logo
logo
Titulinis
Palydovinė televizija verslui

Pasirinkite tinkamiausią planą savo verslui

 

SPORTAS VERSLUI

Ar žinojote, kad lankytojai praleidžia 30 proc. daugiau laiko ten, kur yra rodomos tiesioginės sporto transliacijos? Atverkite savo duris kiekvienam sporto sirgaliui ir sukelkite teigiamų emocijų bangą.

Užsisakius planą „Sportas verslui“, jūsų klientai galės stebėti Lietuvos krepšinio ir futbolo rinktinių pasirodymus visuose tarptautiniuose turnyruose, nepraleisti nė vieno svarbiausio futbolo turnyro (UEFA Čempionų ir  Europos lygos, Anglijos „Premier“ lygos, La Liga, Serie A), mėgautis „Turkish Airlines EuroLeague“ su Kauno „Žalgiriu“ ir Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamu „Barcelona“ klubu, stebėti NBA rungtynes su lietuviais Jonu Valančiūnu bei Domantu Saboniu, žiūrėti NHL ir KHL ledo ritulio lygų sezonus, sekti UFC ir „World Boxing Super Series“ kovas ir tai tik dalis sporto renginių, kuriuos transliuos mūsų kruopščiai atrinkti ir Jums siūlomi TV kanalai.

Kartu su pamėgtais sporto kanalais siūlome ir du nesiliaujančios muzikos kanalus kiekvienam skoniui – nuo populiariausių MTV hitų iki nesenstančios klasikos per VH1.

Užsisakykite „Sportas verslui“ planą

Užsisakyti

PRAMOGOS VERSLUI

Nudžiuginkite savo klientus išskirtiniu televizijos pramogų rinkiniu. Tikriems pramogų mėgėjams skirtas Home3 įspūdingas 31 TV kanalų planas „Pramogos verslui“  – sportas, filmai, serialai, dokumentika, animacija ir lietuviškų kanalų rinkinys.

Remiantis tyrimais, televizijos kanalų įvairovė netgi gali tapti lemiančiu veiksniu, kodėl svečiai renkasi tą pačią apgyvendinimo įstaigą pakartotinai. Suteikite savo klientams „namų“ patirtį, naudodami tiesiogines sporto transliacijas ir kitas pramogas, kurias jie žino ir mėgsta.

Užsisakykite „Pramogos verslui“ planą

Užsisakyti

Kontaktai:

Pardavimų linija: 85 2042100

 

Kanalų sąrašas ČIA.

Standartinis kainynas ČIA.

 

Palikite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime!
Įmonės pavadinimas
Įmonės kodas
Jūsų vardas
Telefonas
El. paštas


1 / 3
gallery img
close
next

Sėkmingai išsiųsta

Ačiū! Su jumis susisieksime darbo dienomis per 3 val.

close