logo
logo
Titulinis
Naujienos
UFC ringe – bekompromisis užgrūdintų kovotojų mūšis
13/05/2020

UFC ringe – bekompromisis užgrūdintų kovotojų mūšis

Kai beveik visas sporto pasaulis dėl pandemijos vis dar sustingęs, UFC kovos tęsiasi! Ankstyvą ketvirtadienio rytą Džeksonvilyje (JAV) laukiama intriguojančios akistatos. Santykius aiškinsis vienas kito verti aukšto lygio itin patyrę kovotojai – amerikietis Anthony Smith ir brazilas Glover Teixeira.

Varžybas, kuriose bus kovojama pagal mišrių kovos menų (MMA) taisykles, ketvirtadienį nuo 4.00 val. ryto tiesiogiai rodys „TV3 Sport“ kanalas ir vaizdo transliacijų internetu platforma „Go3“. Per „TV3 Sport 3” galima bus stebėti UFC kovas anglų kalba.

A. Smithas ir G. Teixeira grumsis pussunkio svorio kategorijoje (nuo 83,9 iki 93 kg). Abu jie anksčiau buvo per žingsnį nuo pasaulio čempiono titulo, bet ir brazilas, ir amerikietis lemiamą mūšį pralaimėjo tam pačiam sportininkui – garsiajam Jonui Jonesui iš JAV. Akistatos Džeksonvilyje laimėtojas vėl turės galimybę kautis dėl planetos čempiono diržo.

31 metų 193 cm ūgio A Smithas profesionalų ringe iškovojo 31 pergalę (17 nokautais) ir patyrė 14 nesėkmių.

Praėjusioje kovoje amerikietis 2019-ųjų birželį Stokholme palaužė švedą Alexanderį Gustafssoną. Tų pačių metų kovą jis nusileido J. Jonesui. A. Smithas UFC pussunkio svorio reitinge užima trečiąją vietą.

Buvusiam profesionaliam imtynininkui G. Teixeirai – jau 40 metų, tačiau jis iki pandemijos demonstravo puikią sportinę formą ir laimėjo tris kovas iš eilės.

Pastarojoje akistatoje brazilas pernai rugsėjį privertė pasiduoti pajėgų ukrainietį Nikitą Krylovą, kuris UFC reitinge dabar yra 10-tas. Brazilijos sportininkas šiuo metu yra aštuntojoje pozicijoje.

188 cm ūgio G. Teixeira profesionalų varžybose šventė 30 pergalių, o suklupo 7 kartus. Kaip ir A. Smithas jis varžovus į nokautą siuntė 17 sykių.

A. Smitho ir G. Teixeiros susirėmimas numatytas apie 6.00 ryto Lietuvos laiku. Iki tol bus galima stebėti dėmesio vertas įžangines kovas, kuriose daugiausia grumsis amerikiečiai.

Sunkiojo svorio kategorijoje varžysis Benas Rothweilas ir Ovince’as St. Preux (93,0 – 120,2 kg), lengvojo – Alexanderis Hernandezas ir Drew Droberis (65,8 – 70,3 kg), lengviausiojo – Ricky Simonas ir Ray Borgas (56,7 – 61,2 kg), vidutinio svorio– Karlas Robersonas ir  italas Marvinas Vettori (77,1 – 83,9 kg).

Praėjusią savaitę Džeksonvilyje kovoje dėl laikinojo pasaulio čempiono diržo lengvojo svorio kategorijoje amerikietis Justinas Gaethje kiek netikėtai įveikė savo tautietį reitingo lyderį Tony Fergusoną.

Atgal
1 / 3
gallery img
close
next

Sėkmingai išsiųsta

Ačiū! Su jumis susisieksime darbo dienomis per 3 val.

close