskas, kuris taps pirmuoju lietuviu UFC narve, kitų organizacijų MMA kovose šventė 10 pergalių ir patyrė tik 2 pralaimėjimus. Pastaruoju metu jis laimėjo 6 kovas iš eilės. M. Bukauskas abusyk suklupo 2016 metais. Lietuvos atstovas pernai tapo „Cage Warriors“ varžybų nugalėtoju. Paskui kartą apgynė čempiono diržą.

31-erių 183 cm A. Michailidžio „Spartano“ statistika MMA varžybose panaši. Graiko sąskaitoje – 12 pergalių ir 3 nesėkmės. Jis triumfavo septyniose iš paskutinių aštuonių akistatų su varžovais. Šešiose iš šių kovų Graikijos sportininkas nokautavo oponentus pirmajame raunde.

Dauguma lažybų bendrovių favoritu įvardija M. Bukauską, kuris yra gerokai aukštesnis už savo priešininką. Lietuvos kovotojas turėjo varžytis su brazilu Viniciumi Moreira, tačiau pastarajam buvo diagnozuotas koronavirusas.

Lietuvis, kurį treniruoja tėvas Gintas Bukauskas, per karantiną intensyviai sportavo namuose, kuriuose yra įsirengęs sporto salę.

MMA atstovas M. Bukauskas gimė Klaipėdoje, tačiau po trejų metų su tėvais persikėlė gyventi į Didžiąją Britaniją. Jis beveik nekalba lietuviškai, tačiau teigia viską suprantąs. M. Bukauskas žengs į narvą apsigaubęs ir Lietuvos, ir Didžiosios Britanijos vėliavomis, tačiau akcentavo, kad yra tikras lietuvis, o ne britas.

„Labai nekantrauju pradėti savo kelionę UFC. Amerikietiški kalneliai prasideda. Tai bus įrašyta į Lietuvos sporto istorijos vadovėlius. Tai mane įpareigoja. Noriu visam pasauliui įrodyti, kad mes, lietuviai, esame kieti kovotojai. Lietuva yra mano kraujyje“, – kalbėjo M. Bukauskas.

Atgal
1 / 3
gallery img
close
next

Sėkmingai išsiųsta

Ačiū! Su jumis susisieksime darbo dienomis per 3 val.

close